Nasz kampus miejski w Heredii niedawno stał się oficjalnym centrum egzaminacyjnym SIELE, w którym uczniowie mogą przystąpić do egzaminu SIELE i wziąć udział w zajęciach, aby odpowiednio się przygotować. Nasze akredytowane kursy hiszpańskiego są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Co to jest SIELE?

SIELE oznacza Servicio International de Evaluación de la Lengua Española i jest najbardziej znanym hiszpańskim certyfikatem biegłości na świecie, a jest wspierany przez Instituto Cervantes, Universidad Autónoma de México, Universidad de Salamanca i Universidad de Buenos Aires.

Służy do poświadczania poziomu hiszpańskiego zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego (CEFR) i poprawy zdolności do zatrudnienia studentów.

Egzamin potwierdza stopień znajomości języka hiszpańskiego w czterech testach:

  • Czytanie
  • Słuchający
  • Zrozumienie
  • Pisemne wyrażenie i interakcja oraz wypowiedzi i interakcja

Istnieje pięć trybów egzaminacyjnych

SIELE jest modułowy, co oznacza, że ​​możesz zdać kompletny egzamin (wszystkie cztery testy, zwane SIELE GLOBAL) lub wziąć jedną sekcję / test na raz. Czas trwania egzaminu wynosi trzy godziny. Po zakończeniu wszystkich testów otrzymasz międzynarodowo uznaną certyfikację, ważną przez dwa lata i zawierającą wynik podstawowy odpowiadający CEFR.

Niezależne modalności

Ta metoda oferuje cztery możliwe kombinacje wyżej wymienionych testów, które składają się na egzamin GLOBAL SIELE:

  • S1: Czytanie i rozumienie ze słuchu
  • S2: Czytanie ze zrozumieniem, pisanie i interakcja
  • S3: rozumienie ze słuchu oraz wypowiedzi i interakcji
  • S4: Mówione wyrażenie i interakcja

Czas trwania zależy od kombinacji testów. Pod koniec niezależnej modalności lub kombinacji testów otrzymasz międzynarodowo uznany raport / oświadczenie, ważne przez dwa lata i zawierające wynik podstawowy odpowiadający CEFR.

Jakie są moje opcje? Jak i kiedy mogę się zarejestrować?

Egzamin SIELE jest oferowany w piątki (o godz. 9, 13:30 i 18) w naszym kampusie miejskim Heredia. Aby przygotować się do egzaminu, możesz brać lekcje hiszpańskiego przez cały rok w jednym lub obu kampusach, Heredia lub Samara. Nie będzie egzaminów ani zajęć, jeśli w piątek przypadają daty zamknięcia szkoły.

Opcja 1 - Gotowy do przystąpienia do egzaminu?

Jeśli chcesz przystąpić do egzaminu SIELE, musisz zarejestrować się na stronie SIELE i wybrać Intercultura Heredia jako centrum egzaminacyjne. Płatności należy dokonać za pośrednictwem platformy SIELE po napisie. Otrzymasz kod, aby aktywować egzamin na datę, na którą się zarejestrujesz.

Opcja 2 - przygotowanie i egzamin SIELE

Jak najlepiej przygotować się do egzaminu SIELE?

Weź udział w zajęciach w naszej hiszpańskiej szkole w Heredii i / lub w Samara i wybierz odpowiedni poziom kursu. Możesz zapisać się tylko na hiszpańskie zajęcia grupowe lub połączyć je ze spersonalizowanymi lekcjami prywatnymi. Możesz także wziąć prywatne lekcje tylko po to, aby skupić się na obszarach problemowych. Ta opcja jest idealna, jeśli czas przygotowania przed egzaminem jest ograniczony. Przejdź do naszego formularza rejestracji w hiszpańskiej klasie!

Czy w Heredii mogę wziąć udział w kursie przygotowawczym w Samarze i egzaminie?

Tak, możesz, oprócz swojego ostatniego tygodnia, który będziesz musiał ukończyć w Heredii, ponieważ egzamin będzie w piątek ostatniego tygodnia zajęć. Podczas Twojego ostatniego tygodnia ważne jest również, abyś zapoznał się z technologią, która jest wymagana do egzaminu i którą oferujemy tylko w Heredii.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Intercultura Costa Rica »

Ostatnia aktualizacja Styczeń 27, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
178 USD
Począwszy od 178 $ tylko na egzamin.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa