Read the Official Description

1

Jeśli opuścił szkołę bez umiejętności lub kwalifikacji, zaufanie teraz potrzebują lub chcą poprawić swoje umiejętności w kierunku przyszłości szkolnictwa wyższego i zatrudnienia - mamy zajęcia, które pomogą Ci. Kensington and Chelsea College oferuje angielskiego i matematyki kwalifikacje, które dadzą Ci umiejętności potrzebne do pracy, edukacji i życiu codziennym.

Oferujemy kwalifikacje do indywidualnych potrzeb. Zajęcia odbywają się rano, południu lub wieczorem, w dwóch miejscach i na różnych poziomach. Aby dowiedzieć się więcej i się zapisać, trzeba przyjść do jednego z naszych porad i wskazówek sesji i naszego personelu oceni co jest oczywiście odpowiedni poziom dla ciebie.

Wszystkie nasze kursy prowadzony przez cały rok akademicki (od września do czerwca) i na koniec kursu można ukończyć studia z oceną, aby dać Ci uznane kwalifikacje.

Wielu naszych studentów wraca do studia po raz pierwszy od wielu lat. Studenci będą prowadzone w małych przyjaznych klas z miłej i nieformalnej atmosferze oferuje mieszankę grupy i pracy indywidualnej.

Opis przedmiotu

Ten stymulujący poziom 2 kwalifikacje jest dla każdego z dobrym uziemieniem w matematyce, kto potrzebuje GCSE w zakresie zatrudnienia, dalszego kształcenia, szkolenia nauczycieli i rozwoju osobistego. Tematy obejmują między innymi wykresy i geometrii, algebry i statystyki. Jeśli czujesz się pewny swoich umiejętności matematycznych i chcesz kwalifikacji, to jest to kurs dla Ciebie. Kurs jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały GCSE przed, jak i tych, którzy wcześniej osiągnęli klasę D. będzie zobowiązany do podjęcia próby, aby upewnić się, że umiejętności mają prawo do udanego roku nauki na tym poziomie.

kursy GCSE angielskiego i matematyki są bezpłatne dla wszystkich obywateli UE, którzy nie mają już GCSE zaszeregowania A * -C

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Różne
Program taught in:
Język angielski

See 130 more programs offered by Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
30 tygodnie
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019