Read the Official Description

GED Program - General Educational Development

GED (General Educational Development) jest test biegłości Szkoła że ocena 5 obszarów wiedzy studenta: Nauki społeczne, nauka, pisanie i czytanie, gramatyka i matematyka, Składa się ona z serii 5 testów, które pokazują, że po minięciu student spełnia wymagania Wymagania edukacji szkolnej w Stany Zjednoczone Ameryki. Po zakończeniu student otrzyma dyplom GED.

GED jest interesującym i wysoce zalecana opcja dla tych studentów, którzy nie ukończyli studiów wtórnym poziomie i chcą korzystać z uniwersytetu amerykańskiego, w celu uzyskania Stopień naukowy.

American College oferuje kursy w Hiszpanii, które mają na celu przygotowanie studentów do zdania egzaminu GED.

Studenci, którzy chcą stosować się do Oczywiście GEDNależy przedstawić następujące dokumenty: 1. Formularz 2. test kwalifikacyjny jest wymagane przed przyjęciem do szpitala. 3. kserokopię paszportu. Jeśli hiszpański obywatelem lub rezydentem, krajowy dokument identyfikacyjny (DNI / NIE) 4. 150 € Administracja Opłata Dla studentów uczestniczących w Marbella United Football Club prosimy o kontakt z biurem naszego rejestratora otrzymywać informacje zgodnie z naszymi umowami.

Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by The American College in Spain »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
16 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,600 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019