Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Ten kurs oferuje ścieżkę do programu MSc, jeśli nie specjalizujesz się w ekonomii na poziomie licencjackim, ale mają pewne doświadczenie w zakresie ekonomii lub przedmiotów ilościowych.

GDip może również zaoferować absolwentom pierwszego stopnia z innych dyscyplin możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zwiększania szans na rozwój kariery zawodowej, dodając element do studium ekonomicznego do swojego CV.

Może być dostosowany do potrzeb studentów z różnych środowisk akademickich o różnym stopniu wykształcenia matematycznego.

Weźmiesz udział w wykładach, kursach i seminariach w licencjackich modułach ekonomicznych, abyś był wyposażony w wiedzę i umiejętności wymagane do podjęcia studiów podyplomowych.

Jeśli ukończysz kurs na wymaganym poziomie, będziesz mógł przejść na jeden z następujących kursów, uzyskując kwalifikację GDip i mgr w ciągu zaledwie dwóch lat:

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

Kurs obejmuje 120 punktów modułów podstawowych i opcjonalnych. Możesz wziąć jedną z dwóch Pathways , w zależności od twojego wykształcenia akademickiego i umiejętności matematycznych.

Jeśli ukończysz kurs na wymaganym poziomie, będziesz mógł przejść na dowolny z naszych kursów magisterskich, uzyskując kwalifikację GDip i magistra w ciągu zaledwie dwóch lat.

Oszacowanie

Moduły są oceniane przez połączenie egzaminów i zajęć na koniec odpowiedniego semestru.

Wymagania wstępne

2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w pewnym stopniu z pewnym elementem ekonomii i / lub niektórych przedmiotów ilościowych

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Kariera

Ten kurs pozwala ci skonsolidować twoje umiejętności i doświadczenie w wybranej dziedzinie ekonomii. Jeśli ukończysz kurs na wymaganym poziomie, będziesz mógł przejść na dowolny z naszych kursów magisterskich, uzyskując kwalifikację GDip i magistra w ciągu zaledwie dwóch lat.

Mistrzowie w ekonomii zapewniają logiczną i rygorystyczną perspektywę ludzkiego zachowania, którą cenią sobie szerokie rzesze pracodawców z całego świata, w bankowości, biznesie, konsultingu, administracji i środowiskach akademickich.

Byli studenci MSc są rozproszeni po całym świecie, pracując w środowisku akademickim, rządowym i prywatnym. Absolwenci kierunków ekonomicznych to Barclays, Bloomberg, Deloitte, Economist Intelligence Unit, Goldman Sachs, IBM, PwC i Thomson Reuters.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Ostatnia aktualizacja February 18, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa