Filter
Dyplom
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom może dać studentom lepsze zrozumienie ich wybranego przedmiotu, i może działać jako most akademickiego dla studentów, którzy są z różnych obszarów nauki. Wiele programów dyplomowych mogą być zakończone w czasie krótszym niż rok, co pozwala studentom szybko zakończyć swoją edukację.

Co jest dyplom z psychologii? Ten kurs edukacyjny obejmuje podstawy psychologii, studiując umysł i zachowanie. Uczniowie w tym programie dyplomowym będą uczyć się o różnych gałęzi psychologii, a także historii psychologii. Kursy obejmują takie tematy jak nauki, klimatyzacji, pamięci, emocji, osobowości, psychologii społecznej i zachowania. Osób będzie również dowiedzieć się o nieprawidłowej psychologii, aby móc zrozumieć zaburzenia psychiczne.

Zdobywając dyplom z psychologii może być korzystne, ponieważ może otworzyć drzwi do możliwości procesyjne absolwentów i pozwalają im realizować swoje cele zawodowe z poprawą umiejętności w organizacji, komunikacji interpersonalnej, wytrwałości i krytycznego myślenia.

Programy dyplomowe mogą różnić się pod względem ceny dla każdej szkoły i ucznia. Aby otrzymywać aktualne informacje dotyczące stawek czesnego i opłat, studenci są zachęcani, aby porozmawiać bezpośrednio z ich przyszłej szkoły, tak aby mogły być w pełni świadomi kosztów zdobywając dyplom.

Osoby, które kończą się dyplomem psychologii może zdecydować się na pracę w wielu różnych ustawień ludzkie zdrowie i usług. Popularne wybory zawodowe obejmują menedżera przypadku pracownika socjalnego, indywidualne lub grupowe szeroko zakrojonych doradcy, koordynatora publicznych, lub rehabilitanta.Absolwenci mogą również zdecydować się na pracę jako specjaliści mediacji, pomagając temat rozwiązywania konfliktów, czy mogą pracować w zakresie zasobów ludzkich, wspieranie miejsc pracy płynnie.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i są zaintrygowani funkcjonowania umysłu, a następnie zdobywając dyplom z psychologii może być właśnie dla Ciebie. Aby zacząć, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

31 Wyniki z Psychologia

Online Academies

Każdy, kto chce uczyć się tego interesującego kursu psychologii, ostatecznie poprawi swoje doświadczenie życiowe i da uczniowi większe zrozumienie siebie i innych. ... [+]

75% zniżki na wszystkie kursy z kodem SA75

Przegląd

Każdy, kto chce uczyć się tego interesującego kursu psychologii, ostatecznie poprawi swoje doświadczenie życiowe i da uczniowi większe zrozumienie siebie i innych.

O psychologii

Ten kurs psychologii zapewni studentowi większą wiedzę na temat uczuć, zdolności i osobowości. Większość studentów zauważa również, że zyskują większą satysfakcję z pracy, rodziny i życia towarzyskiego. Nasz kurs psychologii nie zakłada żadnej wcześniejszej wiedzy na ten temat i zapewni ci niesamowity i interesujący wgląd w ten pouczający zawód.

KonspektCzym jest psychologia?Różne podejścia do psychologiiBadania ... [-]
Wielka Brytania Bournemouth
Otwarta rekrutacja
Online
Czytaj więcej po polsku
Online Academies

Psychologia dziecka to nauka o rozwoju umysłowym, społecznym i emocjonalnym dzieci od urodzenia do wieku dojrzewania. Analizuje zmiany w zdolnościach motorycznych, rozwoj ... [+]

75% zniżki na wszystkie kursy z kodem SA75

Przegląd

Psychologia dziecka to nauka o rozwoju umysłowym, społecznym i emocjonalnym dzieci od urodzenia do wieku dojrzewania. Analizuje zmiany w zdolnościach motorycznych, rozwoju poznawczym, nabywaniu języka i tworzeniu tożsamości.

Ten dogłębny kurs Psychologii Dziecka zapewni ci podstawową wiedzę na temat rozwoju dzieci i da ci integralny wgląd w to, dlaczego dzieci zachowują się tak, jak oni.

KonspektModuł 1 Główne problemy rozwojowe

Część pierwsza: pierwszy rok życia

Odruchy niemowlęce; Rozwój społeczny w pierwszym roku życia, w tym uśmiech społeczny i początek strachu przed obcymi.

Część druga: Formowanie załączników... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Otwarta rekrutacja
Online
Czytaj więcej po polsku
TMC Academy

Psychologia jest nauką, która odpowiada na pytania dotyczące ludzkich i zwierzęcych zachowań i procesów poznawczych. Higher Diploma in Psychology with Counselling zapewni ... [+]

Psychologia jest nauką, która odpowiada na pytania dotyczące ludzkich i zwierzęcych zachowań i procesów poznawczych. Higher Diploma in Psychology with Counselling zapewnia studentom wszechstronną wiedzę teoretyczną i umiejętności badawcze w zakresie badania procesów umysłowych i ludzkich zachowań. Program obejmuje szeroki zakres empirycznych i praktycznych obszarów psychologii i oferuje studentom możliwość rozpoczęcia rozwoju podstawowych umiejętności doradczych.

Studenci TMC Psychology mają prawo do członkostwa w Singapore Psychological Society (SPS) w naszych rozdziałach studenckich.

Pełny czas: 12 miesięcy

Studia wieczorowe: 21 miesięcy *

... [-]
Singapur Singapore
March 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
E-Careers

Rozwijaj swoją wiedzę o Neuro Linguistic Programming (NLP) na wyższym poziomie z tym poziomem NLP 3 Diploma. ... [+]

Jakie są cele tego kursu?

Kurs będzie trwał cię przez bardziej zaawansowanych technik stosowanych w NLP, koncepcji, która została okazało się być pomocne w praktycznie każdym aspekcie życia, od rzucenia niepożądany nawyk coraz bardziej przekonujący.

Dowiedz się, jak zlikwidować fobię lub strach. Dowiedz się, jak poprawić swoją wiedzę na temat języka ciała i nauczyć się mity, które mają negatywny wpływ. Jak nasze myślenie może spowodować problemy i jak można zmienić swoje myślenie. Nauka gola osiągnięć strategii stosowanych przez ludzi sukcesu, jak i tych modeli może być różnica w stosunku do siebie i osoby, którym zależy. Uznanie i używać silnych wzorców językowych, aby wzmocnić siebie i innych. Stać się bardziej przekonujące i wpływowy. Radzić sobie ze stresem. Zwiększ swoją pewność siebie. Pięć filarów sukcesu. ... [-]
Wielka Brytania UK Online Slough
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
City Colleges - Online Learning

Dyplom z psychologii w City College ma na celu zapoznanie studentów z głównymi tematami często nauczanych na nowoczesnych kursów psychologii. Zagadnienia te obejmują psyc ... [+]

Dyplom Psychologii

€ 845,00

Czas trwania: 10 wykładów

Opłata za kurs: € 845 (lub € 895, jeśli płaci opłatę za kurs w ratach) opłatę w wysokości £ 76 będzie płatna do Instytutu Zarządzania handlowych po pomyślnym ukończeniu tego kursu.

Instytucja przyznająca: Instytut Zarządzania handlowych (ICM) Dyplom psychologii w City College ma na celu zapoznanie studentów z głównymi tematami często nauczanych na nowoczesnych kursów psychologii. Zagadnienia te obejmują psychologię rozwojową oraz długości życia, psychologii poznawczej, psychologii społecznej, biologicznych podstaw zachowania, teoria osobowości i różnic indywidualnych, zaburzenia psychologiczne, projektowania i metod badawczych, oraz terapie psychologiczne. Studenci będą także zdobyć doświadczenie w badaniach w ramach projektu mają być ukończone w ciągu jednego miesiąca od zakończenia wykładów. ... [-]

IIrlandia Ireland Online Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online Australia Australia Online Kanada Canada Online Niemcy Germany Online Francja France Online Singapur Singapore Online Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Włochy Italy Online Dublin  + 17 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
City Colleges - Online Learning

Dostarczone przez Johna O'Keeffe, kryminolog i nauczanie Fellow w Szkole Psychologii Trinity College, Dublin, w celu Diploma in Kryminologii i Psychologii Sądowej program ... [+]

Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej

€ 845,00

Czas trwania: 10 wykładów

Tytuły merytoryczne:

Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (sądowa) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (Policja) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (więzienia) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (Corporate Fraud) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (medyczna) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (Crime Scene Investigation) Dyplom w Kryminologii i Psychologii Kryminalnej (terroryzm)

Studenci w powyższych dyplomów uczestnictwa w tej samej klasy i wykłady. Jednak po ukończeniu kursu, studenci mogą składać wybranego zadania w którymkolwiek z powyższych obszarów, w celu przyznania tego konkretnego wyjścia tytuł wielokrotnie. ... [-]

IIrlandia Ireland Online Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online Australia Australia Online Kanada Canada Online Niemcy Germany Online Francja France Online Singapur Singapore Online Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Włochy Italy Online Dublin  + 17 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Kensington and Chelsea College

Szlak ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą studiować na psychologii i / lub stopnia Doradztwa Uniwersytetu. Nasze Dyplomem prowadzić do kwalifikacji uznawanyc ... [+]

Kensington and Chelsea College ma udaną historię dostarczanie kursów dokształcających dla dorosłych. Oferujemy szeroką gamę stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w samym sercu Londynu.

Istnieje wiele powodów, dla często wracają do studia w późniejszym okresie życia, może po prostu chcą realizować nowe zainteresowania lub hobby, lub odebrać w którym zostało przerwane w szkole. Niezależnie od przyczyny, oferujemy szeroką gamę kursów odpowiednich dla uczenia się dorosłych i będzie wspierany przez swojego programu przez naszych doświadczonych pracowników i podtrzymujące.

Opis przedmiotu

Szlak ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uczyć się na psychologii i / lub stopnia Doradztwa Uniwersytetu. Nasze Dyplomem prowadzić do kwalifikacji uznawanych w całym kraju, które pozwalają uczniom rozwijać sukcesy na badaniu poziomu stopnia na Uniwersytecie. Psychologia i Program Poradnictwo Zawodowe jest najbardziej odpowiednia droga dla Ciebie, jeśli szukasz iść na studia stopnia w takich dziedzinach jak: psychologia, psychologia z Poradni, Poradnictwa i Psychoterapii, Edukacji z psychologii, socjologii, kryminologii, psychologii z profesjonalnymi rozwój lub innych podobnych przedmiotów.... [-]

Wielka Brytania London
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
35 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Exeter College

Będziesz uczyć się sześciu przedmiotów w wielu różnych dyscyplin wybierając z listy poniżej. Możesz wybrać jeden temat z każdej z grup 1-5, plus jeden z grupy 6 lub drugi ... [+]

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać?

Będziesz uczyć się sześciu przedmiotów w wielu różnych dyscyplin wybierając z listy poniżej. Możesz wybrać jeden temat z każdej z grup 1-5, plus jeden z grupy 6 lub drugiego wyboru z grup 2, 3 i 4. (Przedmioty oferowane są uzależnione od liczby studentów i rozkładów więc dostępność opcji może się różnić).

Trzy z twoich poddanych będzie na wyższym poziomie (H) oraz trzy na poziomie standardowym (S). Będzie również wypełnić teorii oczywiście wiedzą, przeprowadzanie badań śledczego tematem szczególnego zainteresowania którego obecny w pracy dyplomowej i wziąć udział w ekscytującej kreatywność, projekty działań i środowiskowej.... [-]

Wielka Brytania Exeter
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
triOS College

Celem programu jest przygotowanie studentów w niezbędne umiejętności i wiedzy akademickiej dla entry-level Fizjoterapia asystent i Terapii Zajęciowej Assistant stanowiska ... [+]

Celem programu jest przygotowanie studentów w niezbędne umiejętności i wiedzy akademickiej dla entry-level Fizjoterapia asystent i Terapii Zajęciowej Assistant stanowiskach w szpitalach, prywatnych klinikach rehabilitacyjnych, ośrodków rehabilitacyjnych oraz długoterminowych zakładach opieki, domach starców i innych ustawień świadczenie usług rehabilitacyjnych. Program ten zawiera przegląd teorii, zasad i praktyk Fizjoterapii Assistant i Assistant.Students terapii zajęciowej otrzymują:

500 godzin pracy w terenie placement warsztaty anatomii na Uniwersytecie w Guelph certyfikacja canfitpro ™ Personal Training Specialist Członkostwo z kanadyjskiego fizjoterapeuty Association (CPA) Microsoft Office Professional Plus za darmo, Dreamspark standardowa i Office 8 MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE ... [-]
Kanada Mississauga Windsor Toronto Scarborough Oshawa London Kitchener Hamilton Brampton  + 6 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
49 - 63 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Studenci, którzy ukończyli program zostanie wyróżniony dyplomem z psychologii przyznany przez MDI ... ... [+]

Cele Wyposażyć uczestników z bardziej dogłębne zrozumienie psychologii i zasady działania Aby zwiększyć skuteczność praktycznych umiejętności i technik uczestników szkolenia poprzez działania oparte Metody oceny

Moduły będą oceniane poprzez połączenie zajęć i egzaminów, w zależności od indywidualnych celów modułu.

Stopniowanie

Studenci, którzy ukończyli program zostanie wyróżniony dyplomem z psychologii przyznany przez MDI.

Moduły Stosowana Psychologia Biznesu Applied Psychology Marketing Psychologia i Nauki Społeczne Badania Psychologia Jednostkowy Psychologia Dynamika grupy Oceny pracownika i Rozwoju Przywództwa Psychologia kliniczna i zdrowia Case Studies of Clinical Psychology Zdrowia i Organizacyjnych i rozwiązywania konfliktów Projekt Graduation Wymagania kwalifikacyjne ... [-]
Singapur Singapore
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
10 - 14 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kean University

Professional Diploma in programu Psychologii Szkoła jest 66 kredytowej, kompleksowy program szkoleniowy mający na celu przygotowanie kandydatów profesjonalnych psychologó ... [+]

Professional Diploma in programu Psychologii Szkoła jest 66 kredytowej, kompleksowy program szkoleniowy mający na celu przygotowanie kandydatów profesjonalnych psychologów szkolnych jak do pracy w szkołach i innych placówkach służby dziecko w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Program Professional Diploma Program jest w pełnym wymiarze czasu studiów; Studenci, którzy są przyjęte do programu muszą uczęszczać na zajęcia w pełnym wymiarze godzin. Program wymaga zarówno kursy podstawowe i podstawowe rozwijać kandydatów wiedzy, umiejętności i wartości, które pozwolą im na optymalizację nauki i zdrowia psychicznego i ogólnego funkcjonowania różnorodnych uczniów w wieku 3-21. Profesjonalny Dyplom przygotowuje kandydatów do stosowania wiedzy i umiejętności, które promują zdrowe i bezpieczne klimaty dla uczniów, ich rodzin i pracowników szkoły. Ponadto, program jest zbudowany wokół zestawu strukturyzowanych praktycznych doświadczeń i externship mającego na celu promowanie zaawansowanych kompetencji w ocenie, akademickich i interwencje psychospołeczne, konsultacje i współpracę, zapobieganie i inne podstawowe dziedziny psychologii szkolnej.... [-]

Stany Zjednoczone New York Union
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
iStudy

Czy chcesz zdobyć wiedzę, która pomoże Ci zrozumieć ... [+]

Podsumowanie kursu

Dyplom w Aspergers Child Psychology jest nagradzanym i najlepiej sprzedającym się kursem, który otrzymał certyfikat CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapełniliśmy Dyplom w Psychologii dziecięcej Aspergera w 9 modułach do nauczania wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 6 godzin, 40 minut, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
iStudy

Czy wiesz, że można pocieszyć osobę po prostu słowami? Tak, dobrze słyszałeś! Psychoterapia zwana również terapią rozmów jest procesem pomagania ludziom w każdym wieku w ... [+]

Podsumowanie kursu

Psychologia i psychoterapia Dyplom jest nagradzanym i najlepiej sprzedającym się kursem, który otrzymał certyfikat CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapełniliśmy dyplom z psychologii i psychoterapii w 18 modułach, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz uzyskać akredytację w ciągu zaledwie 12 godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
iStudy

Psychologia dziecięca jest częścią badań nad psychologią, która koncentruje się na rozwoju i zachowaniu dzieci. Każda faza rozwoju i rozwoju dziecka ma kluczowe znaczenie ... [+]

Podsumowanie kursu

Professional Diploma in Child Psychology to nagradzany i najlepiej sprzedający się kurs, który otrzymał certyfikat CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zapełniliśmy Profesjonalny Dyplom z Psychologii Dziecka w kilku modułach, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz zostać akredytowany w 20/30 godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
iStudy

To zawsze wielka niespodzianka, aby dowiedzieć się, że masz zamiar mieć dziecko. Od tego momentu każdy rodzic zaczyna planować każdą część przyszłego dziecka, dokąd pójdz ... [+]

Podsumowanie kursu

Akredytowany dyplom w dziedzinie rozwoju dziecka jest nagradzanym i najlepiej sprzedającym się kursem, który otrzymał certyfikat CPD

Uważany jest za jeden z doskonałych kursów w Wielkiej Brytanii, który może pomóc uczniom / uczniom w zapoznaniu się z tematem i zdobyciu umiejętności niezbędnych do wykonywania dobrych zadań w tej dziedzinie. Zaakceptowaliśmy akredytowany dyplom w rozwoju dziecka na 10 modułów, aby nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tym zawodzie.

Aby zapewnić łatwy dostęp, kurs ten jest przeznaczony zarówno dla studentów na część etatu, jak i na pełen etat. Możesz zostać akredytowany w ciągu zaledwie 6 godzin, 25 minut godzin, a także możesz uczyć się we własnym tempie.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku