Ekspresowy program chiński - ucz się chińskiego z jedną regułą

Informacje ogólne

Opis programu

Ekspresowy program chiński

Rosnące znaczenie HSK było powodem zaprojektowania naszego kursu ekspresowego. Jest to niewątpliwie najszybszy sposób na zdanie egzaminów HSK z dobrymi wynikami. W tym kursie maksymalnie rozciągamy umiejętności językowe studenta. Obciążenie pracą w ramach samokształcenia wynosi 15 godzin tygodniowo, co jest najwyższym ze wszystkich naszych kursów. Wielkość klasy jest niewielka dla 4 uczniów.

Kurs ekspresowy najlepiej nadaje się dla tych, którzy:

  • chcą zapisać się na uniwersytet lub ubiegać się o pracę i teraz muszą jak najszybciej przekazać HSK 4 lub 5;
  • szybko muszą zdobyć dodatkowe punkty HSK, aby uzyskać wizę na podstawie nowych zasad VISA;
  • chcą rzucić sobie wyzwanie i zobaczyć, jak szybko mogą odejść.

Metodologia

Nasza metodologia nauczania odróżnia nas od innych szkół. To sprawia, że ​​nasi uczniowie uczą się SZYBCIEJ i ZABAWY. Zwłaszcza nasza przełomowa technika Slow Motion jest bardzo popularna wśród naszych studentów, ponieważ uczy ich mandaryńskiego z tylko jedną zasadą, a nie z dziesiątkami, a która studentka by tego nie kochała? Zajrzyj do sekcji wideo!

Produkty

W klasie używamy pakietu narzędzi opracowanych wewnętrznie, aby pomóc Ci zrozumieć, zapamiętać i używać języka chińskiego. Prezentacje powerpoint, pokazane na dużym ekranie, wizualizują chińskie konstrukcje gramatyczne i chińskie struktury. Używamy Talking Flashcards, aby pomóc Ci nauczyć się Chińskich Znaków i dostarczyć Ci aplikację do zadania domowego.


Zdaj egzamin HSK w tym samym czasie

2 IN 1, to jest nasz program nauczania, który ma nauczyć Cię konwersacyjnego języka chińskiego / HSK. Dzięki temu programowi zapewniamy 2 wyniki w 1 kursie. Poznasz codzienne konwersacyjne chińskie i (dla tych, którzy tego chcą) mają możliwość zdawania egzaminów HSK w tym samym czasie. Rzeczywiście, zgodnie z naszym programem nauczania, nie są potrzebne dodatkowe zajęcia z przygotowania HSK, możesz wziąć udział w egzaminie HSK, co oszczędza czas i pieniądze.

2 PLUS 1, czyli nasza metoda nauczenia Cię Business Chinese / BCT. Bazując na naszej chińskiej nauce, używamy naszego konwersacyjnego / HSK chińskiego nauczania 2 IN 1. Oprócz tego dodajemy słownictwo, struktury i zwroty na następujące tematy chińskiego biznesu, tak naprawdę 2 PLUS 1. Oczywiście, nie tylko nauczy Cię tych typowych tematów związanych z biznesem, ale także daje wgląd w chińską kulturę biznesu, maniery i etykietę, co ma ogromne znaczenie podczas prowadzenia działalności w Chinach.

Referencje

"W ciągu ostatnich kilku lat próbowałem ponad 5 różnych szkół mandaryńskich i odkryłem, że Silk Mandarin jest zdecydowanie najlepszy." Co jest dla mnie interesujące w Silk Mandarin to to, że starają się ciągle doskonalić swoją metodologię nauczania, coś bardzo odmiennego od innych Mandaryńska szkoła, z którą się zetknąłem Nauczyciele i kierownictwo są niezwykle zaangażowani i pasjonaci w nauczaniu języka chińskiego: to naprawdę coś wyjątkowego Po dwóch latach studiów nad Silk Mandarin niepełnym wymiarze godzin i braku doświadczenia w studiowaniu mandaryńskiego, jestem teraz zaczynamy od klas HSK 5. Nie spodziewałbym się, że szybko poprawię mój mandarynkę. Ta szkoła jest naprawdę wyjątkowa i poleciłem ją (z powodzeniem) wielu znajomym w Szanghaju, którzy są teraz również klientami stałymi. "

Daniel - Holandia

"Zacząłem uczyć się chińskiego w Silk Mandarin po tym, jak polecił mi je dwóch moich znajomych z doskonałymi Chińczykami, od dwóch lat mieszkałem w Chinach, pracując w pełnym wymiarze godzin i studiując (na wpół na pewien sposób) po stronie i wziąłem 1 rok chińskiego na uniwersytecie, ale naprawdę poczułem się zainspirowany Silk Mandarin że moje studia będą się opłacać, co bardzo mnie pobudziło. Jedną z wielkich rzeczy było to, że mogłem dyktować, czego chciałem się nauczyć i co byłoby przydatne dla moja praca i codzienne życie, które same w sobie były wspaniałe, ale to nie odróżnia Silk Mandarin od innych szkół, do których się udałem, zamiast tego, wielkie rzeczy, które robią ci faceci, uczą cię logiki języka, używając bardzo prostej i łatwej do zrozumienia metody, ale takiej, o której nigdy wcześniej nie słyszałem w uniwersytetach lub innych prywatnych szkołach. Kiedy mój nauczyciel zaczął mnie tego nauczyć, tak wiele elementów zebrało się dla mnie w kategoriach struktury zdania i jak działają Chińczycy nk mój język był naprawdę niespójny wcześniej i nigdy nie byłem pewien, gdzie umieścić te słowa, ponieważ znałem inne zasady, ale nie jednolite. Powiedziałbym więc, że ci faceci są niesamowicie przyjaźni, elastyczni i fajni, ale także znają się na rzeczy. Jestem rodzimym anglojęzycznym specjalistą od edycji / pisania, który specjalizował się w oświetleniu, a mój chiński nauczyciel zna angielską część mowy lepiej niż ja ... musisz zrozumieć język, żeby go uczyć, a ci faceci to mają. "

Simone - USA

"Studiując w wielu szkołach językowych w różnych krajach w ciągu mojego życia, mogę śmiało powiedzieć, że Silk Mandarin wyróżnia się z innych szkół z różnych powodów Podstawą jest entuzjastyczny i przyjazny człowiek, który zawsze zachęca nas do nauki. zauważalne, jak są naprawdę zmotywowani do tego, abyśmy uczyli się poprzez różne podejścia, nie tylko za pomocą książek, ale oferując własny materiał, taki jak flashcards, gadki, niestandardowe aplikacje, a nawet grupy SMS, aby utrzymać nas w ciągłym zaangażowaniu, i wreszcie, ich otwartość w pytaniu Opinie są uzasadnione i zawsze będą starali się ulepszyć nasze doświadczenia z dostosowanymi klasami, zgodnie z naszymi potrzebami, w najlepszy możliwy sposób. "

Jess - Brazylia

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to spread the beautiful Chinese language by delivering our students the highest teaching quality possible, whatever their ambition, background or age, and wherever they are. We do this ... Czytaj więcej

Our mission is to spread the beautiful Chinese language by delivering our students the highest teaching quality possible, whatever their ambition, background or age, and wherever they are. We do this thanks to our innovative teaching methodology. Pokaż mniej