Egzaminy Cambridge

Atlantic S.E.A.L

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Egzaminy Cambridge

Atlantic S.E.A.L

Każdego roku około 1,5 mln osób Egzaminy Cambridge w języku angielskim dla obcokrajowców (ESOL). W Atlantic SEAL oferujemy 12 tygodni kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge. Możesz wybrać 'Cambridge klasyczne "lub program" Cambridge Gold', w zależności od których pasuje swoje cele, czas i budżet najlepsze.

"Klasyczna" oferuje 20 mikro-grupowych lekcji tygodniowo i mnóstwo możliwości samodzielnej nauki poza czas lekcji, z pełnym wykorzystaniem zasobów szkoły i nauczyciela daje "plan samokształcenie".

Albo, można wybrać "Złoto" opcja, która oferuje 20 mikro-grupowe lekcje plus 5 godzin tygodniowo na "12:59" lekcje z prywatnym nauczycielem naprawdę skupić się na umiejętności, które mają specjalną "12:59" pomoc. Będzie obejmować wszystkie umiejętności w czasie zajęć grupowych i nauczyciele poprowadzą Cię z najlepszych porad na temat techniki egzaminu, dzięki czemu można mieć pewność uzyskania dobrej oceny z tego egzaminu międzynarodowym renomowanych i prestiżowych.

12 tygodni jest idealna długość czasu na studiowanie tych egzaminów, ale jeśli masz krótszy czas, być może "złoto" będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, lub jeśli już otrzymałem dobry poziom w angielskich umiejętności, to może to zrobić Program "klasyczna", ale przez krótszy czas. Wystarczy zapytać nas, a my doradzimy co myślimy będą dla Państwa najlepsze.

12 tygodni kurs przygotowujący do egzaminu:

  • FCE First Certificate in English - CAE Certificate in Advanced English - CPE Certificate of Proficiency w języku angielskim

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 tygodnie
Price
Cena
150 EUR
To jest tylko opłata za egzamin.
Locations
IIrlandia - Cork, County Cork
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Cork, County Cork
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą