Read the Official Description

Cykl animacji Expert Supinfocom Rubika obejmuje trzy specjalizacje: Character Animation, VFX PREPROD produkcja i wizerunku.

Specjalizacja animacja postaci

Coraz więcej przewoźników są teraz wykorzystuje animację, a konkretnie animacji postaci. Również ważne jest, aby poznać i zrozumieć zasady i mechanizmy, które mogą dać życie postaci, zwierzęcia lub stworzenie w grafice komputerowej.

W połączeniu z tymi podstawami artystycznych związanych z obserwacją rzeczywistości, stopniowe szkolenie techniczne towarzyszy studentowi, aby mógł realizować konkretnie w 3D oprogramowania, animacje i wyrażeń, które dają życie i przekazują emocje oczekiwano.

Możliwości: 3D Animator, konfiguracja Specjalista ...

Specjalizacja PREPROD Realizacja

Zanim film animowany jest rzutowany w teatrach, podstawowe kroki są skierowane.

Istnieje oczywiście skrypt i oryginalny pomysł, ale się bardzo szybko wizualizować i artystów, którzy dają ciało do świata przedstawionego przez skrypt. Są storyboarders że obraz kulminacyjnym wizji reżysera, twórcy koncepcji którzy wyobrazić zestawy, które wymagają skrypt. Ale także "charakter", którzy projektanci tworzenia i nadać sens wygląd bohaterów!

Jest to istotne prace przygotowawcze, które wymaga ścisłej współpracy z kierownictwem artystycznym i realizacji.

MożliwościStory-pensjonariusz, malarz Matowy, Układ artysta, projektant postaci ...

Infocom

Specjalizacja Obraz VFX

Aby zrealizować wizję reżysera, silne umiejętności techniczne i artystyczne są wymagane w obrazowaniu 3D.

Również wiedza pchnął renderowaniem grafiki, nakładaniem, FX jest niezbędna do zaspokojenia deski kolor, pojęcie sztuki i zatwierdzony przez dyrektora. Produkować miękkie światło na scenie odbywającego się w godzinach porannych wymaga oko i zwiększoną wiedzę w "rendering" i "tworzenia kompozycji".

Najbardziej zaawansowane narzędzia w służbie wizji artystycznej do produkcji najbardziej niesamowite obrazy możliwe i przekazać emocje zamierzony przez reżysera.

Możliwości: Raport Specjalista Specjalista compositing, specjalista VFX ...

Program taught in:
Francuski

See 6 more programs offered by RUBIKA »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019