Fundacja Uniwersytecka w Business Pathway

Twin Group

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Fundacja Uniwersytecka w Business Pathway

Twin Group

Fundacja Uniwersytecka w Business Pathway

Lokalizacje: Londyn i Eastbourne

Fundacja w Business Pathway została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc zagranicznym studentom uzyskać wstęp na brytyjski uniwersytet. Program ten obejmuje samodzielne kwalifikacje akademickie, a pomyślne ukończenie kończy się ofertą jednego z partnerskich uniwersytetów Twin's na miejsce na kursie studiów licencjackich.


Przegląd

Ten program jest przeznaczony dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią w kraju ojczystym, ale jeszcze nie spełniają wymagań dotyczących bezpośredniego wejścia na uniwersytet w Wielkiej Brytanii. Ten kurs daje studentom możliwość zdobycia dyplomu krajowego Pearson BTEC Level 3, uznawanego przez 95% brytyjskich uniwersytetów za spełniające wszystkie lub niektóre z wymagań wstępnych dla studiów licencjackich związanych z biznesem.

Do czasu ukończenia programu Foundation in Business będziesz całkowicie przygotowany do życia na brytyjskim uniwersytecie - językowym, akademickim i kulturalnym.


Współpracujemy z brytyjskimi uniwersytetami

Ukończenie tego kursu owocuje ofertą jednej z naszych uczelni partnerskich. Możliwe kierunki studiów licencjackich obejmują rachunkowość, zarządzanie przedsiębiorstwem, zasoby ludzkie, turystyka i hotelarstwo, logistyka, marketing, handel detaliczny i wiele innych.

Uczący się powinni zawsze sprawdzić wymagania wstępne dotyczące programów studiów z konkretnymi uniwersytetami.

Obecnie współpracujemy z University of Derby, University of Greenwich i University of Hertfordshire .


Więcej informacji


Co to jest Pearson BTEC Level 3 National Diploma in Business?

Dyplomy krajowe BTEC Level 3 są przyznawane przez Pearson, największą w Wielkiej Brytanii organizację nagradzającą, oferującą kwalifikacje akademickie, zawodowe i związane z pracą.

Ponad 100 000 studentów BTEC co roku składa brytyjskie uniwersytety. Wraz z A-Levels są najbardziej uznawanymi kwalifikacjami do uzyskania dostępu do uniwersytetu.

Kwalifikacje te są uznawane przez brytyjskie uniwersytety i pracodawców jako spełniające wiele lub wszystkie wymagania dotyczące studiów licencjackich. Wraz z twoim świadectwem ukończenia szkoły średniej i odpowiednim poziomem języka angielskiego, ta kwalifikacja może zapewnić ci miejsce na studia licencjackie związane z biznesem.

Wyższe uczelnie będą miały dodatkowe wymagania wstępne, a my zapewnimy doradztwo w zakresie aplikacji, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni uniwersytet.


Zawartość kursu


Opracowanie kampanii marketingowej

Dowiedz się, jak rozwija się kampania marketingowa. Wykorzystaj dane z badań rynku, aby zobaczyć różne etapy procesu, przez który musi przejść firma, rozwijając kampanię. Zaplanujesz też własną kampanię.

Odkrywanie biznesu

Zyskaj przegląd tego, co jest potrzebne, aby firmy odniosły sukces - w jaki sposób firmy są zorganizowane, w jaki sposób się komunikują, jakie są cechy środowiska, w którym działają, oraz w jaki sposób wpływają one na ich działalność.

Finanse osobiste i biznesowe

Dowiedz się, jak rozumieć, analizować i przygotowywać informacje finansowe. Nauczysz się analizować rentowność, płynność i efektywność biznesową oraz zyskasz wgląd w to, gdzie możesz uzyskać poradę finansową i wsparcie.

Zarządzanie wydarzeniem

Patrząc na szereg wydarzeń, zarówno dużych, jak i małych, uzyskasz zrozumienie zarządzania wydarzeniami, aby samemu zaplanować i zorganizować wydarzenie.

Międzynarodowy biznes

Będziesz badał otoczenie ekonomiczne i czynniki kulturowe na rynkach międzynarodowych oraz ich wpływ na sposób prowadzenia biznesu.

zasady zarzadzania

Efektywne planowanie i organizowanie działalności biznesowej może znacząco wpłynąć na sukces. Dowiedz się, jak dostosować podejście do zarządzania w odpowiedzi na wyzwania biznesowe i zmiany w środowisku.


Moduły umiejętności angielskiego i uczenia się:


Angielski akademicki (EAP)

Poznaj konwencje akademickiego języka angielskiego i ćwicz umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania odpowiednie dla uniwersytetu.

Umiejętności uczenia

Poznaj metody stosowane na brytyjskich uniwersytetach: umiejętność czytania i krytycznego myślenia, badania, prezentowanie, uczestnictwo w seminariach i pracy grupowej oraz pisanie esejów na egzaminach.


Dodatkowe moduły

Kurs obejmuje 2 z następujących modułów, które zostaną wybrane przez Twin na początku kursu:

Rachunek kosztów i zarządzania

Analiza kosztów i rachunkowości zarządczej oraz jej zaangażowanie w planowanie finansowe, kontrolę, monitorowanie i ocenę kosztów działalności

Marketing cyfrowy

Zbadaj różne aspekty marketingu internetowego i kanały, które można wykorzystać do przeprowadzenia udanej kampanii marketingu cyfrowego.

Trening i rozwój

Ucz się i ucz się i zauważ, że odnoszące sukces firmy muszą planować i zarządzać oferowanymi programami szkoleniowymi.

Badania rynku

Zbadaj cel i rodzaj badań rynkowych przeprowadzonych w przedsiębiorstwie, uwzględnij cele badań i postępujące procesy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 3, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Locations
Wielka Brytania - Eastbourne, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Eastbourne, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą