Filter
Dyplom
Afryce Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Zdobywając dyplom uzyskuje się poprzez udział w program studiów w uczelni technicznej lub społecznej. Zaawansowany program dyplomowy trwa zazwyczaj od jednego do dwóch lat, aby zakończyć dla większości studentów. Dyplom zapewnia więcej możliwości pracy i edukacji.

Badania w biologii może prowadzić do kariery w służbie zdrowia, nauki, ochrony środowiska i biotechnologii. Może także stanowić bazę do prowadzenia studiów doktoranckich w dziedzinie badań klinicznych lub pracy.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Biologia, Afryce

University of Johannesburg

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. ... [+]

KAMPUS DOORNFONTEINOWY

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. Dlatego program koncentruje się na wyposażeniu studentów w pogłębioną i specjalistyczną wiedzę na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży zoologicznej. W ramach studiów dyplomowych oraz we współpracy z odpowiednimi instytucjami / organami / organizacjami w miejscu pracy studenci są również narażeni na odpowiedni świat pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście miejsca pracy. Czesne i doświadczenie w miejscu pracy umożliwiają studentom, którzy odnieśli sukces, dostęp do szeregu możliwości kariery i zatrudnienia związanych z analizą ich specjalizacji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku