Read the Official Description

Opis przedmiotu

Sukces w dziedzinie Gry Technologia stanowi kombinację umiejętności technicznych i handlowych i kreatywnej know-how. To jest dokładnie to, co nasze programy studiów mają na celu przekazanie Państwu, co oznacza, że ​​będziesz wyróżniać wszelkie szanse lądowania swoją wymarzoną pracę po przejściu z Somerset College.

Program ten obejmuje nasze innowacyjne wykorzystanie uczenia się w miejscu pracy, które pomogą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie w środowiskach zawodowych podczas studiów. Pierwsze lata podjęcia stażu pracy z pracodawcą w branży technologicznej gry, podczas gdy drugi rok obejmuje żywo gry projektowi produkcji. W przeszłości, uczniowie pracowali nad rozwojem gry dla partnerów, takich jak NHS, Mole Valley Rolników, brytyjskiego Czerwonego Krzyża i Somerset Wildlife.

FdSc obejmuje zakres tematów. W pierwszym roku będzie obejmować:

  • Podstawy programowania - Gry Matematyka - Modelowanie 3D i animacji Podstawy - Gry platformy i technologie - Gry projektowania i rozwoju - praktyki zawodowej i stanowiska pracy

Drugi rok obejmuje:

  • Dźwięk Gry - Komputery Gry Produkcja Projekt - Gry AI - zaawansowane Animacja 3D - zaawansowane Gry Programowanie - Oprzyrządowanie: Charakter Modelowanie - opcjonalny moduł - Wprowadzenie do Mobile Programowanie - opcjonalny moduł

Progresja kariera

Z zestawem bardzo poszukiwanych umiejętności i kompetencji oraz doświadczenia zawodowego w branży technologicznej gry, szanse zdobycia zatrudnienia po ukończeniu studiów są wysokie. Nasi absolwenci przeszli do ról, jak artystów technicznych lub gry programistów, jak i szerokiego spektrum innych miejsc pracy w sektorze mediów kreatywnych, takich jak urządzeń mobilnych programistów, grafików i artystów cyfrowych.

Certyfikat Szkolnictwa Wyższego (CertHE)

Jest to pierwszy etap studiów Fundacji i jest uznanym w kraju nagroda sama w sobie.

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci na FdSc wymagają odpowiedniego Rozszerzony Dyplom (MPP), lub poziomy AS / A2 w dyscyplinach pokrewnych (minimum 160 punktów, w tym 80 punktów na A2 Level). Alternatywnie, zaawansowany dyplom lub certyfikat dostępu wystarczy.

Wymagamy również studentom mieć GCSE matematyki i języka angielskiego na minimum stopnia C.

Dorośli studenci, którzy nie spełniają tych wymogów formalnych wejścia zapraszamy do zastosowania, jeśli mogą one dowody zainteresowania w dziedzinie badań.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Somerset College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,500 GBP
rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019