General English osiągnąć egzaminu sukces

ABLE English Language School in Manchester UK

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

General English osiągnąć egzaminu sukces

ABLE English Language School in Manchester UK

Język angielski OSIĄGNIĘCIA egzaminu Sukces
Osiągnąć kursy na ABLE naciskiem na umiejętności i technik niezbędnych do uzyskania stopień chcesz i zasługują.
ABLE na trenerzy to egzamin z wybitnych specjalistów rekordów torów, który nauczy Cię, porady i wskazówki, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój znak.
Klasy egzaminacyjne obejmują:
IELTS - (Academic / Ogólne), FCE, CAE, CPE, KET, PET

14008ABLE


Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: alicja_golub

l = Uczyć się języka: STANIE najpopularniejszych Kurs koncentruje się na wszystkich kluczowych umiejętności studenci muszą skutecznie używać języka angielskiego w warunkach realnego świata.

Kursy


Jak długo muszę się uczyć, aby nauczyć się angielskiego?

To zależy od poziomu zaczynasz się, co twój język ojczysty jest i jak ciężko pracują! Początkującego może zwykle osiągnąć silny poziom pośredni w 9-12 miesięcy.

Ile godzin w tygodniu mam się uczyć?

Możesz wybrać! Istnieją kursy dostępne part time, które są 4 godziny tygodniowo i w pełnym wymiarze czasu - 15 godzin, 20 godzin, 25 godzin lub 30 godzin.

Jakie czasy w lekcje?

Nasze zajęcia kursują pomiędzy 8:30 - 20:30. Kursy w niepełnym wymiarze godzin prowadzone w godzinach wieczornych 18: 30-20: 30 lub w weekendy.

Jaki poziom angielskiego masz?

Są to zajęcia dla każdego poziomu od początkującego do zaawansowanego.

Czy masz klasy egzamin? Czy masz IELTS, FCE, CAE?

Tak! Nasze OSIĄGNIĘCIE Zajęcia koncentrują się na umiejętności potrzebne do egzaminów.

Czy mogę zaprojektować własną drogę?

Absolutnie! Jest to pojęcie w STANIE - można zbudować kurs do swoich potrzeb. W tym celu będzie ściśle współpracować z naszych dyrektorów i kierownikiem naukowym zrobić, aby upewnić się, że można osiągnąć swoje cele.

Jak długo można się uczyć w szkole?

Tak długo, jak chcesz - minimum 1 tydzień i można zatrzymać się na 52 tygodni, jeśli chcesz!

Ceny oraz zapisy

Kiedy mogę zacząć?

Kiedykolwiek chcesz! Jednak poniedziałek jest najlepszy dzień, jak to jest, gdy większość naszych studentów rozpocząć i oznacza, że ​​nie przegapisz żadnej z tych tygodniach pracy!

Jak mogę się zarejestrować?

Wypełnij formularz kontaktowy w Internecie, do nas zadzwonić lub przyjść i zobaczyć nas. Szkoła skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Państwa potrzeb - to naprawdę proste!

Czy masz lekcje próbne?

Tak, można spróbować cały dzień przed rozpoczęciem zajęć, a jej całkowicie za darmo!

Kiedy muszę zapłacić?

Trzeba zapłacić przed przyjazdem do Anglii lub, jeśli już jesteś tu po dzień próbny.

Jak mogę zapłacić?

Można płacić gotówką, kartą lub przelewem.

Czy mogę zapłacić tydzień lub co miesiąc, a nie wszystkie na raz?

Jeśli jesteś obywatelem UE można rozłożyć koszty kursu. Można to zrobić tylko, jeśli są zapisani na 3-miesięczny lub dłuższy kurs i trzeba zapłacić, pierwszy i ostatni miesiąc przed rozpoczęciem pracy.

Książki są zawarte w cenie kursu?

Nie, nie są. Książki są sprzedawane oddzielnie.

Co to jest opłata wpisowa za?

Opłatę wpisową jest wypłacane tylko za pierwszym razem się uczyć w szkole. Płaci za badania i administracji na poziomie po raz pierwszy zarejestrowany w szkole.

Wydarzenia społeczne

Czy masz imprezy integracyjne dla studentów?

Tak, mamy wiele różnych imprez towarzyskich! Zapoznaj się z naszym programem społecznej albo w szkole lub online.

Mieszkanie

Czy można zorganizować zakwaterowanie dla studentów?

Tak, my - możemy zorganizować Homestay, rezydencje i hotele i schroniska. Spójrz na naszej stronie obiektu.

Można zorganizować taksówkę, aby odebrać mnie z lotniska?

Oczywiście! Trzeba tylko dać nam znać, podczas rezerwacji kursu.

Można organizować specjalne jedzenie dla mnie - Halal, koszerne, wegańskie ??

Tak, możemy to zrobić bez problemu. Wiele naszych rodzin goszczących zrozumieć znaczenie tego i przygotuje jedzenie specjalnie. Jednak, ponieważ jest to trochę trudniejsze, aby kupić to jedzenie robimy pobierają dodatek - zobacz naszą stronę noclegów.

Nie wiem, które noclegi są do wyboru - co polecacie?

Homestay jest najlepszy bo będzie szybciej poprawić swój angielski i doświadczyć kultury angielskiej pierwszej ręki!

Dlaczego warto wybrać Able Manchester:

Tworzenie A Bespoke kurs języka angielskiego!
W STANIE Manchester oferuje unikalne podejście do rozwoju języka angielskiego, oferując każdemu uczniowi możliwość stworzenia bespoke kurs, który pozwala im na ich cele nauczania czy to zawodowe, osobiste lub akademickie.
Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: Skype: alicja_golub

-Affordable Kursy-
W STANIE Manchester jest zobowiązana do przekazywania studentom nie tylko zajęcia językowe, ale także doskonałą wartość dla pieniędzy, dlatego mamy jasną strukturę cenową i bardzo przystępne ceny zaczynają się od £ 5 na godzinę. Każdy student ma możliwość stworzenia dedykowanego kurs, który pozwala im na ich cele nauczania.

-Experienced, Profesjonalny Tutors-
W STANIE Manchester jest zobowiązana do przekazywania studentom nie tylko zajęcia językowe, ale także doskonałą wartość dla pieniędzy, dlatego mamy jasną strukturę cenową i bardzo przystępne ceny zaczynają się od £ 5 na godzinę.

Rada brytyjska


Student Referencje:

"Podejście w ABLE Manchester jest fantastyczne - w krótkim czasie byłem w szkole byłem w stanie poprawić swoje ogólne umiejętności języka angielskiego, podczas gdy tak naprawdę buduje na mojej Business English." -Robert Chojecki "Łącząc kursy stanie Manchesteru razem udało mi się osiągnąć mój cel uzyskania zespół 7 w IELTS szybciej niż kiedykolwiek, że to możliwe. "-Diego Natali

14008ABLE

Kursy języka angielskiego w Manchester City Centre:

Każdy student ma możliwość stworzenia dedykowanego kurs, który pozwala im na ich cele nauczania.

Manchester ma wszystko i jest to o wiele tańsze niż mieszka w Londynie! Dwie klasy kluby piłkarskie świata, trzy znakomite uczelnie, w centrum rewolucji przemysłowej, jedne z najlepszych brytyjskich zespołów wszechczasów, wspaniałe zakupy, niezapomniane nocnych, niesamowite restauracje i zupełnie wyjątkowe połączenie nowoczesnych i architektury gotyckiej. Łatwy transport Manchester jest niewielkim miastem, które sprawia, że ​​poruszanie się proste z jednym z najlepszych usług transportu publicznego w Wielkiej Brytanii.

ABLEcombo
Kapitał wielokulturowym Manchester jest jednym z najbardziej przyjaznych miast w Wielkiej Brytanii, która łączy północną urok z żywą wielokulturowej atmosferze. Świetna lokalizacja w miejscu brytyjskiego Manchesteru oznacza, że ​​największe miasta i atrakcje - Liverpool, Leeds, York, North Wales oraz Lake District to mniej niż godzinę i pół drogi, co sprawia, wycieczki i wizyty weekendowe łatwe i proste.

Minut od lotniska łączy Manchester Airport jest zaledwie 20 minut jazdy pociągiem od centrum miasta i Liverpool Airport jest mniej niż godzinę drogi.

W STANIE Manchester może zorganizować wybór zakwaterowania do własnych wymagań i budżetu!

Zakwaterowanie u rodziny

Jest to fantastyczna okazja, aby doświadczyć życia w prawdziwej angielskiej rodziny. Życie z angielskiej rodziny oznacza, że ​​można mieć prawdziwego angielskiego zanurzenie doświadczenie, jak masz okazję poćwiczyć swoje umiejętności językowe z native speakerami poza klasą.

Wszystkie nasze rodziny są w pełni sprawdzone u rodziny i musi przejść szeroki proces wywiad. Na ABLE Manchester używamy tylko rodziny goszczące, którzy mają duże doświadczenie gospodarzem międzynarodowych studentów. Mamy dużo czasu na dopasowanie studentów z prawej rodziną spędzić w celu zapewnienia, studenci mają najlepsze możliwe pobyt.

Homestay jest podzielony na dwie kategorie - standard i executive - i jest dostępny w pełnym lub niepełnym wyżywieniem.

Akademik

Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą żyć w środowisku młodych i tętniącej życiem z innymi studentami. Nasze studenckie rezydencje znajdują się blisko centrum miasta, więc łatwo jest dostać się do szkoły. Ten rodzaj zakwaterowania oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, jak uczniowie są blisko do wielu udogodnień i można zaoszczędzić na kosztach transportu.

Rezydencje studenckie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć trochę wolności, jak można przyjść i odchodzą, jak należy, a także mają okazję gotować dla siebie. Mieszka w rezydencji jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy kochają się towarzysko, jak będzie zazwyczaj żyć z 5-6 innych ludzi i bardzo często będą z całego świata, więc mieszkasz w warunkach prawdziwie międzynarodowym!

Rezydencje studenckie mają prywatną sypialnię z łazienką i wspólną kuchnią i salonem.

Mieszkanie studenckie

W STANIE Manchester jest tylko Akademia Języka Angielskiego w Manchesterze, aby być w stanie zaoferować swoim studentom wyłącznego użytku mieszkaniu studenckim. Apartament znajduje się 20 minut drogi od szkoły i składa się z trzech sypialni dwuosobowych ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym. Niedawno odnowiony, mieszkanie jest bardzo przystępne rozwiązaniem dla studentów przyjeżdżających na studia na ABLE Manchester.

To mieszkanie jest zajęte tylko przez ABLE studentów Manchester, dzięki czemu można poznać swoich współlokatorów przed przyjazdem - staramy się również utrzymać mieszankę narodowości w mieszkaniu, aby można było mówić tylko po angielsku w domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają możliwości taniego, ale chcą bezpieczeństwa wynajem z zaufanego źródła. Mieszkanie jest własnością ABLE Manchester więc można wynająć zarówno na długoterminowe i krótkoterminowo.

Prywatne Wypożyczalnie

Jeśli planujesz pobyt w Manchesterze przez długi okres czasu (czyli ponad sześć miesięcy) lub jeśli chcesz żyć z przyjacielem lub partnerem, a następnie prywatny wynajem może być odpowiedź. Istnieje wiele dostępnych opcji, aby zadowolić wszystkich wymagań i budżetu. W STANIE Manchester może pomagać i doradzać tych, którzy chcą wynająć dom lub mieszkanie przez prywatnego właściciela. Wystarczy poinformować nas w momencie rezerwacji. Hotele i Schroniska W dużym mieście, istnieje wiele hoteli i hosteli dostępne zarówno długim i krótkim podstawie terminu. W centrum Manchesteru istnieje szeroka oferta hoteli dla każdego - luksus, biznesu i budżetu, a my jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby doradzać i zarezerwuj swój pobyt w hotelu jako część pakietu badań. Istnieje duży hostel blisko do szkoły, gdzie prywatne pokoje i łóżka w pokojach wieloosobowych można wynająć na krótki okres.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 - 52 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- Od £ 5 na godzinę
Locations
Wielka Brytania - Manchester, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Manchester, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą