Read the Official Description

Opis przedmiotu

Rozwijanie umiejętności w zakresie technologii i będziesz na zatrudnienie na całym świecie. Ten sektor przemysłowy nadal rośnie, a nasze kierunki studiów można wyposażyć w umiejętności pracodawcy wymagają dla ich pracowników. W rezultacie, Somerset College obliczanie absolwenci cieszyć doskonałe perspektywy i satysfakcję zawodową.

Jedną z charakterystycznych cech naszych programów jest ich zawartość procesu uczenia się. Wiąże się to staż z pracodawcą w pierwszym roku, a udział w profesjonalny projekt IT w drugim roku. Również w naszym przepisie jest zobowiązanie do rozwijania umiejętności zawodowych, w celu zwiększenia szans na zatrudnienie po ukończeniu studiów swój.

Test FdSc jest dwuletni program podczas których będzie można studiować szereg dziedzin.

Pierwszy rok obejmuje:

  • Tworzenie stron - Programowanie Podstawy - Technologie internetowe i Bezpieczeństwa - Computer Technology - numeryczne Koncepcje - systemy informatyczne Podstawy

Drugi rok obejmuje:

  • E-Biznes - Profesjonalny Project - Wprowadzenie do Mobile Programowanie - Tworzenie stron WWW - Zaawansowanych Technologii i skryptów Web Programming - Information Systems Development - Technologie sieciowe

Nauczanie i ocena

Nasza kadra specjalistów nauczania mają praktyczne doświadczenie w pracy w IT i oferują naukę w laboratoriach ekspertów najnowocześniejszych i sal lekcyjnych.

Ocena jest poprzez szereg zadań, badania i prezentacje. W ramach kursu, będzie zobowiązany do realizacji projektów, zarówno w grupach i indywidualnie.

Widocznym elementem kursu jest stosowanie oceny w-oczywiście, gdzie moduły są oceniane przez zespół nauczycieli Oczywiście kiedy je zakończyć. Istnieje również ocenić okres doświadczenia zawodowego w ramach programu.

Progresja kariera

Jako absolwent computing, świat naprawdę jest twój ostryg. Zostanie wyposażona w zakresie umiejętności informatycznych, które są wszystkim bardzo pożądane dla potencjalnych pracodawców. Ponadto, będziesz miał doświadczenie w pracy w środowiskach realnego świata, gdzie zdolność do adaptacji i umiejętność radzenia sobie ciśnienie są niezbędne.

Certyfikat Szkolnictwa Wyższego (CertHE)

Jest to pierwszy etap studiów Fundacji i jest uznanym w kraju nagroda sama w sobie.

Wymagania kwalifikacyjne

Wnioskodawcy wymagają odpowiedniego Rozszerzony Dyplom (MPP), lub poziomy AS / A2 w dyscyplinach pokrewnych (minimum 160 punktów, w tym 80 punktów na A2 Level). Alternatywnie, zaawansowany dyplom lub certyfikat dostępu wystarczy.

Wymagamy również studentom mieć GCSE matematyki i języka angielskiego na minimum stopnia C.

Dorośli studenci, którzy nie spełniają tych wymogów formalnych wejścia zapraszamy do zastosowania, jeśli mogą one dowody zainteresowania w dziedzinie badań.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Somerset College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,500 GBP
rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019