Filter
Dyplom
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Osoby chcące poszerzyć swoje możliwości kariery po szkole średniej mogą otrzymać dyplom w danej dziedzinie. Programy te zwykle nie wymagają ogólne zajęcia edukacyjne, więc biorą krótszy czas, aby zakończyć.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Chemia stosowana, Republika Południowej Afryki

University of Johannesburg

Głównym celem National Diploma in Applied Chemistry jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami w zakresie chemii stosowanej. ... [+]

Kampus Doorfontein

Głównym celem National Diploma in Applied Chemistry jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami w zakresie chemii stosowanej. Program koncentruje się zatem na wyposażeniu studentów w pogłębioną i specjalistyczną wiedzę na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży chemii stosowanej. W ramach studiów dyplomowych oraz we współpracy z odpowiednimi instytucjami / organami / organizacjami w miejscu pracy studenci są również narażeni na odpowiedni świat pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście miejsca pracy. Czesne i doświadczenie w miejscu pracy umożliwiają studentom, którzy odnieśli sukces, dostęp do szeregu możliwości kariery i zatrudnienia związanych z analizą ich specjalizacji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku