Filter
Dyplom
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom można zdobyć w zaawansowanym, podyplomowych lub poziomie absolwenta, i jest oferowany w różnych badaniach. Większość programów można wykonać w jednym lub dwóch lat, ale czas trwania zależy od kierunku i typu dyplomowego. Wiele osób uzyskać dyplom w celu uzupełnienia stopień naukowy lub pomóc rozwijać swoją obecną karierę.

Co to jest dyplom z biologii? W ramach tego programu, uczniowie będą uczyć się życia rzeczy, w tym roślin i zwierząt. Mogą dowiedzieć się, jak żywe organizmy rozwijają się i rosną w ekosystemie świat 's, jak badać różne aspekty nauk przyrodniczych. Niektóre kursy oferowane mogą obejmować różnorodności biologicznej, ćwiczenia i energii, geny, zasoby naturalne, dzikie zwierzęta, zdrowie, choroby zakaźne i inne.

Jedną z głównych korzyści płynących z realizacji tego dyplomu jest to, że może ona dostarczyć jednostkom solidne podstawy i zrozumienia dziedzinie biologii.Po zakończeniu programu, uczniowie mogą być lepiej przygotowane, aby kontynuować karierę w biologii i nauk przyrodniczych. Dyplom ten może również utorować drogę dla osób, aby zarobić na wyższym poziomie stopnia naukowego w tym samym kierunku studiów.

Czesne będzie różnić się w zależności od programu, instytucji, w której znajduje się szkoła. Aby dowiedzieć się więcej na temat programu i związanych z tym kosztów, przyszli studenci są zachęcani do kontaktu z biurem rekrutacji bezpośrednio.

Po uzyskaniu dyplomu z biologii ich absolwenci mogą znaleźć pracę w polu dotyczące nauki w różnych przedsiębiorstwach sektora publicznego lub prywatnego. Niektóre z możliwych stanowisk pracy może obejmować przyroda staje się ekspertem, biolog, pracownik naukowy lub rzecznikiem środowiska. Wiele osób również użyć dyplom jako krok w kierunku programu studiów podyplomowych, studia medyczne lub inny stopień naukowy, aby lepiej przygotować się do konkretnych kariery.

Wiele instytucji oferuje kursy na pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, jak również online dla zwiększenia elastyczności harmonogramu. Aby zacząć, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Biologia

Exeter College

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać? Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młods ... [+]

Jak to jest uczyć się tego kursu i jak będę oceniać?

Kurs Dostęp został zaprojektowany dla tych dorosłych, którzy czują, że stracili na szkolnictwo wyższe, gdy byli młodsi. Program ma na celu zapewnić solidną podstawę dla badań na poziomie studiów. umiejętności uczenia się oraz forma edukacyjna wytyczne zasadnicze części kursu.

Sesje Tutorial wspierać uczniów i doradzić z procesem UCAS i umiejętności uczenia się.

Dyplom jest prowadzone przez nauczycieli specjalistycznego podlega w środowisku wspierającego rozwój umiejętności akademickie niezbędne do postępu na studia wyższe. Będziesz mieć pracę domową i przydziału pracy ustawić w każdym tygodniu ścisłych terminów. Istnieje co najmniej 15-20 godzin dodatkowej nauki w domu każdego tygodnia. Dodatkowe wsparcie jest dostępne dla studentów na szczególne trudności / potrzeb.... [-]

Wielka Brytania Exeter
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Career Institute

Zoologia jest jedno pole, że wiele osób chce wprowadzić od dzieciństwa. Niech ICI zoo opiekun / zoologia Oczywiście sprawiają, że marzenia, wykonując następujące jednostk ... [+]

Zarys przedmiotu: Co będzie obejmować

Zoologia jest jedno pole, że wiele osób chce wprowadzić od dzieciństwa. Niech ICI zoo opiekun / zoologia Oczywiście sprawiają, że marzenia, wykonując następujące jednostki:

Jednostki golfowe

1 Zwierzęta hodowlane

genetyka Krzyż i czystej hodowli

2 chorób zwierząt i Rozpoznania

Rodzaje Chorób Testowanie diagnozowanie chorób

3 Zoologii Kręgowców

Animal Kingdom Klasyfikacja i charakterystyka zwierząt

4 Animal Behaviour & Psychologia

zachowanie społeczne Instynkt, szkolenia i obchodzenia się

5 Animal Health Care

Zakładach opieki zdrowotnej Typowe problemy zdrowotne Wykrycie Pierwsza pomoc Rehabilitacja ... [-]
Wielka Brytania Londyn
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. ... [+]

KAMPUS DOORNFONTEINOWY

Głównym celem National Diploma in Zoology jest rozwój absolwentów, którzy mogą wykazać się ukierunkowaną wiedzą i umiejętnościami z zoologii. Dlatego program koncentruje się na wyposażeniu studentów w pogłębioną i specjalistyczną wiedzę na temat ogólnych zasad i umiejętności praktycznych mających zastosowanie w branży zoologicznej. W ramach studiów dyplomowych oraz we współpracy z odpowiednimi instytucjami / organami / organizacjami w miejscu pracy studenci są również narażeni na odpowiedni świat pracy w celu zdobycia doświadczenia w stosowaniu zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w kontekście miejsca pracy. Czesne i doświadczenie w miejscu pracy umożliwiają studentom, którzy odnieśli sukces, dostęp do szeregu możliwości kariery i zatrudnienia związanych z analizą ich specjalizacji.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku