Od Sonic Branding po VR i AR - dowiedz się, jak wiodące marki zaburzają branżę, wykorzystując nowe kanały i zmieniające się technologie. Odkryj najbardziej innowacyjne podejścia do strategii marki ze światowej klasy agencji reklamowych i reklamowych.

Nasza tygodniowa, wciągająca ekspedycja edukacyjna skupia najzdolniejszych i najbardziej przyszłościowo myślących OZZ, strategów marki, dyrektorów kreatywnych i szefów marketingu, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, odkrywać nowe struktury, z których korzystają obecnie agencje światowej klasy i znaleźć nowe sposoby dotarcia do swoich odbiorców.

Program obejmuje rozmowy, dyskusje przy okrągłym stole, pogadanki przy kominku, mini-warsztaty, wizyty studyjne i głębokie nurkowania studium przypadku. Dzięki tematom od prognozowania trendów, innowacji marki i nowych technologii po niestandardową typografię, SMM i trendy w projektowaniu - będziesz mógł spojrzeć na branding w nowy sposób i nauczyć się nowych narzędzi strategicznych. Będziesz miał także niepowtarzalną okazję, by spojrzeć za kulisy na najbardziej wpływowe agencje w Londynie i spędzić tydzień z 25 inspirującymi kreatorami z całego świata.

W ciągu tygodnia doświadczycie:

WARSZTATY

Zanurzymy Cię w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym, łącząc Cię z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży i przenosząc Cię do biur wiodących brytyjskich firm. Każdy mówca podzieli się swoimi spostrzeżeniami i będzie w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania. Mając tylko 20 uczestników tego programu, upewniamy się, że każdy z was w pełni skorzysta z tego doświadczenia.

ODWIEDŹ DO SEKRETU SPOTS LONDYN

Będziesz mógł zobaczyć najlepszy widok Londynu ze szczytu wieżowca; będziesz mógł odwiedzić najbardziej ekscytujące wystawy roku, a odkryjesz, gdzie twórcza społeczność Londynu spędza wolny czas. Ponadto otrzymasz rekomendacje do prowadzenia własnych eksploracji, z poradami dotyczącymi najlepszych miejsc do jedzenia, picia i relaksu w stolicy Wielkiej Brytanii.

PARTIA KOŃCOWA

Pod koniec tego intensywnego tygodnia organizujemy imprezę dla wszystkich uczestników, z wykładowcami, gośćmi specjalnymi i ludźmi z branży. Po przedstawieniu certyfikatów dla każdego uczestnika, będziemy mieli kilka drinków i imprezę. To świetna okazja dla wszystkich, aby uzyskać przydatne kontakty, przedstawić się i po prostu cieszyć się towarzystwem inspirujących i odnoszących sukcesy ludzi.

Struktura programu:

fob-7.jpg

Każdego dnia będą się składać z różnych działań, aby zmaksymalizować twoje doświadczenie edukacyjne.

 • Poranny gość: pierwsza aktywność dnia obejmuje nieformalną rozmowę mającą na celu aktywizację mózgu i ciała w celu otrzymania twórczych bodźców dnia. Będziesz wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i oczekiwaniami na dany dzień oraz spotkać się z lokalnymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o kulisach branży innowacji.
 • Sesja poranna: to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, pogawędki po czacie lub warsztatów w jednej z czołowych londyńskich firm.
 • Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.
 • Sesja popołudniowa: druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu, który ujawni narzędzia i metodologie stosowane w codziennej pracy.
 • Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, burzy mózgów i kreatywnych ćwiczeń przesłuchamy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Ta aktywność będzie krótka i wciągająca, a odbędzie się bezpośrednio po sesji popołudniowej w miejscach, które możemy następnie odwiedzać jako działalność kulturalną i społeczną, taką jak muzea, galerie, miejsca wydarzeń lub bary.

Kto bierze udział w tym programie:

 • Dyrektorzy kreatywni i projektanci
 • Menedżerowie marki i stratedzy
 • CMO i szefowie marketingu
 • Projektanci graficzni, cyfrowi i opakowania
 • Profesjonaliści, którzy pasjonują się budowaniem marki

Za tydzień dowiesz się:

 • Jak sprawić, by marki stały się bardziej ludzkie i skoncentrowane na kliencie
 • Jakie są najbardziej niedoceniane strategie marki w tej chwili
 • Metodologie i struktury Wykorzystują agencje kreatywne w Londynie
 • Co oznaczają nowe technologie dla branży brandingowej
 • Jak wiodące pracownie projektowe współpracują z klientami i zarządzają zespołami
 • Co Gen Z chce zobaczyć ze współczesnych marek
 • Najlepsze praktyki dla marek w mediach społecznościowych
 • Najnowsze trendy w projektowaniu i brandingu

Kurator kursu

Glenn Garriock, współzałożyciel FormFiftyFive i Made by Folk

glenn-1.jpg

Glenn Garriock jest niezależnym grafikiem ze Szkocji, obecnie mieszkającym i pracującym w Niemczech. Od 2009 roku pracował w różnych dziedzinach, takich jak branding, drukowanie, pakowanie, sieci

Harmonogram

22-26 czerwca 2020, 10.00-18.00

W piątek od 18.00 do 21.00 odbędzie się impreza z imprezami / networkingami.

Niektórzy delegaci wolą zostać na weekend po zakończeniu oficjalnego programu i wybraliśmy kilka ekscytujących wystaw i miejsc do odwiedzenia w swoim czasie. Jeśli masz inne zobowiązania i musisz wrócić do domu w sobotę rano, to też jest w porządku.

Koszt

1 995 GBP (z zastrzeżeniem 20% VAT, jeśli płacisz jako osoba mieszkająca w Europie, Wielkiej Brytanii lub jeśli prowadzisz działalność w Wielkiej Brytanii)

Cena zawiera:

 • Wszystkie rozmowy, wizyty w biurze, ułatwione dyskusje i warsztaty
 • Wpisy do wystawy i planowane działania kulturalne w trakcie programu
 • Impreza imprezowa / networkingowa pod koniec tygodnia
 • Certyfikaty
 • Cena nie obejmuje opłat za przelewy bankowe, wyżywienia, podróży, wizy, zakwaterowania ani żadnych innych dodatkowych wydatków.

Nocleg

Zalecamy pozostanie w rejonie Shoreditch, ponieważ większość sesji odbędzie się w tym miejscu. To najbardziej kreatywna część Londynu, więc będzie też wiele do zobaczenia. Najbliższe stacje metra to Old Street.

Nawiązaliśmy współpracę z 3 wspaniałymi hotelami, aby zapewnić najlepszą ofertę, skorzystaj z poniższych linków:

 • M autorstwa Montcalm (Wybierz: London Shoreditch Tech City lub Royal London House)
 • Ace Hotel (Wprowadź kod zniżkowy: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (Wybierz London City Old Street)

Jak złożyć wniosek

Aby złożyć wniosek o kurs, wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą, podając informacje o płatności i kolejne kroki.

Miejsca na kursie są ograniczone do maksymalnie 25 osób.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Future London Academy »

Ostatnia aktualizacja April 6, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 22, 2020
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,995 GBP
Z zakwaterowaniem
Deadline
Maj 31, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 22, 2020
Data końcowa
Czerwiec 26, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2020

Czerwiec 22, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Maj 31, 2020
Data końcowa
Czerwiec 26, 2020