Przeczytaj oficjalny opis

Twórz doświadczenia, w których ludzie będą się zakochiwać. Uzyskaj inspirację do swoich bieżących projektów i porady, jak zbudować zespół projektowy swoich marzeń. Poznaj tajniki tego, co sprawia, że ​​produkty odnoszą sukcesy i jakie błędy popełniły firmy, gdy budowały nowe usługi. Przez cały tydzień zanurzysz się w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym odkrywając najmodniejsze trendy i najnowsze wynalazki. Będziesz miał okazję poznać zespoły odpowiedzialne za najbardziej przełomowe produkty i nauczyć się, jak podchodzą do projektowania i strategii UX, współpracują z klientami i doskonalą swoje usługi. Ten program składa się z prezentacji kluczowych, studiów przypadku. Rozmowy typu fire-side, dyskusje przy okrągłym stole i mini-warsztaty prowadzone w rzeczywistych biurach firmy - daje to jeszcze lepsze spojrzenie na to, jak pracują i współpracują. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. To bardzo świeży sposób na poznanie i poznanie branży. A najlepsze jest to, że spędzisz ten tydzień w ramach małej grupy 25 podobnie myślących przedsiębiorców, projektantów UX i menedżerów produktu z całego świata.

W ciągu tygodnia doświadczycie:

WARSZTATY

Zanurzymy Cię w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym, łącząc Cię z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży i przenosząc Cię do biur wiodących brytyjskich firm. Każdy mówca podzieli się swoimi spostrzeżeniami i będzie w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania. Mając tylko 20 uczestników tego programu, upewniamy się, że każdy z was w pełni skorzysta z tego doświadczenia.

ODWIEDŹ DO SEKRETU SPOTS LONDYN

Będziesz mógł zobaczyć najlepszy widok Londynu ze szczytu wieżowca; będziesz mógł odwiedzić najbardziej ekscytujące wystawy roku, a odkryjesz, gdzie twórcza społeczność Londynu spędza wolny czas. Będziemy mieli piwo w najstarszych pubach w Londynie - 200, 300, 400, a nawet 500-latek. Ponadto otrzymasz rekomendacje do prowadzenia własnych eksploracji, z poradami dotyczącymi najlepszych miejsc do jedzenia, picia i relaksu w stolicy Wielkiej Brytanii.

PARTIA KOŃCOWA

Pod koniec tego intensywnego tygodnia organizujemy imprezę dla wszystkich uczestników, z wykładowcami, gośćmi specjalnymi i ludźmi z branży. Po przedstawieniu certyfikatów dla każdego uczestnika, będziemy mieli kilka drinków i imprezę. To świetna okazja dla wszystkich, aby uzyskać przydatne kontakty, przedstawić się i po prostu cieszyć się towarzystwem inspirujących i odnoszących sukcesy ludzi.

Struktura programu:

 • Poranny gość: pierwsza aktywność dnia obejmuje nieformalną rozmowę mającą na celu aktywizację mózgu i ciała w celu otrzymania twórczych bodźców dnia. Będziesz wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i oczekiwaniami na dany dzień oraz spotkać się z lokalnymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o kulisach branży innowacji.
 • Sesja poranna: to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, pogawędki po czacie lub warsztatów w jednej z czołowych londyńskich firm.
 • Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.
 • Sesja popołudniowa: druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu, który ujawni narzędzia i metodologie stosowane w codziennej pracy.
 • Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, innowacyjnego i twórczego myślenia przedstawimy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Ta aktywność będzie krótka i wciągająca, a odbędzie się bezpośrednio po sesji popołudniowej w miejscach, które możemy następnie odwiedzić jako działania kulturalne i społeczne, takie jak muzea, galerie, przestrzenie wydarzeń lub bary. ux-1.jpg

Kto bierze udział w tym programie?

 • Twórcy kreatywni i szefowie działów projektowych
 • Projektanci cyfrowych produktów, UX i graficy
 • Kierownicy projektów i szefowie zespołów
 • Badacze i analitycy UX
 • Projektanci usług i właściciele produktów

Nauczysz się:

 • Najlepsze praktyki w zakresie prowadzenia badań, prototypowania, testowania i uruchamiania produktu
 • Rola DesignOps w organizacji
 • W jaki sposób projekt skoncentrowany na człowieku może pomóc w twoich projektach
 • Jak działa najlepszy zespół projektowy i firmy na świecie: procesy, obszary robocze i kultura
 • Najnowsze metodologie i narzędzia do cyfrowego projektowania produktów
 • Trendy w zakresie projektowania produktów dla sieci, urządzeń przenośnych, urządzeń przenośnych i IOT
 • Jak utrzymać system projektowania
 • Jak rozwijać i skutecznie zarządzać zespołami projektowymi
 • Najlepsze praktyki w tworzeniu strategii UX dla firmy wieloproduktowej

Kurator kursu

Yury Vetrov, dyrektor projektowy w Mail.ru Group

yury-2018.jpg

Yury kieruje zespołem projektowym w Mail.Ru Group, jednej z dwóch największych rosyjskich firm internetowych, które opracowują 20 produktów wieloplatformowych. Zanim stał się dużą firmą Mail.ru Group, Yury miał własną firmę konsultingową UX. Prowadzi także blog o strategii UX w języku rosyjskim, prowadzi jedną z najpopularniejszych społeczności UX, pisze dla Smashing Magazine i UXMatters, organizuje Moscow Dribbble Meetup i wykłada w British Higher School of Art

Harmonogram

12-16 sierpnia, 10: 00-18: 00

W piątek od 18.00 do 21.00 odbędzie się impreza z imprezami / networkingami.

Niektórzy delegaci wolą zostać na weekend po zakończeniu oficjalnego programu i wybraliśmy kilka ekscytujących wystaw i miejsc do odwiedzenia w swoim czasie. Jeśli masz inne zobowiązania i musisz wrócić do domu w sobotę rano, to też jest w porządku.

Koszt

Cena zawiera:

 • wszystkie rozmowy, wizyty w biurze, dyskusje i warsztaty
 • zapisy wystawy i planowane działania kulturalne w trakcie programu
 • impreza imprezowa / networkingowa pod koniec tygodnia
 • certyfikaty

Cena nie obejmuje opłat za przelewy bankowe, wyżywienia, podróży, wizy, zakwaterowania ani żadnych innych dodatkowych wydatków.

Nocleg

Zalecamy pozostanie w rejonie Shoreditch, ponieważ większość sesji odbędzie się w tym miejscu. To najbardziej kreatywna część Londynu, więc będzie też wiele do zobaczenia. Najbliższe stacje metra to Old Street.

Nawiązaliśmy współpracę z 3 wspaniałymi hotelami, aby zapewnić najlepszą ofertę, skorzystaj z poniższych linków:

 • M autorstwa Montcalm (Wybierz: London Shoreditch Tech City lub Royal London House)
 • Ace Hotel (Wprowadź kod zniżkowy: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (Wybierz London City Old Street)

Jak złożyć wniosek

Aby złożyć wniosek o kurs, wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą, podając informacje o płatności i kolejne kroki.

Miejsca na kursie są ograniczone do maksymalnie 25 osób.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Future London Academy »

Ostatnia aktualizacja October 25, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 12, 2019
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,450 GBP
Pełny program, wspólne zakwaterowanie
Deadline
Sierp. 8, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 12, 2019
Data końcowa
Sierp. 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sierp. 8, 2019

Sierp. 12, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sierp. 8, 2019
Data końcowa
Sierp. 16, 2019