Read the Official Description

Ekonomia jest dyscypliną naukową, która zajmuje się sposób, w jaki społeczeństwa produkować i konsumować towary i usługi. Jako dyscyplina opisowej, to dotyczy dokładne portrety gospodarek narodowych, jak również tych regionów, firm i osób prywatnych. Jako dyscypliny analitycznej jego narzędzia są używane do zamówienia, modyfikować i opisują działalność gospodarczą.

TRANSFER GŁÓWNE WYMAGANIA in Economics są dostępne w poradni. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą do specyficznych wymagań transferowych. Pozycje, dla których absolwenci czteroletnich w Ekonomii są kwalifikacje znajdują się w rządowej służbie, bankowości i przemyśle.

Ekonomia Transferu

AA-T Stopień Associate w Arts w dziedzinie ekonomii dla stopnia transferu (AA-T) Program zapewnia studentom solidne podstawy ekonomii. Po zakończeniu programu, uczniowie będą używać krytycznego myślenia wykazać zrozumienie głównych pojęć ekonomii, w tym rozwiązywania problemów ilościowych z takich zagadnień jak koszty alternatywne, rynków i maksymalizacji zysku; przeanalizować podstawowe zasady drogę ekonomicznego myślenia; listy i rozróżniać podstawowe pojęcia ekonomiczne; i analiza modelu podaży i popytu.

Associate w Arts w dziedzinie ekonomii dla stopnia transferu (AA-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU do ukończenia tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii lub głównym uznane podobna przez kampusu CSU. Studenci zarabiają kojarzy stopnia transferu i spełniające minimalne wymogi dopuszczenia transferu CSU są zagwarantowane przyjęcie z Juniorem stałego systemu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 dodatkowych jednostek przepisywany zarobić licencjat.

Aby zarobić Associate Arts w dziedzinie ekonomii dla stopnia transferu, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek z minimalną średnią ocen 2,0, w tym obie z następujących czynności:

  • Zakończenie wszystkich kursów wymaganych główną z klas "C" lub lepszy; i
  • Zakończenie California State University Kształcenie ogólne Szerokość (CSU GE) wzór lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu nauczania (IGETC) wzór.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

Program Student Learning Outcomes (PSLOs)

  • ekonomiczny sposób myślenia: analizuje podstawowe zasady drogę ekonomicznego myślenia.
  • Warunki ekonomiczne: lista i rozróżniać podstawowe pojęcia ekonomiczne.
  • Podaż i popyt: Analiza modelu podaży i popytu.
  • Krytyczne myślenie: zastosowanie umiejętności krytycznego myślenia, aby ocenić wiarygodność teorii ekonomicznych, koncepcji i badań.
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Sierra College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,150 USD
Czesne; Książki i materiały: $ 2224; Na terenie kampusu pokój i wyżywienie: $ 6.920
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019