Read the Official Description

Cykl gier wideo Ekspert Supinfogame Rubika ma 3 specjalizacje: game designu, sztuki gra i programowanie gier.

Gra specjalizacji Projektowanie

Game Design zawiera zestaw umiejętności charakterystycznych tworzenia zabawy interaktywne doświadczenie. Nauka gry Design jest wiele słupki: stworzyć zabawne i wciągające interaktywne doświadczenie oznacza system gry i jej mechaniki rozgrywki.

Ten biznes wykorzystuje różnorodne umiejętności: układowej i twórczego ducha, dbałość o szczegóły, osiągając mechanizmów rozgrywki, tylko emocjonalne doświadczenie, opanowanie narzędzi technicznych.

Możliwości

  • Projektant gier: Ma on na celu określenie wszystkich elementów gry, aby stworzyć doświadczenie zabawa i wciągające wykorzystaniem mechanizmów interaktywności.
  • Level Designer: Projektuje i produkuje poziomy opiekuna polega postęp krzywej gry, dalszy wzrost jego trudności, różnorodność sytuacji i tempa interaktywność, która jest przedmiotem gracz.

Specjalizacja Game Art

Gra Art (lub grafika komputerowa) zawiera sztuki, wytwarzanie cyfrowych obrazów, wszechświat, znaków i interfejsów. Jego celem jest stworzenie wizualnej estetyki, która pozwala graczom w pełni zanurzyć się w uniwersum.

Na podstawie zidentyfikowanych ograniczeń produkcyjnych, Art Gra uczy Supinfogame Rubika umieszcza studentów w ścisłej ramach profesjonalnych linii produkcyjnych.

Od tradycyjnego projektu do spełnienia wymogów poprzednio odbitego Game Design, Art Gra zawiera również projektowanie znaków, spójny świat, ergonomiczne interfejsy, mistrzostwo animacji i efektów specjalnych, jak również kontrolę różne narzędzia techniczne (3DS Max, na przykład).

Możliwości

  • Graficzny 2D / 3D: Koncentruje się na produkcji obrazów cyfrowych w służbie cech produkcji gier wideo określonych przez Dyrektora Artystycznego.
  • Moderator: To ożywia i ruch w grze definiuje styl animacji poprzez gruntowną wiedzę o ograniczeniach produkcji gry wideo ..

Programowanie gier Specjalizacja

Deweloper konfiguruje mechanikę gry, jej świadczenia i prowadzi grę. Odgrywa kluczową rolę w produkcji od programowania jest podstawą prawidłowego funkcjonowania projektu.

Branża Zarządzanie i programowanie jest otwarty dla wszystkich studentów, którzy chcą programować w gry wideo. Programowanie specyficzne dla gier zawiera szereg konkretnych umiejętności w celu dokonania wiarygodnej i płynną rozgrywkę.

W tym celu zawiera specyfikacje, które mają do czynienia z faktyczną rozgrywkę, ale z AI narzędzi programowania, programowania baz danych lub programów w sieciach społecznych.

Specyfika szkolenia Programowanie Supinfogame Rubika: umieścić uczniów w grze sytuacji produkcyjnej po powrocie do szkoły.

Możliwości

  • Silnik programu: On organizuje strukturę gry i dostosowuje się do platform docelowych.
  • Gameplay programu: Zapewnienie jakości interakcji i treści. On zajmuje się programowania i wdrażania mechanikę gry.
  • Narzędzie Developer: Pomaga w rozwoju narzędzi przeznaczonych do tworzenia gry do wiadomości zespołów rozwojowych.
  • Developer Network oraz w Internecie: Rozwija baz danych i pracę na protokołach dedykowanych do gier wieloosobowych, jak TCPIP, Raknet i Facebooku SDK.
  • Middleware Developer: Rozwija się na istniejących silników grze komputerowej.
Program taught in:
Francuski

See 6 more programs offered by RUBIKA »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019