Read the Official Description

W naszych kursach dyplomowych dowiesz się wielkich słów!

Otrzymasz dzięki najmniejszych grup 3-6 osób tylko optymalne przygotowanie Dyplom - idealny dla wszystkich tych, którzy chcą osiągnąć osobistej opieki przez specjalistów od wybranej wartości, który jest pewien, pojechaliśmy do celu dzięki wieloletnim doświadczeniem i Expertentätigkeit!

Program nauczania i uczenia się

Zajęcia koncentrują się na umiejętnościach językowych: geprüften tekst i Hörverstehen, mówienia, pisania i gramatyki. Otrzymasz kilka razy możliwość symulowania różnych Prüfungsteile pod prawdziwym Prüfungsbedingungen. Jesteśmy dumni, że wskaźnik sukcesu naszych kursantów ustabilizował się na poziomie zbliżonym do 100%!

Dyplomy

         najważniejsza międzynarodowa rola ma DELF i DALF dyplomy Centrum Studiów Pédagogiques między-Ally, GIOŚ. TCF (Test de connaissances du français) nie jest rzeczywista dyplom, ale asortyment umiejętności kandydatów. Do dyplomów biznesowych oddzielny arkusz informacji można uzyskać.

Intensywność i Kurslängen

Pola są zazwyczaj 1 lub 2 razy tygodniowo, zamiast się, w zależności od intensywności 16, 24 lub 32 tygodni.

Nadzorowane Übungsstunden

Aby internsivieren Twój Oczywiście nadal, pracujesz oprócz kursu 1x lub 2x w tygodniu na własnych w szkole pod nadzorem kompetentnego nauczyciela. Do tego zabrać swoje rzeczy ze sobą, na przykład ben swoją pracę domową. Ceny inspiruje to Übungslektionen zobaczyć KOMBI. Otrzymać szczegółowe informacje na osobnym arkuszu th «Übungsstunden".

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Sprachschule Schneider »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Duration
16 - 32 tygodnie
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline

Luty 2019

Location
Application deadline
Data końcowa