Read the Official Description

Każdego roku około 1,5 mln osób Egzaminy Cambridge w języku angielskim dla obcokrajowców (ESOL). W Atlantic SEAL oferujemy 12 tygodni kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge. Możesz wybrać 'Cambridge klasyczne "lub program" Cambridge Gold', w zależności od których pasuje swoje cele, czas i budżet najlepsze.

"Klasyczna" oferuje 20 mikro-grupowych lekcji tygodniowo i mnóstwo możliwości samodzielnej nauki poza czas lekcji, z pełnym wykorzystaniem zasobów szkoły i nauczyciela daje "plan samokształcenie".

Albo, można wybrać "Złoto" opcja, która oferuje 20 mikro-grupowe lekcje plus 5 godzin tygodniowo na "12:59" lekcje z prywatnym nauczycielem naprawdę skupić się na umiejętności, które mają specjalną "12:59" pomoc. Będzie obejmować wszystkie umiejętności w czasie zajęć grupowych i nauczyciele poprowadzą Cię z najlepszych porad na temat techniki egzaminu, dzięki czemu można mieć pewność uzyskania dobrej oceny z tego egzaminu międzynarodowym renomowanych i prestiżowych.

12 tygodni jest idealna długość czasu na studiowanie tych egzaminów, ale jeśli masz krótszy czas, być może "złoto" będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, lub jeśli już otrzymałem dobry poziom w angielskich umiejętności, to może to zrobić Program "klasyczna", ale przez krótszy czas. Wystarczy zapytać nas, a my doradzimy co myślimy będą dla Państwa najlepsze.

12 tygodni kurs przygotowujący do egzaminu:

  • FCE First Certificate in English - CAE Certificate in Advanced English - CPE Certificate of Proficiency w języku angielskim

See 4 more programs offered by Atlantic S.E.A.L »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 tygodnie
Cena
150 EUR
To jest tylko opłata za egzamin.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa