Read the Official Description

Co się komputer Network Management Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford o przebiegu?

Kurs ten został opracowany we współpracy z firmą Cisco i Microsoft, aby wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne dla pracodawców w zakresie kariery zawodowej informatycznych związanych z sieci. Ma on również na celu promowanie i rozwój szeroki zakres umiejętności, cech osobowych i postaw, które będzie stanowić platformę dla dalszych badań, pomyślnego rozwoju zawodowego i kształcenia ustawicznego.

Kurs jest przeznaczony dla osób już pracujących w sieci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobyć wyższego poziomu kwalifikacji, lub tych, którzy chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie. Studenci mają możliwość zdobycia certyfikatów dostawców produktów standardowych w branży, na przykład, Microsoft (Microsoft Certified Information Technology zawodowe: Administracja serwera) i CISCO (Cisco Certified Network Associate). Rozwijają praktyczne umiejętności w administracji sieci w infrastrukturze, wdrożenie usługi Active Directory i rozwiązywania problemów, a korzystanie z systemu operacyjnego Windows 2008 i Cisco Enterprise edition wielowarstwowych przełączników i routerów. Są też jednostki, które rozwijają osobistej efektywności i zatrudnienia umiejętności i kluczowym elementem kursu jest nauka związana z pracą.

Przedmioty studiowali m.in.:

  • Podstawy sieciowe - oprogramowanie sieciowe - systemy informatyczne dla organizacji - Technologie internetowe - projektowanie i wdrażanie sieci - zarządzanie projektem - bezpieczeństwo sieci

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, testy, ograniczonej w czasie oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu .. Osiągnięcia świadczy produkcji portfela dowodów.

See 8 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019