Filter
Świadectwo studiów magisterskich
Kanada Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat Absolwent uzyskuje się przez studentów, którzy chcą zwiększyć wiedzę w swojej dziedzinie nauki. Z krótszym programu Studenci są w stanie utrzymać się na bieżąco w swojej branży w celu poprawy perspektyw zawodowych.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia administracyjne, Kanada

Algonquin College

Nasz program Ten roczny program Ontario College Graduate Certificate przygotowuje studentów do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Spec ... [+]

Nasz program

Ten roczny program Ontario College Graduate Certificate przygotowuje studentów do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjaliści zajmujący się zasobami ludzkimi są poszukiwani w wielu branżach i napędzają zarządzanie talentami w organizacjach. Specjaliści ds. Zasobów ludzkich działają również w różnych organizacjach, aby zwiększyć wydajność pracowników, aby osiągnąć cele organizacyjne. Absolwenci uczą się poprzez stosowanie teorii, strategii i najlepszych praktyk, ucząc się w rekrutacji i selekcji, wynagradzaniu, relacjach pracowniczych i pracowniczych, szkoleniach i rozwoju oraz planowaniu zasobów ludzkich.

... [-]
Kanada Ottawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Fanshawe College

Program zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw zaspokoi wszystkie Twoje ambicje menedżerskie w tej dziedzinie. Ten roczny certyfikat dla absolwentów jest przeznaczony d ... [+]

Program zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw zaspokoi wszystkie Twoje ambicje menedżerskie w tej dziedzinie. Ten roczny certyfikat dla absolwentów jest przeznaczony dla absolwentów wyższych uczelni poszukujących kariery w sektorze logistyki i łańcucha dostaw. Zostaniesz przeszkolony, by dołączyć do sektora prywatnego lub publicznego, nauczyć się analizować oprogramowanie komputerowe, jednocześnie pielęgnując swoje umiejętności negocjacyjne. Badając rachunkowość zarządczą i profesjonalną komunikację, poznasz również lepsze aspekty pozyskiwania materiałów, zarządzania dystrybucją i oceny ryzyka. Kiedy ukończysz szkołę, będziesz miał umiejętności, które pozwolą poprawić działalność organizacji i jej rentowność. Będziesz mieć duże zapotrzebowanie na opcje kariery w zakresie zaopatrzenia, logistyki, planowania, zarządzania zapasami, transportu, obsługi klienta, koordynacji celnej i powiązanych procesów łańcucha dostaw. Dostępne w 100% w trybie online lub w tradycyjnym formacie z dopuszczeniem we wrześniu i styczniu.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku