FLA: Design Thinking and Innovation Week

Informacje ogólne

Opis programu

Codziennie będą to prezentacje kluczowe, studia przypadków, dyskusje przy okrągłym stole i wizyty w czołowych firmach, które przyjęły podejście skoncentrowane na człowieku, gdzie poznasz zespoły odpowiedzialne za najnowsze badania i innowacje. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. W ciągu tygodnia poznacie także najnowsze trendy i odkrycia w wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, zrównoważonym rozwoju i przyszłości technologii. Dowiesz się o najnowszych metodach innowacji i najlepszych narzędziach do zarządzania produktami i biznesem - i masz możliwość zadawania pytań w nieformalnej atmosferze.
Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się w rzeczywistych agencjach, dając uczestnikom lepszy kontekst tematu. Ten program ma na celu dostarczenie inspiracji i narzędzi do pracy, aby pomóc Ci uzyskać opinię ekspercką na temat bieżących projektów i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.

W ciągu tygodnia doświadczycie:

WARSZTATY I WIZYTY W BIURZE

Zanurzymy Cię w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym, łącząc Cię z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży i zabierając Cię do biur wiodących firm w Wielkiej Brytanii. Każdy mówca podzieli się swoimi spostrzeżeniami i będzie mógł odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć. Mając tylko 27 uczestników w tym programie, upewniamy się, że każdy z was wyciągnie jak najwięcej z tego doświadczenia.

ODWIEDŹ DO SEKRETU SPOTS LONDYN

Będziesz mógł zobaczyć najlepszy widok Londynu ze szczytu wieżowca; będziesz mógł odwiedzić najbardziej ekscytujące wystawy roku, a odkryjesz, gdzie twórcza społeczność Londynu spędza wolny czas. Ponadto otrzymasz rekomendacje do prowadzenia własnych eksploracji, z poradami dotyczącymi najlepszych miejsc do jedzenia, picia i relaksu w stolicy Wielkiej Brytanii.

PARTIA KOŃCOWA

Pod koniec tego intensywnego tygodnia organizujemy imprezę dla wszystkich uczestników, z wykładowcami, gośćmi specjalnymi i ludźmi z branży. Po przedstawieniu certyfikatów dla każdego uczestnika, będziemy mieli kilka drinków i imprezę. To świetna okazja dla wszystkich, aby uzyskać przydatne kontakty, przedstawić się i po prostu cieszyć się towarzystwem inspirujących i odnoszących sukcesy ludzi.

STRUKTURA PROGRAMU:

Każdego dnia będą się składać z różnych działań, aby zmaksymalizować twoje doświadczenie edukacyjne.

Poranny gość: pierwsza aktywność dnia obejmuje nieformalną rozmowę mającą na celu aktywizację mózgu i ciała w celu otrzymania twórczych bodźców dnia. Będziesz wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i oczekiwaniami na dany dzień oraz spotkać się z lokalnymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o kulisach branży innowacji.

Sesja poranna: to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, pogawędki po czacie lub warsztatów w jednej z czołowych londyńskich firm.

Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.

Sesja popołudniowa: druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu, który ujawni narzędzia i metodologie stosowane w codziennej pracy.

Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, innowacyjnego i twórczego myślenia przedstawimy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Ta aktywność będzie krótka i wciągająca, a odbędzie się bezpośrednio po sesji popołudniowej w miejscach, które możemy następnie odwiedzić jako działania kulturalne i społeczne, takie jak muzea, galerie, przestrzenie wydarzeń lub bary.

KTO ATTENDS PROGRAM?

 • CEO, CIO i właściciele firm
 • szefowie działów projektowania i innowacji
 • menedżerowie produktu i liderzy zespołów
 • projektanci usług i doświadczeń
 • Badacze UX
 • innowatorzy i twórcy trendów

NAUCZYSZ SIĘ

 • Jakie metody i procesy firmy wykorzystują do tworzenia nowych produktów
 • Jak stworzyć obsesję na punkcie kultury
 • Jak budować rynkowe strategie
 • Najlepsze praktyki w zakresie innowacji korporacyjnych
 • Błędy popełniane przez firmy podczas przeprowadzania badań i wprowadzania produktów na rynek
 • Najnowsze trendy w sztucznej inteligencji, VR, robotyce i nowych technologiach
 • Jak dostrzec prawdziwe innowacje
 • Jak zaplanować przestrzeń biurową, aby promować kreatywne rozwiązywanie problemów
 • Jak efektywniej dzielić się swoimi pomysłami z klientami i inwestorami

KURATORY KURSÓW

Ekaterina Solomeina, współzałożycielka Future London Academy

Ekaterina jest projektantką, innowatorem i głośnikiem TEDx. Przez ostatnie 14 lat Ekaterina współpracowała z najlepszymi firmami zajmującymi się projektowaniem i innowacją na całym świecie, pomagając rozwijać marki, opracowując zespoły projektowe i tworząc nowe produkty cyfrowe. Jej klientami są Coca-Cola, Microsoft, Versace, Sony i inni.

HARMONOGRAM

16-20 marca 2020, 10-18

W piątek od 18.00 do 21.00 odbędzie się impreza z imprezami / networkingami.

Niektórzy delegaci wolą zostać na weekend po zakończeniu oficjalnego programu i wybraliśmy kilka ekscytujących wystaw i miejsc do odwiedzenia w swoim czasie. Jeśli masz inne zobowiązania i musisz wrócić do domu w sobotę rano, to też jest w porządku.

KOSZT

2,200 GBP

(Z zastrzeżeniem 20% VAT, jeśli płacisz jako osoba mieszkająca w Europie, Wielkiej Brytanii lub jeśli prowadzisz działalność w Wielkiej Brytanii)

CENA ZAWIERA

 • wszystkie rozmowy, wizyty w biurze, dyskusje i warsztaty
 • zapisy wystawy i planowane działania kulturalne w trakcie programu
 • impreza imprezowa / networkingowa pod koniec tygodnia
 • certyfikaty
 • Cena nie obejmuje opłat za przelewy bankowe, wyżywienia, podróży, wizy, zakwaterowania ani żadnych innych dodatkowych wydatków.

NOCLEG

Zalecamy pobyt w strefie Shoreditch, ponieważ większość sesji odbędzie się tam. To najbardziej kreatywna część Londynu, więc będzie dużo do zobaczenia. Najbliższe stacje metra to Old Street. Współpracowaliśmy z 3 wspaniałymi hotelami, aby dać Ci najlepsze oferty, skorzystaj z poniższych linków:

 • M autorstwa Montcalm (Wybierz: London Shoreditch Tech City lub Royal London House)
 • Ace Hotel (Wprowadź kod zniżkowy: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (Wybierz London City Old Street)

Jak złożyć wniosek

Aby złożyć wniosek o kurs, wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą, podając informacje o płatności i kolejne kroki.

Miejsca na kursie są ograniczone do maksymalnie 27 osób.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Future London Academy (FLA) is an educational organisation formed in 2013. Our courses cater for professionals across a variety of industries; they consist of talks, lectures and workshops conducted b ... Czytaj więcej

Future London Academy (FLA) is an educational organisation formed in 2013. Our courses cater for professionals across a variety of industries; they consist of talks, lectures and workshops conducted by industry experts. Our programmes are designed to immerse participants in the creative, commercial and cultural life of London. Pokaż mniej