Filter
Dyplom
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplomy są przyznawane tym, którzy zakończyć program studiów w szkole technicznej lub college'u. Wyspecjalizowanym temat muszą być badane w celu zdobycia dyplomu. Większość studentów iść na lepszych miejsc pracy i szkolnictwa wyższego po ich zdobyć dyplom.

Badania w biologii może prowadzić do kariery w służbie zdrowia, nauki, ochrony środowiska i biotechnologii. Może także stanowić bazę do prowadzenia studiów doktoranckich w dziedzinie badań klinicznych lub pracy.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biologia, Republika Południowej Afryki

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
University of Johannesburg

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. ... [+]

KAMPUS DOORNFONTEINOWY

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. Dlatego program koncentruje się na wyposażeniu studentów w pogłębioną i specjalistyczną wiedzę na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży zoologicznej. W ramach studiów dyplomowych oraz we współpracy z odpowiednimi instytucjami / organami / organizacjami w miejscu pracy studenci są również narażeni na odpowiedni świat pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście miejsca pracy. Czesne i doświadczenie w miejscu pracy umożliwiają studentom, którzy odnieśli sukces, dostęp do szeregu możliwości kariery i zatrudnienia związanych z analizą ich specjalizacji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku