Read the Official Description

Cele i program,

Zajęcia jeden-do-jednego oferuje specjalnie zaprojektowane klasy, aby zaspokoić pełnego zakresu potrzeb studentów. Szczegółowe cele i zadania dydaktyczne są sporządzane w oparciu o poszczególne poziomy i wymagań, obejmujących wszystko od francuskiego ogólnego i biznesowego francuski do przygotowania do testów i doświadczeń dostosowanych do specyficznych wymagań pracy. Zajęcia jeden do jednego można połączyć z programem zajęć dodatkowych, takich jak obiad z nauczycielem, spotkań z figur ekonomicznych, kulturalnych i politycznych, wycieczki i wiele innych.

Uczestnicy, którzy spełnili wymogi frekwencji otrzyma certyfikat na zakończenie kursu, podpisany przez CAVILAM - Alliance française i Uniwersytetu Blaise Pascal w Clermont-Ferrand, wraz ze szczegółową oceną umiejętności.

Łatwo dostępne zakres wolnych zasobów:

  • Uniwersytet biblioteki multimediów (komputerowe, video i DVD zasobów)
  • Centrum Samokształcenie pracy językowej za pomocą specjalnego oprogramowania
  • Zasięg Wi-Fi w całym kampusie

Długość:

Program, poziom, daty, czasu trwania i harmonogram w oparciu o indywidualne potrzeby uczniów

Rekrutacja:

cały rok

Nie będzie żadnych lekcji na następujących święta w 2015 roku: 1 stycznia - 21 kwietnia - 1 maj-08 maj - 14 maj-25 maj-14 lipca-11 listopada- 25 grudnia.

Koszt:

Jedna lekcja (45 min) ................................. 65 € Obiad z nauczycielem: ........................... 0,135 € dîner ....................................... ............ 145 € Zapisy ............................................. 62 €

Program taught in:
Język angielski
Niemiecki
Język hiszpański

See 6 more programs offered by CAVILAM »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 52 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019