Read the Official Description

Dostosować swój program angielskiego do indywidualnych potrzeb, wybierając jedną z naszych specjalnie zaprojektowanych kursów:

Kurs podstawowy

(20 lekcji w tygodniu)

Idealny dla celów ogólnych i dla tych, którzy lubią się mieszać klasy czas i samokształcenia. Każdy kurs językowy opiera się na podstawowe (Core Program) Kurs 20 godzin porannych w tygodniu. Podstawowy kurs rozwija wszystkie aspekty kompetencji językowych w indywidualnego programu koordynowanego przez podstawowej nauczyciela. Kursy integracji struktur gramatycznych i funkcji, kierując rozmowy, wymowę, mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, i słownictwo, w celu poszerzenia swojej komunikację tywny kompetencje we wszystkich obszarach umiejętności i zapewnienia równowagi płynności i dokładności. Obejmuje badanie krąg 2-3 sesje w tygodniu, plus 5 godzin samodzielnej nauki w Centrum Kształcenia.

Intensywny kurs

(20 lekcji + 5 przedmioty do wyboru w tygodniu)

Nasz najpopularniejszy opcji, intensywny kurs pozwala na łączenie podstawowych umiejętności nabyte w podstawowy kurs z dodatkiem bardziej ostrych i konkretnych umiejętności w trakcie planowych popołudniowej opcji. Intensywny Kurs Specjalistycznych składa się z kursu podstawowego i 5 specjalistycznych zajęć tygodniowo, co pozwala na rozwijanie konkretnych umiejętności językowych wymagają. Popołudniowe zajęcia w specjalistycznej Intensywne dedykowane są do planowego przebiegu wyboru.

Do wyboru opcje: Business English & TOEIC (poziomy 2-10), umiejętności egzaminacyjne (poziomy 4-10), Biegła znajomość języka (poziomy 1-10), Academic Writing i Speaking (poziomy 4-10), Akademickie Czytanie i pisanie (poziomy 2-10).

Super intensywny kurs

(20 lekcji + 10 przedmioty do wyboru w tygodniu)

To jest najbardziej intensywne, indywidualne i kompleksowe Oczywiście. Program jest skierowany do poważnego studenta języku angielskim, który chce, aby zmaksymalizować swój czas nauki z kilku godzin w swojej klasie. Jest to idealny kurs dla studentów zainteresowanych pozyskaniem najbardziej kompleksowe znajomość języka angielskiego w najszybszym możliwym tempie do celów budowlanych język. Z zespołem dwóch lub trzech nauczycieli, otrzymasz najwyższy poziom szkolenia i wsparcie w tym zakresie opinii i porad dotyczących wszystkich dziedzinach rozwoju angielskim. Super-Specjalistycznych Intensywny Kurs składa się z 20 podstawowych lekcji tygodniowo plus dwa 5-lekcji za tydzień zajęć fakultatywnych.

Do wyboru opcje: Business English & TOEIC (poziomy 2-10), umiejętności egzaminacyjne (poziomy 4-10), Biegła znajomość języka (poziomy 1-10), Academic Writing i Speaking (poziomy 4-10), Akademickie Czytanie i pisanie (poziomy 2-10).

Angielski biznesowy

(20 lekcji + 5 Business English fakultatywnych zajęć w tygodniu)

Kurs Business English łączy w sobie najlepsze w akademickiej wiedzy biznesowej z codziennej praktyce biznesowej. Idealne połączenie zadaniowego uczenia się i umiejętności uwagi, do wyboru znajdują się też osoby zainteresowane egzaminu TOEIC, który jest używany do pomiaru angielskiego w codziennych czynności roboczych. Dowiedz się wszystkie ważne słownictwo i opanować umiejętności niezbędne, aby osiągnąć wysoki wynik na wszystkich części egzaminu TOEIC (czytanie i słuchanie / Pisanie i mówienie). Nasi instruktorzy poprowadzą Cię zgodnie z własnymi priorytetami w klasie, która poprawia angielskiego do celów zawodowych. Intensywny Kurs biznesowy składa się z 20 podstawowych lekcji tygodniowo oraz pięć lekcji w tygodniu Business English.

Przedmioty do wyboru

Płynność (General English)

Nasze Płynność fakultatywne coursefocuses na użyteczną, codziennego słownictwa angielskiego. Uczniowie ćwiczą umiejętności mówienia i słuchania w wygodnym, konwersacji atmosferze. Jest też elementem kulturowego na kurs, pomagając uczniom czuć się bardziej komfortowo we wszystkich aspektach społeczeństwa kanadyjskiego. Studenci z wiedzy gramatycznej znaleźć to oczywiście szczególnie przydatne, ponieważ mają one idealne warunki, aby umieścić swoją wiedzę w praktyce. Ci, którzy pracują lub uczą posługiwania się językiem angielskim, lub zamierzają w przyszłości okaże się, że umiejętności nabyte tutaj pomocy w rzeczywistych sytuacjach.

Dostępne dla studentów na wszystkich poziomach.

Pisanie akademickie i mówienie

Studia w Akademii lub College w Kanadzie wymaga wysokiego poziomu umiejętności i pewności siebie z angielskim w zarówno pisania i mówienia. Pisarstwo akademicki i Mówienie opcji do wyboru pomaga uczniom przygotować się do Cambridge, IELTS lub TOEFL egzaminów lub University / College Pathway Program, pomagając im rozwijać ich pisemny esej, skład i umiejętności dyskursu. Ten elekcyjny jest idealny dla każdego studenta, który stara się poprawić swoje umiejętności z języka angielskiego produkcyjnych, jak będą również pracować na ich prezentacja i dyskusja umiejętności.

Dostępne dla studentów poziomów 4-10

Akademickie czytanie i pisanie

Ten kurs jest dostosowany stronę studentów, którzy chcą uzyskać więcej praktyki w pisaniu i czytaniu esejów akademickich w ramach przygotowań do szkolnictwa wyższego. Nasi profesjonalni instruktorzy zapewniają, że wzajemnie cele naukowe studentów są spełnione poprzez cotygodniowe ocen i opinii. Studenci są kwestionowane zarówno w czytaniu i pisaniu zadań z autentycznych materiałów akademickich.

Dostępne dla studentów poziomów 4-10

Umiejętności egzamin

Nasze umiejętności egzaminacyjne kurs pomoże uczniom rozwijać sprawdzone w egzaminach IELTS, FCE i CAE kluczowych umiejętności. Studenci będą przygotowani do egzaminów poprzez połączenie szkolenia umiejętności językowych i egzaminu. Każdy tydzień jest oparty na odpowiednim obszarze tematu, umożliwiając studentom budować doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych w egzaminach. Nasz profesjonalny personel pomoże Ci zapoznać się ze strukturą egzaminu, a także nauczyć się niezbędnych umiejętności, słownictwa i gramatyki, aby odnieść sukces.

Dostępne dla studentów na poziomie 4-10 IELTS Terminy egzaminów: Tygodnik

Business English & TOEIC

Nasz wysoko rozwinięty Business English Program łączy w sobie najlepsze w akademickiej wiedzy biznesowej z codziennej praktyce biznesowej. Idealne połączenie zadaniowego uczenia się i umiejętności uwagi, do wyboru znajdują się też osoby zainteresowane egzaminu TOEIC, który jest używany do pomiaru angielskiego w codziennych czynności roboczych. Dowiedz się wszystkie ważne słownictwo i opanować umiejętności niezbędne do osiągnięcia wysokiego wynik w egzaminu TOEIC. Nasi instruktorzy poprowadzą Cię zgodnie z własnymi priorytetami w kursie, który poprawia angielskiego do celów zawodowych.

Dostępne dla studentów na poziomie 2-10 Daty egzaminu TOEIC: Miesięcznie

Program Uwagi:

  • Ogólne kursy języka angielskiego są dostępne dla studentów 16 i starszych.
  • Podpisany Formularz zgody rodzicielskiej jest wymagane dla wszystkich studentów w wieku poniżej 18 lat.
  • Wszystkie przedmioty do wyboru opcje mogą nie być dostępne we wszystkich szkołach w każdym czasie.
  • Dla studentów, którzy są zapisani w intensywne i super intensywne kursy dla minimum 12 tygodni i zakończyć go wraz z Business English fakultatywne, kwalifikują się one otrzymywać takie Eurocentres Business English Diploma.
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Oxford International Education Group »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline