Read the Official Description

W ciągu Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Somerset College dążymy do inteligentnego rozwoju komunikacji wizualnej. Studenci uczą się języka niewidzialnego formy, kompozycji, równowagi, rytmu i struktury hierarchii w połączeniu z bardzo widocznym języka komunikacji.

Celem kursu jest pomoc w rozwijaniu twórczych umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w przyszłej kariery. Mając to na uwadze, oczywiście bada, jak pomysły są przekazywane za pomocą języka, obrazów i wiadomości.

To zapewni Ci zrozumienia i umiejętności, aby skutecznie działać w stymulowanie sektora projektowania w szybko zmieniającym się i.

Poprzez studiowanie na tym kursie, będzie rozwijać i ustalenia:

  • Szeroki zakres umiejętności w dyscyplinach graficznego mediów i komunikacji z dyscyplin, które obejmują projektowanie graficzne, wzornictwo, oparte na ekranie ruchomy obraz i dźwięk, ilustracji i fotografii.
  • Profesjonalny zrozumienie siły i wykorzystania komunikacji wizualnej.
  • Szczegółowa znajomość sprzętu i oprogramowania w branży.
  • Zrozumienie sposobu oceny potrzeb klienta i skutecznie na nie reagować.
  • Doświadczenie w pracy w ramach profesjonalnego zespołu, zdobyte w ramach wspólnych projektów i staże, a także poprzez wprowadzenie krajowych i międzynarodowych konkursów projektowych.
  • Twój własny podpis wizualne, pozwalając na tworzenie i wyrazić swoje osobiste pomysły i przekonania.

Nauczanie i ocena

Nauka odbywa się w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania wykorzystując szereg specjalizowanych mediów i pracowniach projektowych. Ocena opiera się na 100% zajęć i podejmujemy ciągłej oceny modułową. Zadania oparte są Studio powiększony przez wykłady, seminaria i warsztaty przez cały rok.

Możliwości awansu

Po powodzeniem konkurować FDA można przejść się do BA (z wyróżnieniem) Graphic Media i Komunikacja doładowania roku w Somerset College.

Progresja kariera

Absolwenci dla któregokolwiek z programów multimedialnych pracować w szerokim zakresie dziedzin, w tym projektowanie stron internetowych, animacji, opakowania, reklamy, projektowania informacji, design postaci, redakcję, fotografii i ilustracji.

Dzięki ich podstaw w szerokim zakresie dyscyplin, wszystkich naszych kursów Graphic Media są idealną podstawą do udanej kariery jako projektant, a także stanowią dobrą podstawę, z której do prowadzenia studiów podyplomowych.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Somerset College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,500 GBP
rocznie.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019