Przeczytaj oficjalny opis

Visual Effects, 3D Art & Compositing

Kurs prowadzi przez wszystkich twórczych etapach sceny animacji w twórczym przepływie efektów wizualnych. Bada cały proces począwszy od koncepcji historii: rozwój storyboard, tworzenie projektów koncepcyjnych i gliny, modelowanie, teksturowanie, cieniowanie obiektów 3D, dynamika cząstek, takich jak dym, ogień, woda, Konstrukcje , takielunek, aby umożliwić pomyślne animację każdej części elementu lub postaci na scenie, żeby przybyć w głębokości, na końcowym etapie tworzenia kompozycji w Nuke i edycji wideo, aż do ostatecznej korekcji kolorów. Dzieląc projektów w klasie i online w naszym dedykowanym forum, studenci będą zachęcani do pracy zespołowej, który jest niezbędny w realnym świecie wytwórni filmowych i telewizyjnych.

Visual Effects, 3D Art & Compositing

Kto to ma na celu

Kurs na poziomie uniwersyteckim jest skierowany do maturzystów, ze wszystkich typów szkół średnich. wymagana jest podstawowa wiedza o komputerach.

CELE EDUKACYJNE

Kurs ma na celu zapewnienie członkom profesjonalną wiedzę na temat branży filmowej i telewizyjnej 2D i 3D poprzez nauczanie technik pracy stosowanych w dużych produkcjach we Włoszech i za granicą. Studenci zdobędą praktyczne doświadczenie poprzez warsztatach tematycznych dotyczących różnych sektorów rozwoju.

pień pracy

Student nabędzie tytuł Computer grafik artysty (CG), która obejmuje bardziej wyspecjalizowanych profesjonalistów, streścić w dwóch głównych obszarach: artysta 3D i Digital kompozytor.

Lokalizacja przedmiotu

Kurs "Visual Effects, 3D Art & kompozycjonowania" odbędzie się w Rzymie w Quasar Uniwersytetu projektu. Via Crescenzio 17 A Roma (RM) - 00193

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń