Przeczytaj oficjalny opis

Ten program noncredit certyfikat jest przeznaczony dla profesjonalistów z korporacji wymagających harmonogramów, którzy chcą dowiedzieć się o takie tematy, jak na rynkach finansowych, analizy sprawozdań finansowych, międzynarodowych finansów przedsiębiorstw, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, anomalie inwestycji i finansowania rozwoju firmy.


Filozofia programu

Jesteśmy tu, by pomóc w nauce. Zapraszamy na pytania w zajęciach i chcemy czuć się swobodnie rozmawiać z profesorów po lekcjach. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w otrzymaniu informacji i rozwijać umiejętności, które potrzebujesz.

Czytania uzupełniające dla klasy wykładów, które pozwalają Ci odkrywać swoje tematy zainteresowania większej głębokości.

Istnieje wiele poglądów na finanse, a wiele kwestii finansowych można realizować na różne sposoby. W związku z tym narazić wielu profesorów i wykładowców gościnne, każdy z własnym punktem widzenia.

Dbamy o swoje doświadczenie i chcemy, aby uzyskać z naszego doświadczenia. Prosimy o ocenę każdej sesji i prof. Zapraszamy na pytania i komentarze na temat każdej z klas.


GFCP - Jakie korzyści
Celem tego programu jest pomoc finansowa wyostrzyć swoje kompetencje i umiejętności. W trakcie tej unikatowej konstrukcji programu, będzie:

- Be aktualizowane o najnowsze trendy i techniki w dziedzinie zarządzania finansami.
- Gain praktyczną wiedzę na temat odpowiedniego finansowego koncepcji i metodologii, które można zastosować do bieżącej sytuacji gospodarczej.
- Popraw swoje możliwości rozwoju kariery zawodowej.
- Weź udział w stymulowaniu dyskusji w klasie o zróżnicowanej grupy nauczycieli akademickich i ekspertów dokonał biznesmenów, którzy przywożą zbiorowego doświadczenia i perspektywy, pokrywają się na szeregu kwestii gospodarczych.
- Sieć konstruktywnie z kadry kierowniczej, menedżerów i przedsiębiorców z różnych firm, branż i środowisk.
- Szersza finansowych horyzont "dziś" - ". Pewnego dnia" zamiast
- Acquire bardzo cenione "Absolwent Finansów Certyfikat" renomowanych SMU w Cox School of Business.
- Jeśli jesteś członkiem Society of Texas CPA, otrzymasz Kształcenia Ustawicznego kredytowych.
- W przypadku lekarzy, którzy są członkami Dallas County Medical Society, 12 godzin nieformalnych CME są dostępne dla każdego trymestru.


GFCP - Content

Kierownictwo w programie są narażone na szeroki zakres tematów, tak aby można je nabyć informacji finansowych i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Czytania uzupełniające, które pozwalają Ci odkrywać interesujące tematy w większej głębokości. Audio i / lub kaset wideo są dostępne dla każdej sesji, że tęsknisz.

Jesteśmy przekonani, że prezentacja szerokiego teorii, zastosowane do konkretnych przypadków i przykładów, zapewnia natychmiastowy wyników dla naszej kadry kierowniczej za udział, ich kariery, a ich firm.

Zobacz 9 więcej kursów w Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Sty 2020
Duration
6 miesięcy
Zaoczne
Cena
- Cena nie jest wymieniono
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa