Read the Official Description

Campus

  • Almada / Lisboa

prezentacja

Zarządzanie usługami gospodarki społecznej ma swoje specyficzne cechy, które uzasadniają autonomiczne podejście do szkoleń ogólnych w zakresie administracji i zarządzania.

W tym sensie studia podyplomowe w zakresie zarządzania usługami ekonomii społecznej mają na celu zapewnienie specjalistom wszechstronnego i zróżnicowanego szkolenia w zakresie zarządzania i administracji, dostosowując podstawy teoretyczne, instrumenty analizy, decyzje gospodarcze i zarządzanie do usług ekonomicznych. rozwój społeczny.

Ten Podyplomowe posiada komponent akademickie w zakresie nauczania, integruje różnorodne i solidnego programu, który pozwoli na dokładną analizę konkretnej rzeczywistości sprawia, że ​​jedynym sektorem ekonomii społecznej.

kariera

Posiadacze Graduate Certificate in Management of Social Economy Services mogą wykonywać obowiązki Administrators lub Managers of:

  • jednostki,
  • usługi,
  • organizacje gospodarki społecznej,
  • władze lokalne.

uzyskanie dyplomu

Na zakończenie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania usługami z zakresu ekonomii społecznej student musi zastosować się do programu nauczania składającego się z 30 obowiązkowych punktów ECTS.

Warunki przyjęcia

Warunkiem dopuszczenia do studiów podyplomowych mogą być osoby posiadające licencjat / dyplom ukończenia studiów wyższych lub inny równoważny tytuł prawny z dowolnego obszaru.

Kandydaci, którzy nie mają tego wymogu, mogą zostać przyjęci; jednak ich kurs i wiedza zdobyta w sposób profesjonalny muszą uzasadniać ich dopuszczenie.

Wsparcie dla zagranicznych studentów

  • Wsparcie formalności związanych z aplikowaniem;
  • Wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania;
  • Wstępny kurs języka portugalskiego Samouczek w trakcie pierwszego roku nauki dla osób posługujących się językiem angielskim lub francuskim.

Opłaty i nagrody

Skontaktuj się z instytucją.
Program taught in:
Portuguese (Brazil)
Portugalski

See 5 more programs offered by Instituto Piaget »

Last updated March 27, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa