Filter
Dyplom
Wielka Brytania Anglia Exeter Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom jest międzynarodowym dokumentem, a wyniki w nauce, które wskazuje, biegłość w danej dziedzinie lub kierunku studiów. Znaczne różnice między programów dyplomowych należy się spodziewać w odniesieniu do treści, czasu trwania i kosztów.

Biologia to nauka przyrodnicza zajmująca się badaniem wszystkich aspektów organizmów żywych, z cząsteczek, komórek i tkanek organizmów żywych. Ta dziedzina nauki ma wiele oddziałów specjalizacji w różnych dziedzinach, takich jak biochemia, ekologii i botaniki.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Exeter znajduje się wiele szkół wyższych, uniwersytetów i wspólne projekty bardziej uniwersytetów. Jednym z nich jest największym pracodawcą w mieście. Istnieje również duża liczba instytucji religijnych.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biologia, Exeter

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Exeter College

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać? Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młods ... [+]

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać?

Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młodsi. Program ma na celu zapewnić solidną podstawę dla badań na poziomie studiów. umiejętności uczenia się oraz forma edukacyjna wytyczne zasadnicze części kursu.

Sesje Tutorial wspierać uczniów i doradzić z procesem UCAS i umiejętności uczenia się.

Dyplom jest prowadzone przez nauczycieli specjalistycznego podlega w środowisku wspierającego rozwój umiejętności akademickie niezbędne do postępu na studia wyższe. Będziesz mieć pracę domową i przydziału pracy ustawić w każdym tygodniu ścisłych terminów. Istnieje co najmniej 15-20 godzin dodatkowej nauki w domu każdego tygodnia. Dodatkowe wsparcie jest dostępne dla studentów na szczególne trudności / potrzeb.... [-]

Wielka Brytania Exeter
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku