Codziennie będą to prezentacje kluczowe, studia przypadków, dyskusje przy okrągłym stole i wizyty w czołowych firmach, które przyjęły podejście skoncentrowane na człowieku, gdzie poznasz zespoły odpowiedzialne za najnowsze badania i innowacje. Niektórzy nazywają nasz format "Safari projektowym", niektórzy twierdzą, że jest to doświadczenie typu "za kulisami" lub podróż badawcza. W ciągu tygodnia poznacie także najnowsze trendy i odkrycia w wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, zrównoważonym rozwoju i przyszłości technologii. Dowiesz się o najnowszych metodach innowacji i najlepszych narzędziach do zarządzania produktami i biznesem - i masz możliwość zadawania pytań w nieformalnej atmosferze.
Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się w rzeczywistych agencjach, dając uczestnikom lepszy kontekst tematu. Ten program ma na celu dostarczenie inspiracji i narzędzi do pracy, aby pomóc Ci uzyskać opinię ekspercką na temat bieżących projektów i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.

W ciągu tygodnia doświadczycie:

WARSZTATY

Zanurzymy Cię w londyńskim przemyśle technologicznym i kreatywnym, łącząc Cię z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży i przenosząc Cię do biur wiodących brytyjskich firm. Każdy mówca podzieli się swoimi spostrzeżeniami i będzie w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania. Mając tylko 20 uczestników tego programu, upewniamy się, że każdy z was w pełni skorzysta z tego doświadczenia.

ODWIEDŹ DO SEKRETU SPOTS LONDYN

Będziesz mógł zobaczyć najlepszy widok Londynu ze szczytu wieżowca; będziesz mógł odwiedzić najbardziej ekscytujące wystawy roku, a odkryjesz, gdzie twórcza społeczność Londynu spędza wolny czas. Ponadto otrzymasz rekomendacje do prowadzenia własnych eksploracji, z poradami dotyczącymi najlepszych miejsc do jedzenia, picia i relaksu w stolicy Wielkiej Brytanii.

PARTIA KOŃCOWA

Pod koniec tego intensywnego tygodnia organizujemy imprezę dla wszystkich uczestników, z wykładowcami, gośćmi specjalnymi i ludźmi z branży. Po przedstawieniu certyfikatów dla każdego uczestnika, będziemy mieli kilka drinków i imprezę. To świetna okazja dla wszystkich, aby uzyskać przydatne kontakty, przedstawić się i po prostu cieszyć się towarzystwem inspirujących i odnoszących sukcesy ludzi.

STRUKTURA PROGRAMU:

Każdego dnia będą się składać z różnych działań, aby zmaksymalizować twoje doświadczenie edukacyjne.

Poranny gość: pierwsza aktywność dnia obejmuje nieformalną rozmowę mającą na celu aktywizację mózgu i ciała w celu otrzymania twórczych bodźców dnia. Będziesz wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i oczekiwaniami na dany dzień oraz spotkać się z lokalnymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o kulisach branży innowacji.

Sesja poranna: to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, pogawędki po czacie lub warsztatów w jednej z czołowych londyńskich firm.

Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.

Sesja popołudniowa: druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu, który ujawni narzędzia i metodologie stosowane w codziennej pracy.

Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, innowacyjnego i twórczego myślenia przedstawimy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Ta aktywność będzie krótka i wciągająca, a odbędzie się bezpośrednio po sesji popołudniowej w miejscach, które możemy następnie odwiedzić jako działania kulturalne i społeczne, takie jak muzea, galerie, przestrzenie wydarzeń lub bary.

KTO ATTENDS PROGRAM?

 • CEO, CIO i właściciele firm
 • szefowie działów projektowania i innowacji
 • menedżerowie produktu i liderzy zespołów
 • projektanci usług i doświadczeń
 • Badacze UX
 • innowatorzy i twórcy trendów

NAUCZYSZ SIĘ

 • Jakie metody i procesy firmy wykorzystują do tworzenia nowych produktów
 • Jak stworzyć obsesję na punkcie kultury
 • Jak budować rynkowe strategie
 • Najlepsze praktyki w zakresie innowacji korporacyjnych
 • Błędy popełniane przez firmy podczas przeprowadzania badań i wprowadzania produktów na rynek
 • Najnowsze trendy w sztucznej inteligencji, VR, robotyce i nowych technologiach
 • Jak dostrzec prawdziwe innowacje
 • Jak zaplanować przestrzeń biurową, aby promować kreatywne rozwiązywanie problemów
 • Jak efektywniej dzielić się swoimi pomysłami z klientami i inwestorami

KURATORY KURSÓW

Ekaterina Solomeina, współzałożycielka Future London Academy

Ekaterina jest projektantką, innowatorem i głośnikiem TEDx. Przez ostatnie 14 lat Ekaterina współpracowała z najlepszymi firmami zajmującymi się projektowaniem i innowacją na całym świecie, pomagając rozwijać marki, opracowując zespoły projektowe i tworząc nowe produkty cyfrowe. Jej klientami są Coca-Cola, Microsoft, Versace, Sony i inni.

HARMONOGRAM

16-20 września, 10.00-18.00

W piątek od 18.00 do 21.00 odbędzie się impreza z imprezami / networkingami.

Niektórzy delegaci wolą zostać na weekend po zakończeniu oficjalnego programu i wybraliśmy kilka ekscytujących wystaw i miejsc do odwiedzenia w swoim czasie. Jeśli masz inne zobowiązania i musisz wrócić do domu w sobotę rano, to też jest w porządku.

KOSZT

1 995 GBP

(Z zastrzeżeniem 20% VAT, jeśli płacisz jako osoba mieszkająca w Europie, Wielkiej Brytanii lub jeśli prowadzisz działalność w Wielkiej Brytanii)

CENA ZAWIERA

 • wszystkie rozmowy, wizyty w biurze, dyskusje i warsztaty
 • zapisy wystawy i planowane działania kulturalne w trakcie programu
 • impreza imprezowa / networkingowa pod koniec tygodnia
 • certyfikaty
 • Cena nie obejmuje opłat za przelewy bankowe, wyżywienia, podróży, wizy, zakwaterowania ani żadnych innych dodatkowych wydatków.

NOCLEG

Zalecamy pobyt w strefie Shoreditch, ponieważ większość sesji odbędzie się tam. To najbardziej kreatywna część Londynu, więc będzie dużo do zobaczenia. Najbliższe stacje metra to Old Street. Współpracowaliśmy z 3 wspaniałymi hotelami, aby dać Ci najlepsze oferty, skorzystaj z poniższych linków:

 • M autorstwa Montcalm (Wybierz: London Shoreditch Tech City lub Royal London House)
 • Ace Hotel (Wprowadź kod zniżkowy: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (Wybierz London City Old Street)

Jak złożyć wniosek

Aby złożyć wniosek o kurs, wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą, podając informacje o płatności i kolejne kroki.

Miejsca na kursie są ograniczone do maksymalnie 25 osób.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Future London Academy »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 6, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 16, 2019
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,995 GBP
Pełny program
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 16, 2019
Data końcowa
Sie 20, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 20, 2019

Design Thinking & Innovation Week 2018