Read the Official Description

HTH GSE Edukacja Akademia Przywództwa skupia się na rozwijaniu zespołów edukacyjnych jak środki zmian. Ten jeden-letni program hybrydowy łączy w sobie twarzą w twarz rezydencje w High Tech wysoko w San Diego, w partnerstwie z HTH krytycznych przyjaciół, i on-line nauki. Uczestnicy zaprojektować swój własny plan indywidualnej nauki i wykonać współpracy Project Leadership rozwiązującą autentyczną potrzebę lub problem w ich szkołach domowych. W całym programie uczestnicy angażują się z teorią i wdrożenie umieścić go praktykować ćwiczenia, skupiając się na głębszej nauki, sprawiedliwości i zmiany przywództwa. Te motywy służą do pomocy każdy uczestnik rozwijać jako pośrednik, agent zmiany i transformatora szkolnego. Dodatkowo, uczestnicy otrzymują obszerne informacje zwrotne od innych uczestników programu i zostać członkiem zaangażowanej grupie nauczycieli, którzy służą wspierać się nawzajem po zakończeniu programu.

Akademia również zaprasza czołowych ekspertów edukacyjnych, aby poprowadzić uczestników w swoim myśleniu. W roku szkolnym 2016-2017, Wydział gości są: Chris Emdin z Columbia University; Stephanie Rogen, trener i doradca strategiczny Edukacja największe szanse powodzenia Dokumentalne, Larry Rosenstock, Chief Executive Officer w HTH, Laura McBain, Education Leadership Academy dyrektora i HTH krytycznych przyjaciół.

Kluczowe dane programu obejmują: Face to Face: Uczestnicy uczestniczyć dostosowanych pobytów: Podczas tych uczestników rezydencji, uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez kluczowego wydziału, odwiedzić sale lekcyjne, spotkać się z ich zespołów, a także angażować się w działalność planowania projektu / strojenia z członkami zespołu. Na miejscu: Po pierwszej wizycie na miejscu, krytyczny przyjaciel HTH odwiedzi witrynę szkolnej drużyny do udziału w rozwoju zawodowego, szkolenia i inne wydarzenia, w miarę potrzeby przez szkołę. Ta dwudniowa wizyta zostanie wspólnie zaprojektowali zespołu szkół i ich krytyczną znajomego HTH zapewnienia wizyta spełnia autentycznej potrzeby szkoły. Online: Na forach internetowych oraz w porozumieniu z HTH krytycznych przyjaciół, uczestnicy zbadania teorii i rzemiosła wiedzy związanej z zagadnieniami, które pojawiają się w ich własnej praktyki. W trakcie konsultacji internetowych, HTH krytyczne przyjaciół pomóc zespołom szkół projektowania rozwoju zawodowego dla ich otoczeniu szkoły. Uczestnicy proszeni są o udział Wpływ tych rozwój zawodowy online z innymi członkami kohortowych odpowiedzi na sukcesy i wyzwania innych zespołów.

k

"I zostali zepchnięci. To jest moja pierwsza myśl, gdy poprosił, aby opisać moje doświadczenie w HTH. Zostałem zmuszony do refleksji na temat mojej praktyce, umieścić swoje pomysły w czyn, a następnie w celu udokumentowania, co się wydarzyło. Ponadto nabyłem coraz większą krąg, co nazywam "profesjonalne przyjaciół." Z mojego krytycznego przyjaciela do bliższej współpracy z kolegami tutaj w BSS, jestem współpracy, dzielenia się swoją pracę i dlatego mam nadzieję, poprawę mojej praktyki. "

Tim Sommerville, biskup Strachan Szkoła, Kanada

"[The] High Tech High School Leadership Program był przełomowy w moim osobistym rozwoju zaufania, sieci i budowania społeczności. Moja podróż w szkole jest daleka od zakończenia, a mój najważniejszym odkryciem było uświadomienie sobie, że mam prawo do współtworzenia przestrzeni inspiracji wszędzie tam, gdzie Ja jestem. "

Karen Harris, Holualoa Elementary, Hawaje

f
Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by High Tech High Graduate School Of Education »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
Cena
30,000 USD
Zakończenie roku
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Teams apply by September 15, 2016.
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Teams apply by September 15, 2016.

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Teams apply by September 15, 2016.
Data końcowa