Przeczytaj oficjalny opis

Świat okazję

ESL - języka angielskiego jako języka obcego

Twoja droga do University of Regina.

Nasza 6-level Academic Program kładzie nacisk na umiejętności anglojęzyczne musisz wejść i odnieść sukces w University of Regina. Przed rozpoczęciem pierwszego semestru, można wykonać test kwalifikacyjny, aby określić swój poziom angielskiego. Istnieją 3 semestry rocznie; w każdym semestrze jest 13 tygodni długości.

Dlaczego warto studiować tutaj

Poziomy

005 010 Low Podstawowe Podstawowe Podstawowe 030 020 Wysoka Wysoka Intermediate Intermediate 040 Zaawansowane

EAP Daty i Czesne

Wiosna / lato 2017 Termin: 01 maja - 28 lipca Czesne (Visa uczniów): $ 4050 Termin nadsyłania zgłoszeń: 01 kwietnia 2017 $ 400 inne zwrotowi opłaty depozytowej (odjęta od czesnego) * $ 100 bezzwrotna opłata wpisowa.

ADVANCED EAP EAP zaawansowane (English for Academic Purposes) przygotowuje do U R studentów i absolwentów programów, budując swoje umiejętności akademickich, anglojęzyczne i gotowość do uniwersytetu. Po zakończeniu zaawansowane EAP, będzie można spotkać U anglojęzycznej wymogu biegłości R jest.

Otwórz swój świat

University of Regina studentów mają chęć lepszego poznania siebie, świat i wszystko w nim. Badanie w środowisku akademickim, które sprzyja kreatywności, innowacji i nowych doświadczeń. Otwórz się na ekscytujący nowy rozwoju osobistego. Poznaj ciekawych ludzi z różnych środowisk i kultur. Bądź przyjaźnie, które trwają całe życie. Doświadczenie alternatywne sposoby myślenia i uczenia się od innych, jak uczą się od ciebie. Odkryj przyszłość wypełnioną możliwości dla Ciebie i Twojej kariery. Zapraszamy wszystkich tych rzeczy, przy stałym wsparciu UR International.

W ciągu ostatnich pięciu lat, na przykład, liczba zagranicznych studentów studiujących na Uniwersytecie Regina wzrosła o 77%, co pomaga uczynić nasz kampus bardziej zróżnicowane niż w dowolnym momencie w naszej historii. Studenci z ponad 66 krajów obecnie nazywamy naszej macierzystej uczelni, wzbogacając doświadczenie studentów poprzez wprowadzenie globalnych perspektyw dla naszej społeczności kampusu. Jednocześnie, ponad 800 krajowych studentów skorzystało z badań za granicą możliwości poszerzyć swoją edukację w innych krajach i rozwijać się "obywatelami świata". Każdy z tych studentów uczestniczyć w University of Regina ze względu na jakość naszych programy akademickie, a oni przychodzą tutaj, wiedząc, że kompleksowy program wsparcia jest dla nich dostępne za pośrednictwem naszych UR międzynarodowego biura. UR International jest głęboko zaangażowana w sukces studentów oferując akademickich, usługi społeczne, umiejętności życiowych i językowych, które pomagają zapewnić studentom narzędzia, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać ich University of Regina edukacji.

  • Wysoki ranking: Jeden z 10 najlepszych kanadyjskich uniwersytetów kompleksowych.
  • Pomoc jest naszą siłą: Od chwili, kiedy spotkamy się i swoją rodzinę, aż do momentu znalezienia pracy po ukończeniu studiów, oferujemy spersonalizowane usługi zachęcać i pomagać w swoją naukowych i zawodowych potrzeb.
  • Stan obiektów sztuki: Przyjdź i zobacz nasz nowy kampus. Jest to nowoczesne, czyste i wygodne.
  • U R to globalna społeczność: Jesteśmy na tyle duża, aby przyjmować studentów z ponad 90 krajów, a jednocześnie na tyle mały, aby dać Ci bardziej spersonalizowane i koncentruje doświadczenie akademickie. Można poznać swoich profesorów i pracowników naukowych. Student wydziału stosunek wynosi 20: 1. Nasza firma posiada także wiele skojarzeń, które można wziąć udział. Sprawdź to!
  • Sukces w życiu: Regina znajduje się w domu z dala od domu! Jest to bezpieczne, niedrogie i zapewnia wysoki standard życia. Saskatchewan ma nominację programu imigracyjnego, który jest szybszy niż krajowego programu i jest otwarty dla absolwentów Uniwersytetu Regina.
ReginaCity1City2tuitions
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
39 tygodnie
Zaoczne
Cena
4,050 USD
$ 4,050
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa