Filter
Dyplom
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Dyplomy są przyznawane tym, którzy zakończyć program studiów w szkole technicznej lub college'u. Wyspecjalizowanym temat muszą być badane w celu zdobycia dyplomu. Większość studentów iść na lepszych miejsc pracy i szkolnictwa wyższego po ich zdobyć dyplom.

Biologia to nauka przyrodnicza zajmująca się badaniem wszystkich aspektów organizmów żywych, z cząsteczek, komórek i tkanek organizmów żywych. Ta dziedzina nauki ma wiele oddziałów specjalizacji w różnych dziedzinach, takich jak biochemia, ekologii i botaniki.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Biologia, Europie

Exeter College

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać? Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młods ... [+]

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać?

Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młodsi. Program ma na celu zapewnić solidną podstawę dla badań na poziomie studiów. umiejętności uczenia się oraz forma edukacyjna wytyczne zasadnicze części kursu.

Sesje Tutorial wspierać uczniów i doradzić z procesem UCAS i umiejętności uczenia się.

Dyplom jest prowadzone przez nauczycieli specjalistycznego podlega w środowisku wspierającego rozwój umiejętności akademickie niezbędne do postępu na studia wyższe. Będziesz mieć pracę domową i przydziału pracy ustawić w każdym tygodniu ścisłych terminów. Istnieje co najmniej 15-20 godzin dodatkowej nauki w domu każdego tygodnia. Dodatkowe wsparcie jest dostępne dla studentów na szczególne trudności / potrzeb.... [-]

Wielka Brytania Exeter
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Career Institute

Zoologia jest jedno pole, że wiele osób chce wprowadzić od dzieciństwa. Niech ICI zoo opiekun / zoologia Oczywiście sprawiają, że marzenia, wykonując następujące jednostk ... [+]

Zarys przedmiotu: Co będzie obejmować

Zoologia jest jedno pole, że wiele osób chce wprowadzić od dzieciństwa. Niech ICI zoo opiekun / zoologia Oczywiście sprawiają, że marzenia, wykonując następujące jednostki:

Jednostki golfowe

1 Zwierzęta hodowlane

genetyka Krzyż i czystej hodowli

2 chorób zwierząt i Rozpoznania

Rodzaje Chorób Testowanie diagnozowanie chorób

3 Zoologii Kręgowców

Animal Kingdom Klasyfikacja i charakterystyka zwierząt

4 Animal Behaviour & Psychologia

zachowanie społeczne Instynkt, szkolenia i obchodzenia się

5 Animal Health Care

Zakładach opieki zdrowotnej Typowe problemy zdrowotne Wykrycie Pierwsza pomoc Rehabilitacja ... [-]
Wielka Brytania Londyn
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku