Przeczytaj oficjalny opis

Zaprojektowany, aby zapewnić Ci wyjątkową przewagę konkurencyjną na rynku pracy i postawić się za cennego i wysoko wykwalifikowanego członka zespołu. Posiadanie obu marketing

Podwójny dyplom Full-Stack Marketer ma na celu sprawowanie kontroli nad wszystkimi etapami marketingu cyfrowego: tworzenie pięknie spreparowanych kampanii marketingowych, angażowanie interfejsów użytkownika i prowadzenie pamiętnych doświadczeń marki.

Ten program składa się z dwóch 12-tygodniowych modułów: interfejsu użytkownika

Współpracując z naszymi partnerami społecznościowymi nad prawdziwymi projektami, zyskasz praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania stroną i treścią, strategii marketingowej, strategii marki online, optymalizacji współczynnika konwersji (CRO) i testów A / B, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i wyszukiwania marketing silnikowy (SEM), zarządzanie mediami społecznościowymi i reklama.

Program

Strategia marketingu cyfrowego

Opracuj kompleksową strategię marketingu cyfrowego, biorąc pod uwagę drogę nabywcy i cele firmy, aby osiągnąć ogólne cele biznesowe.

Typografia, kolor

Twórz spójne i zrównoważone projekty, dobrze wykorzystując kolory, typografię i inne elementy wizualne.

Google Analytics

Dowiedz się, jak wdrożyć Google Analytics i Menedżera tagów Google, by zastosować podstawowe pojęcia, takie jak pomiar, porównywanie i optymalizacja wydajności.

Oprogramowanie do kreatywnego projektowania

Poznaj Photoshop, Illustrator, Sketch, InVision, Principle i zapoznaj się z programem InDesign.

Search Engine Optimization (Seo)

Zapoznaj się z praktykami SEO na stronie, poza nią i technicznymi SEO oraz jak najlepiej wdrożyć te strategie w różnych typach witryn.

Projekt interfejsu użytkownika

Twórz klikalne prototypy rynkowych i intuicyjnych witryn i aplikacji, które bez wysiłku pozwalają użytkownikowi osiągnąć swoje cele.

Strategia marki

Projektuj i rozwijaj aspekty tego, co sprawia, że ​​marka jest świetna: osobowość, wartości, definicja, obietnica, tożsamość wizualna i opowiadanie historii marki.

Human-Centric Design

Prześlij efektywne wywiady i ankiety, aby zidentyfikować rzeczywiste ludzkie potrzeby i wykorzystaj te spostrzeżenia, aby poprowadzić Cię przez proces projektowania i testowania.

Tworzenie treści

Zaplanuj, opracuj i zarządzaj strategią treści dla klienta i dowiedz się, jak śledzić rozwój strategii w czasie.

Google Adwords

Twórz strategie reklamowe, które przyciągają i generują klientów dzięki optymalizacji konta, strategii ustalania stawek i atrakcyjnej reklamie.

Sieć

Projektowanie responsywnych stron i aplikacji z uwzględnieniem ich konkretnych technologii i platform.

Marketing e-mailowy

Stwórz strategię marketingu e-mailowego i dowiedz się, jak zwiększyć liczbę otwartych stawek i zaangażowanie, aby prowadzić efektywne kampanie e-mail marketingowe dla klientów.

Zarządzanie mediami społecznościowymi

Dowiedz się, jak zarządzać wieloma platformami mediów społecznościowych, aby osiągnąć określone cele biznesowe i podstawy reklamy na głównych platformach społecznościowych.

Mobilny marketing

Dowiedz się, jak przyciągnąć użytkowników, by pobrać aplikację mobilną i nawiązać z nią kontakt. Utwórz zwiastun aplikacji, który będzie służyć jako materiał wielofunkcyjny do wykorzystania w różnych kanałach.

Podróż studencka

Metodologia aktywnego uczenia się

Instruktorzy ułatwiają lekcje, które mają być wysoce interaktywne i angażujące, aby zoptymalizować wskaźnik retencji. Z pasją uczymy się nauki.

Osobisty

Umiejętności techniczne i wiedza to jedno, ale rzeczywistość jest taka, że ​​umiejętności miękkie są naprawdę tym, co sprawi, że będziesz kluczowym członkiem każdego zespołu. Kreatywność, empatia i współpraca to tematy, na których skupiamy się w naszym programie PPD.

Twoje doświadczenie w pracy na CZERWONO

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę. Każdy aspekt naszego szkolnego doświadczenia jest poświęcony tworzeniu przestrzeni, w której studenci, instruktorzy, absolwenci i mentorzy mogą współpracować ze sobą w sposób, który jest profesjonalny, wspierający i przyjazny.

Par

Ocena rówieśników jest niezwykle efektywnym sposobem, aby nie tylko zdobyć umiejętności wymagane do oceny jakości pracy członków zespołu, ale także aby nauczyć się otrzymywać i wyrażać konstruktywne opinie na ich temat.

Twój dzień na dzień

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę.

Networking

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia agencji i firm zatrudniających się do ról cyfrowych, aby lepiej zrozumieć kulturę i środowisko firmy.

Oparte na projektach nauczanie stosowane

Otrzymasz czas na współpracę z zespołem przy projektach klientów. W tym czasie instruktorzy, mentorzy i pracownicy biurowi będą mogli uzyskać wskazówki i informacje zwrotne na temat swojej pracy.

Głośniki dla gości branżowych

Nauczyciele branżowi są często zapraszani do pomocy w dostarczaniu specjalistycznych tematów i dzielenia się inspirującymi spostrzeżeniami na temat stanu przemysłu.

Wyniki kariery

Otrzymasz wsparcie podczas całego procesu poszukiwania pracy. Zespół Wsparcia Kariery doradza w zakresie możliwości zatrudnienia, wprowadza studentów do RED Hiring Network i zapewnia coaching podczas rozmowy kwalifikacyjnej i procesu negocjacji. Otrzymujesz także ciągłe wsparcie od swoich instruktorów. Obejmuje to łączenie profesjonalistów z branży i dostarczanie referencji potencjalnym pracodawcom.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w RED Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
24 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,950 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa