Read the Official Description

Ten program noncredit certyfikat jest przeznaczony dla profesjonalistów z korporacji wymagających harmonogramów, którzy chcą dowiedzieć się o takie tematy, jak na rynkach finansowych, analizy sprawozdań finansowych, międzynarodowych finansów przedsiębiorstw, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, anomalie inwestycji i finansowania rozwoju firmy.


Filozofia programu

Jesteśmy tu, by pomóc w nauce. Zapraszamy na pytania w zajęciach i chcemy czuć się swobodnie rozmawiać z profesorów po lekcjach. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w otrzymaniu informacji i rozwijać umiejętności, które potrzebujesz.

Czytania uzupełniające dla klasy wykładów, które pozwalają Ci odkrywać swoje tematy zainteresowania większej głębokości.

Istnieje wiele poglądów na finanse, a wiele kwestii finansowych można realizować na różne sposoby. W związku z tym narazić wielu profesorów i wykładowców gościnne, każdy z własnym punktem widzenia.

Dbamy o swoje doświadczenie i chcemy, aby uzyskać z naszego doświadczenia. Prosimy o ocenę każdej sesji i prof. Zapraszamy na pytania i komentarze na temat każdej z klas.


GFCP - Jakie korzyści
Celem tego programu jest pomoc finansowa wyostrzyć swoje kompetencje i umiejętności. W trakcie tej unikatowej konstrukcji programu, będzie:

- Be aktualizowane o najnowsze trendy i techniki w dziedzinie zarządzania finansami.
- Gain praktyczną wiedzę na temat odpowiedniego finansowego koncepcji i metodologii, które można zastosować do bieżącej sytuacji gospodarczej.
- Popraw swoje możliwości rozwoju kariery zawodowej.
- Weź udział w stymulowaniu dyskusji w klasie o zróżnicowanej grupy nauczycieli akademickich i ekspertów dokonał biznesmenów, którzy przywożą zbiorowego doświadczenia i perspektywy, pokrywają się na szeregu kwestii gospodarczych.
- Sieć konstruktywnie z kadry kierowniczej, menedżerów i przedsiębiorców z różnych firm, branż i środowisk.
- Szersza finansowych horyzont "dziś" - ". Pewnego dnia" zamiast
- Acquire bardzo cenione "Absolwent Finansów Certyfikat" renomowanych SMU w Cox School of Business.
- Jeśli jesteś członkiem Society of Texas CPA, otrzymasz Kształcenia Ustawicznego kredytowych.
- W przypadku lekarzy, którzy są członkami Dallas County Medical Society, 12 godzin nieformalnych CME są dostępne dla każdego trymestru.


GFCP - Content

Kierownictwo w programie są narażone na szeroki zakres tematów, tak aby można je nabyć informacji finansowych i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Czytania uzupełniające, które pozwalają Ci odkrywać interesujące tematy w większej głębokości. Audio i / lub kaset wideo są dostępne dla każdej sesji, że tęsknisz.

Jesteśmy przekonani, że prezentacja szerokiego teorii, zastosowane do konkretnych przypadków i przykładów, zapewnia natychmiastowy wyników dla naszej kadry kierowniczej za udział, ich kariery, a ich firm.

See 9 more programs offered by Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Stycz. 2020
Duration
6 miesięcy
Zaoczne
Cena
- Cena nie jest wymieniono
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Stycz. 2020