20-miesięczny program ma na celu zapewnienie studentom, którzy pasjonują się sektorem żywności i napojów, kwalifikacji zawodowych, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu restauracjami. Program obejmuje wiedzę teoretyczną, praktyczne treści w świecie rzeczywistym i staże. Oprócz opanowania podstaw zarządzania restauracją, studenci będą wyposażeni w umiejętności biznesowe poprzez rozwijanie umiejętności związanych z finansami, marketingiem i zarządzaniem zasobami ludzkimi, które są kluczem do sukcesu jako profesjonalny kierownik restauracji. Ten program jest idealny dla studentów, którzy aspirują do pracy na takich stanowiskach, jak kierownik restauracji, kierownik cateringowy lub bankietowy, dyrektor ds. Żywności i napojów w przedsiębiorstwach restauracyjnych i hotelowych.

Praktyki

Wielokrotne możliwości dla świeżo upieczonych absolwentów i wykwalifikowanych osób są dostępne, aby uzyskać dostęp do certyfikatów i programów dyplomowych z praktycznymi stażami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Solidne partnerstwa branżowe HTMI między głównymi międzynarodowymi grupami hotelowymi i liniami lotniczymi pozwalają uczniom doświadczyć praktycznych praktyk zawodowych w różnych sektorach zgodnie z ich zainteresowaniem programowym.

Zespół doradztwa zawodowego HTMi Dubai wie, że praktyczne umiejętności połączone z pozytywnym nastawieniem są wysoko cenione przez rekrutujących HR, dlatego zaprojektowaliśmy nasze kursy tak, aby uczyły postawy uczniów w celu niezmiernego zwiększenia ich perspektyw zawodowych. Nasze staże i osiągnięcia w miejscu pracy mówią same za siebie.

75% wszystkich absolwentów HTMi dołącza do głównych międzynarodowych sieci hotelowych, jeden na trzech absolwentów HTMi rozpoczyna karierę w branży hotelarskiej na stanowiskach kierowniczych, a 80% absolwentów HTMi zapewnia im miejsce w pełnym wymiarze godzin przed ukończeniem ostatnich semestrów.

Stypendia

HTMi Dubai oferuje różne stypendia.

Stypendia są oferowane osobom, które pomyślnie przeszły szkołę średnią z co najmniej 90% średnią ocen (lub równoważną) lub CGPA 3.0 powyżej (lub równoważną) dla studentów przenoszących. Student powinien również poprzeć swój wniosek dowodami wskazującymi na jego motywację dla branży hotelarskiej.

Ograniczona liczba stypendiów jest dostępna dla każdego semestru (począwszy od stycznia i sierpnia każdego roku), a wnioski należy składać co najmniej dwa miesiące kalendarzowe przed rozpoczęciem semestru.

Wszystkie wnioski zostaną przejrzane przez zarząd akademicki HTMi Dubai, a kandydaci zakwalifikowani na krótką listę zostaną powiadomieni o rozmowie kwalifikacyjnej.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w HTMI Switzerland Dubai »

Ostatnia aktualizacja April 11, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
20 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019