Fundacja sieć komputerowa stopień bezpieczeństwa (FdSc) zatwierdzone przez University of Salford

The Manchester College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Fundacja sieć komputerowa stopień bezpieczeństwa (FdSc) zatwierdzone przez University of Salford

The Manchester College

Co Computer Security Network Foundation Degree (FdSc) Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Dzisiejsze komputery przechowywać ogromne ilości danych strategicznych i utrzymanie go zabezpieczyć jest krytyczna. Bezpieczeństwo sieci ma zasadnicze znaczenie dla przedsiębiorstw każdej wielkości, agencji rządowych, służb rządowych i organizacji religijnych oraz osób o danych osobowych. Technologia rozwija się z prawie codziennie, wykwalifikowana bezpieczeństwo, eksperci sieci są bardzo potrzebne, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstw.

Sieć bezpieczeństwa pracy obejmują szeroki zakres tematów. Administratorzy baz danych są odpowiedzialne za zarządzanie i ochronę danych. Analitycy systemów komputerowych wykorzystać umiejętności techniczne komputera, aby zaspokoić potrzeby danego typu branży lub firmy. Administratorów sieci i administratorów systemów bezpieczeństwa sieci komputer nadzoruje w ramach swoich zadań. Specjaliści od bezpieczeństwa komputerowego skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerowym w firmie.

Studenci zdobywają wiedzę i zrozumienie kluczowych infrastruktur publicznych, listy dostępu, zapory, ISA, rozwiązywania problemów bezpieczeństwa poszczególnych urządzeń logicznych i systemów komputerowych. Oprócz umiejętności technicznych i wysoce specjalistycznych w ramach stopnia fundamentowej, umiejętności świadomości biznesu są również nauczał, na wniosek pracodawców biorących udział w projekcie programu. To gwarantuje, że uczniowie mają również świadomość znaczenia zarządzania czasem, pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjne i jak być skutecznym członkiem personelu w organizacji.

Tematy obejmują:

  • Bezpieczeństwo w Internecie - Wprowadzenie do koncepcji bezpieczeństwa - bezpieczeństwa klient / serwer - Firewall - Bezpieczeństwo Infrastruktura - bezpieczeństwo administracja sieci - Zabezpieczanie zdalnego dostępu

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, czas ograniczonych badań, oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Po pomyślnym zakończeniu fundacji studentów stopnia może przejść na trzeci rok i "doładować" ich FdSc do BSc (z wyróżnieniem) Computing biznesu z IT (zatwierdzone przez Salford University). Absolwenci mogą również przejść do ścieżki kariery, takich jak administracja bazą danych, zarządzanie siecią i analizy systemów komputerowych.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Manchester, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Manchester, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą