Co Computer Security Network Foundation Degree (FdSc) Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Dzisiejsze komputery przechowywać ogromne ilości danych strategicznych i utrzymanie go zabezpieczyć jest krytyczna. Bezpieczeństwo sieci ma zasadnicze znaczenie dla przedsiębiorstw każdej wielkości, agencji rządowych, służb rządowych i organizacji religijnych oraz osób o danych osobowych. Technologia rozwija się z prawie codziennie, wykwalifikowana bezpieczeństwo, eksperci sieci są bardzo potrzebne, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstw.

Sieć bezpieczeństwa pracy obejmują szeroki zakres tematów. Administratorzy baz danych są odpowiedzialne za zarządzanie i ochronę danych. Analitycy systemów komputerowych wykorzystać umiejętności techniczne komputera, aby zaspokoić potrzeby danego typu branży lub firmy. Administratorów sieci i administratorów systemów bezpieczeństwa sieci komputer nadzoruje w ramach swoich zadań. Specjaliści od bezpieczeństwa komputerowego skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie komputerowym w firmie.

Studenci zdobywają wiedzę i zrozumienie kluczowych infrastruktur publicznych, listy dostępu, zapory, ISA, rozwiązywania problemów bezpieczeństwa poszczególnych urządzeń logicznych i systemów komputerowych. Oprócz umiejętności technicznych i wysoce specjalistycznych w ramach stopnia fundamentowej, umiejętności świadomości biznesu są również nauczał, na wniosek pracodawców biorących udział w projekcie programu. To gwarantuje, że uczniowie mają również świadomość znaczenia zarządzania czasem, pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjne i jak być skutecznym członkiem personelu w organizacji.

Tematy obejmują:

  • Bezpieczeństwo w Internecie - Wprowadzenie do koncepcji bezpieczeństwa - bezpieczeństwa klient / serwer - Firewall - Bezpieczeństwo Infrastruktura - bezpieczeństwo administracja sieci - Zabezpieczanie zdalnego dostępu

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, czas ograniczonych badań, oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Po pomyślnym zakończeniu fundacji studentów stopnia może przejść na trzeci rok i "doładować" ich FdSc do BSc (z wyróżnieniem) Computing biznesu z IT (zatwierdzone przez Salford University). Absolwenci mogą również przejść do ścieżki kariery, takich jak administracja bazą danych, zarządzanie siecią i analizy systemów komputerowych.

Zobacz 8 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty