FLA: Tydzień UX i Digital Design

Informacje ogólne

Opis programu

Twórz doświadczenia, w których ludzie będą się zakochiwać. Uzyskaj inspirację do swoich bieżących projektów i porady, jak zbudować zespół projektowy swoich marzeń. Poznaj tajniki tego, co sprawia, że ​​produkty odnoszą sukcesy i jakie błędy popełniły firmy, gdy budowały nowe usługi. Przez cały tydzień zanurzysz się w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym odkrywając najmodniejsze trendy i najnowsze wynalazki. Będziesz miał okazję poznać zespoły odpowiedzialne za najbardziej przełomowe produkty i nauczyć się, jak podchodzą do projektowania i strategii UX, współpracują z klientami i doskonalą swoje usługi. Ten program składa się z prezentacji kluczowych, studiów przypadku. Rozmowy typu fire-side, dyskusje przy okrągłym stole i mini-warsztaty prowadzone w rzeczywistych biurach firmy - daje to jeszcze lepsze spojrzenie na to, jak pracują i współpracują. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. To bardzo świeży sposób na poznanie i poznanie branży. A najlepsze jest to, że spędzisz ten tydzień w ramach małej grupy 25 podobnie myślących przedsiębiorców, projektantów UX i menedżerów produktu z całego świata.

W ciągu tygodnia doświadczycie:

WARSZTATY I WIZYTY W BIURZE

Zanurzymy Cię w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym, łącząc Cię z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży i zabierając Cię do biur wiodących firm w Wielkiej Brytanii. Każdy mówca podzieli się swoimi spostrzeżeniami i będzie mógł odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć. Mając tylko 25 uczestników w tym programie, zapewniamy, że każdy z Was wyciągnie jak najwięcej z tego doświadczenia.

ODWIEDŹ DO SEKRETU SPOTS LONDYN

Będziesz mógł zobaczyć najlepszy widok Londynu ze szczytu wieżowca; będziesz mógł odwiedzić najbardziej ekscytujące wystawy roku, a odkryjesz, gdzie twórcza społeczność Londynu spędza wolny czas. Będziemy mieli piwo w najstarszych pubach w Londynie - 200, 300, 400, a nawet 500-latek. Ponadto otrzymasz rekomendacje do prowadzenia własnych eksploracji, z poradami dotyczącymi najlepszych miejsc do jedzenia, picia i relaksu w stolicy Wielkiej Brytanii.

PARTIA KOŃCOWA

Pod koniec tego intensywnego tygodnia organizujemy imprezę dla wszystkich uczestników, z wykładowcami, gośćmi specjalnymi i ludźmi z branży. Po przedstawieniu certyfikatów dla każdego uczestnika, będziemy mieli kilka drinków i imprezę. To świetna okazja dla wszystkich, aby uzyskać przydatne kontakty, przedstawić się i po prostu cieszyć się towarzystwem inspirujących i odnoszących sukcesy ludzi.

Struktura programu:

 • Poranny gość: pierwsza aktywność dnia obejmuje nieformalną rozmowę mającą na celu aktywizację mózgu i ciała w celu otrzymania twórczych bodźców dnia. Będziesz wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i oczekiwaniami na dany dzień oraz spotkać się z lokalnymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o kulisach branży innowacji.
 • Sesja poranna: to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, pogawędki po czacie lub warsztatów w jednej z czołowych londyńskich firm.
 • Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.
 • Sesja popołudniowa: druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu, który ujawni narzędzia i metodologie stosowane w codziennej pracy.
 • Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, innowacyjnego i twórczego myślenia przedstawimy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Ta aktywność będzie krótka i wciągająca, a odbędzie się bezpośrednio po sesji popołudniowej w miejscach, które możemy następnie odwiedzić jako działania kulturalne i społeczne, takie jak muzea, galerie, przestrzenie wydarzeń lub bary. ux-1.jpg

Kto bierze udział w tym programie?

 • Twórcy kreatywni i szefowie działów projektowych
 • Projektanci cyfrowych produktów, UX i graficy
 • Kierownicy projektów i szefowie zespołów
 • Badacze i analitycy UX
 • Projektanci usług i właściciele produktów

Nauczysz się:

 • Najlepsze praktyki w zakresie prowadzenia badań, prototypowania, testowania i uruchamiania produktu
 • Rola DesignOps w organizacji
 • W jaki sposób projekt skoncentrowany na człowieku może pomóc w twoich projektach
 • Jak działa najlepszy zespół projektowy i firmy na świecie: procesy, obszary robocze i kultura
 • Najnowsze metodologie i narzędzia do cyfrowego projektowania produktów
 • Trendy w zakresie projektowania produktów dla sieci, urządzeń przenośnych, urządzeń przenośnych i IOT
 • Jak utrzymać system projektowania
 • Jak rozwijać i skutecznie zarządzać zespołami projektowymi
 • Najlepsze praktyki w tworzeniu strategii UX dla firmy wieloproduktowej

Kurator kursu

Yury Vetrov, dyrektor projektowy w Mail.ru Group

yury-2018.jpg

Yury kieruje zespołem projektowym w Mail.Ru Group, jednej z dwóch największych rosyjskich firm internetowych, które opracowują 20 produktów wieloplatformowych. Zanim stał się wielkim interesem w Mail.ru Group, Yury miał własną firmę konsultingową UX. Prowadzi także blog o strategii UX w języku rosyjskim, jest kuratorem jednej z najpopularniejszych społeczności UX, pisze dla Smashing Magazine i UXMatters, organizuje Moscow Dribbble Meetup i wykłada w British Higher School of Art & Design.

Harmonogram

10-14 sierpnia, 10-18

W piątek od 18.00 do 21.00 odbędzie się impreza z imprezami / networkingami.

Niektórzy delegaci wolą zostać na weekend po zakończeniu oficjalnego programu i wybraliśmy kilka ekscytujących wystaw i miejsc do odwiedzenia w swoim czasie. Jeśli masz inne zobowiązania i musisz wrócić do domu w sobotę rano, to też jest w porządku.

Koszt

2200 GBP

Cena zawiera:

 • wszystkie rozmowy, wizyty w biurze, dyskusje i warsztaty
 • zapisy wystawy i planowane działania kulturalne w trakcie programu
 • impreza imprezowa / networkingowa pod koniec tygodnia
 • certyfikaty

Cena nie obejmuje opłat za przelewy bankowe, wyżywienia, podróży, wizy, zakwaterowania ani żadnych innych dodatkowych wydatków.

Nocleg

Zalecamy pozostanie w rejonie Shoreditch, ponieważ większość sesji odbędzie się w tym miejscu. To najbardziej kreatywna część Londynu, więc będzie też wiele do zobaczenia. Najbliższe stacje metra to Old Street.

Nawiązaliśmy współpracę z 3 wspaniałymi hotelami, aby zapewnić najlepszą ofertę, skorzystaj z poniższych linków:

 • M autorstwa Montcalm (Wybierz: London Shoreditch Tech City lub Royal London House)
 • Ace Hotel (Wprowadź kod zniżkowy: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (Wybierz London City Old Street)

Jak złożyć wniosek

Aby złożyć wniosek o kurs, wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą, podając informacje o płatności i kolejne kroki.

Miejsca na kursie są ograniczone do maksymalnie 25 osób.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Future London Academy (FLA) is an educational organisation formed in 2013. Our courses cater for professionals across a variety of industries; they consist of talks, lectures and workshops conducted b ... Czytaj więcej

Future London Academy (FLA) is an educational organisation formed in 2013. Our courses cater for professionals across a variety of industries; they consist of talks, lectures and workshops conducted by industry experts. Our programmes are designed to immerse participants in the creative, commercial and cultural life of London. Pokaż mniej