finanse dla menedżerów - zaawansowane

Informacje ogólne

Opis programu

4-miesięczny intensywny program specjalnie zaprojektowany dla menedżerów bezpośrednio zaangażowana w działalność finansową spółek. Ma on na celu w oparciu o doświadczenia uczestników, omówienie najnowszych koncepcji sztuki i techniki w tej dziedzinie, wykorzystywane na całym świecie, a mniej zbadane i zbliżył się w Rumunii do dziś.

Na zakończenie kursu uczestnicy będą mieli cenne narzędzia do tworzenia złożonych i aktualne analizy finansowej i decyzji, zgodnie z wymogami międzynarodowymi. W ten sposób będą one miały istotny wkład w uzyskanie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej i wiarygodność firmy w których pracują.

Program organizowany jest raz w tygodniu, od 5 pm do godzina dwudziesta Jest to program wymagający. Oprócz klasy sesji, uczestnicy spędzają dużo czasu w pracy indywidualnej i grupowej pracy.

Tematyka

* Ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa

* Prognoza finansowa i planowanie

* Zarządzanie wzrostu. Finansowego zrównoważonego wzrostu

* Zarządzanie finansami operacji

* Ocena możliwości inwestycyjnych, ryzyko w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

* Rynki finansowe i instrumenty finansowe

* Decyzje w sprawie finansowania i wartości firmy

* Wprowadzenie do kosztów kapitału

* Restrukturyzacja firm

& N bsp; * przejęcia i fuzje: stosunek ceny wartości rynkowej

* Współczesnej roli i misji zarządzania finansami

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Currently, ASEBUSS is a private, independent institution, authorized and accredited by the Ministry of Education and Research to organize postgraduate academic programs.

Currently, ASEBUSS is a private, independent institution, authorized and accredited by the Ministry of Education and Research to organize postgraduate academic programs. Pokaż mniej