Przeczytaj oficjalny opis

GED Program - General Educational Development

GED (General Educational Development) jest test biegłości Szkoła że ocena 5 obszarów wiedzy studenta: Nauki społeczne, nauka, pisanie i czytanie, gramatyka i matematyka, Składa się ona z serii 5 testów, które pokazują, że po minięciu student spełnia wymagania Wymagania edukacji szkolnej w Stany Zjednoczone Ameryki. Po zakończeniu student otrzyma dyplom GED.

GED jest interesującym i wysoce zalecana opcja dla tych studentów, którzy nie ukończyli studiów wtórnym poziomie i chcą korzystać z uniwersytetu amerykańskiego, w celu uzyskania Stopień naukowy.

American College oferuje kursy w Hiszpanii, które mają na celu przygotowanie studentów do zdania egzaminu GED.

Studenci, którzy chcą stosować się do Oczywiście GEDNależy przedstawić następujące dokumenty: 1. Formularz 2. test kwalifikacyjny jest wymagane przed przyjęciem do szpitala. 3. kserokopię paszportu. Jeśli hiszpański obywatelem lub rezydentem, krajowy dokument identyfikacyjny (DNI / NIE) 4. 150 € Administracja Opłata Dla studentów uczestniczących w Marbella United Football Club prosimy o kontakt z biurem naszego rejestratora otrzymywać informacje zgodnie z naszymi umowami.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w The American College in Spain »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
16 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,600 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa