Filter
Dyplom
Australia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom jest dokumentem, który wskazuje, student skutecznie zakończona bliską studium danej dziedzinie, temat lub kierunku studiów. Dyplomy są zazwyczaj przyznawane przez instytucje akademickie i wskazać opanowania danej dziedzinie lub tematu.

Badania Nauki medyczne i biologiczne często przygotowanie studentów do kariery w służbie zdrowia. Czasami programy łączą lekcje biologii człowieka w zajęciach z fizyki, chemii, a nawet geologii, aby pomóc uczniom nauczyć żywe organizmy współpracują ze sobą.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Nauki medyczne i biologiczne, Australia

Melbourne Polytechnic

Rozwijaj swoje zainteresowania wszystkimi rzeczami zielonymi, zdobywając pożądane kwalifikacje w Diploma of Horticulture. Bądź jedyną firmą, która doradza w zakresie przy ... [+]

Rozwijaj swoje zainteresowania wszystkimi rzeczami zielonymi, zdobywając pożądane kwalifikacje w Diploma of Horticulture. Bądź jedyną firmą, która doradza w zakresie przydatności, zdrowia i wzornictwa w zakładzie, i stań się ekspertem od ciągle zmieniających się i dynamicznych potrzeb przemysłu - czeka na Ciebie satysfakcjonująca kariera.

Zostań Horticulturist ze specjalistyczną karierą

Ogrodnictwo odgrywa coraz większą rolę w zachowaniu naszego środowiska i utrzymaniu flory dla przyszłych pokoleń.

Nasz program ogrodnictwa jest różnorodny i ułatwia wejście w szereg sektorów przemysłu, w tym projektowanie i projektowanie krajobrazu, samorząd lokalny, konserwację kontraktów, usługi doradcze, ogrody botaniczne i przedsiębiorstwa ogrodnicze.... [-]

Australia Melbourne
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Polytechnic

Dzięki Diplomat of Agriculture w Melbourne Polytechnic będziesz na czele specjalistycznej wiedzy i umiejętności, które są pożądane w całej Australii. Z rosnącym niepokoje ... [+]

Dzięki Diplomat of Agriculture w Melbourne Polytechnic będziesz na czele specjalistycznej wiedzy i umiejętności, które są pożądane w całej Australii. Z rosnącym niepokojem dotyczącym dobrostanu i hodowli bydła, zdrowia gleby, zrównoważonego zarządzania rolnictwem i zarządzania ryzykiem klimatycznym, rolnictwo jest dynamicznym przemysłem, który zapewni karierę satysfakcjonującą.

Wzmocnij swoje szanse na zatrudnienie

Dzięki Dyplom of Agriculture zyskasz specjalistyczne, profesjonalne umiejętności i wiedzę, którą możesz wykorzystać w różnych przedsiębiorstwach w całej Wiktorii i kraju. Poznaj racjonalne uzasadnienie wielu różnych praktyk rolniczych, dlaczego pastwiska i zdrowie gleby mają kluczowe znaczenie dla produkcji zwierzęcej, a także potrafią identyfikować praktyki mające na celu poprawę wydajności rolnictwa.... [-]

Australia Melbourne
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku