Read the Official Description

Cykl Expert Wzornictwo przemysłowe ISD Rubika obejmuje trzy specjalizacje: Produkty i Usługi, transport i Digital 3D.

Specjalizacja Produkty i usługi

Ta unikatowa specjalność we Francji ma na celu zapewnienie organizacji biznesowych, kierowników projektów odpowiedzialnych za proces projektowania w planie operacyjnym i strategicznym. Zakresie dotyczącym dóbr konsumpcyjnych, semi-trwałych i towarów trwałego użytku.

Zarządca produkty i usługi projektowe ma bardzo szeroką wiedzę na temat procesów produkcyjnych i procesu marketingowego. Posiada również bardzo wysoki potencjał wielokulturowej, historii technologii, trendów kulturowych i zmian społecznych.

Możliwości

Profesjonalne produkty i usługi inwestycyjne Design Management obserwuje się głównie firmy, jak zintegrowanego projektanta. Jednak wielu absolwentów wybrać funkcję konsultanta w doradztwie lub w obrębie własnej społeczności.

specjalizacja Transport

Konceptualizacji i rozwijać sylwetkę, funkcje ogólną strukturę od wewnątrz i / lub na zewnątrz pojazdów transportu towarów i ludzi w trybach powietrznych, marynarki, kolejowego i drogowego.

Możliwości

Szeroka gama tworzenia przedsiębiorstw jest oferowana w końcu Option Magister Transport & cyklu Automotive ISD Rubika: wygląd zewnętrzny pojazdu wystroju wnętrz, projektowania pod maską (CAR), Advance Design na ... 4 tryby mobilności : motoryzacyjny, kolej, woda i powietrze. Te główne sektory są zorganizowane w kanałach, każdy obejmujący konstruktorów, producentów i dostawców sprzętu, operatorów i konsultantów - dostawcy - prototypeurs.

3D Cyfrowe Specjalizacja

To unikalne szkolenie w Europie doprowadziła do nowego projektu handlu Eksperci narzędzi cyfrowych dla zawodów projektowych. Cyfrowe Projekt Menedżer kieruje 3D projektu produktów i procesów oraz realizację tworzenia mediów cyfrowych i komunikacji: Cyfrowy fotorealistycznych scen, hiper-realistyczne integracje, animacja 3D opinie wspólne projektowanie w czasie rzeczywistym prototypowania szybka, wciągające światy, 3D ...

Możliwości

Silny popyt przemysłowy w tej wiedzy cyfrowej rozciąga się na rynku międzynarodowym. Krzyż towarowy twórczych dziedzinach. Jej zakres zastosowania jest przemysł, handel detaliczny, świat luksusu, sportu, transportu, komunikacji reklamowej ...

Program taught in:
Francuski

See 6 more programs offered by RUBIKA »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019