Dyplom z projektowania wnętrz

Informacje ogólne

Opis programu

Centre for Arts and Technology osiągnęło porozumienie z Uniwersytetem Yorkville. Przeczytaj naszą informację prasową, aby dowiedzieć się, jak to może przygotować Cię na Bachelor of Interior Design!

Odbieraj szkolenia z zakresu projektowania wnętrz od naszych ekspertów z branży w jednej z wiodących szkół projektowania wnętrz w Kanadzie. Centrum oferuje 3 programy aranżacji wnętrz; 15-miesięczny, 18-miesięczny program i 24-miesięczny program. Zapewnienie narzędzi i szkoleń niezbędnych do rozpoczęcia kariery zawodowej w zakresie projektowania wnętrz. Nie tylko chcesz zaprojektować funkcjonalną przestrzeń ... Twoim celem jest stworzenie arcydzieła. Widzisz piękno i potencjał w każdym pokoju ... czekając na właściwe połączenie know-how i wyobraźni (twoje!). Rozumiesz, że każda linia, każda krzywa, każdy kolor tworzą razem symfonię, tworząc pożądany wygląd i nastrój. Projektowanie wnętrz jest w Twojej przyszłości, a Centre for Arts and Technology , jedna z wiodących szkół projektowania wnętrz w Kanadzie, pomoże ci się tam dostać.

Program do aranżacji wnętrz przygotuje Cię do tak satysfakcjonującej kariery jak:

  • Projektant wnętrz
  • Konsultant ds. Kodeksu budowlanego
  • Office Space Planner
  • Konsultant ds. Zarządzania kosmosem
  • Projektant kuchni
  • Retail and Residential Space Planner
  • Konsultant pośrednictwa w zakresie nieruchomości

Projektanci wnętrz tworzą środowiska, które wprowadzają piękno do codziennego życia, przedstawiają osobowość oraz dodają wyrafinowania i profesjonalizmu, aby wzmocnić markę firmy lub sprzedawcy. Oferowany w jednej z wiodących szkół projektowania wnętrz w Kanadzie, nasz kompleksowy program aranżacji wnętrz wydobyje Twoją artystyczną stronę, zapozna Cię z najnowszą technologią i przygotuje Cię do kariery niezależnego projektanta lub zatrudnienia w szanowanej firmie projektowej.

Oto kilka miejsc, w których znajdziesz naszych absolwentów:

Yuge Design • MacKay-Lyons Sweetapple Architecture • Riddell Kurczaba Architecture • Apache Kanada • Bergrand Fast Design • Konstruktorzy Jade Bay

Program Interior Design oferuje profesjonalne szkolenia dla instruktorów, którzy odnieśli sukces we własnych karierach w zakresie projektowania wnętrz. Dowiesz się od najlepszych o każdym aspekcie branży projektowania wnętrz, od tradycyjnego kreślarskiego i renderowania do oprogramowania do modelowania 3D, po oświetlenie i metody budowy.

Będziesz mieć również okazję do nawiązania cennych kontaktów i uczenia się z pierwszej ręki podczas kilku staży. Z dyplomem profesjonalnego projektowania wnętrz, będziesz mistrzem technicznych technik kreślarskich - AutoCAD i SketchUp-Building Technologies - Szczegółowo-biznes projektowania wnętrz - Teoria i zasady projektowania wnętrz - Oświetlenie - Historia architektury i Design-Graphic Communications- Metody reprezentacji - kody budowlane i zrównoważony projekt.

"Wybrałem Centre for Arts and Technology ze względu na ich mniejsze klasy i szczere zainteresowanie moim sukcesem. Program Interior Design zdecydowanie przygotował mnie do kariery, o której zawsze marzyłem. "- McKenzie Hedman

* Przyszłe ścieżki kwalifikacji do certyfikatu Interior Design (NCIDQ) często ulegają zmianie. Centre for Arts and Technology uważnie śledzi rozwój branży w zakresie projektowania wnętrz i będzie odpowiednio reagować w miarę postępu zmian. Wszyscy uczniowie powinni szukać aktualnych informacji, ponieważ są one udostępniane za pośrednictwem stowarzyszenia krajowego (IDC) i poszczególnych stowarzyszeń regionalnych. Dowiedz się więcej o aktualnym statusie Wymagania kwalifikacyjne egzaminu NCIDQ. Obecnie absolwenci Centre for Arts and Technology kwalifikują się do napisania egzaminu NCIDQ na podstawie wymaganego doświadczenia zawodowego podyplomowego. Należy wykonać dodatkowe czynności z Doradcą Programu, aby pomóc w przeprowadzeniu przez ten proces.

Przepływ kursu

W pierwszym kwartale uczniowie badają podstawowe koncepcje w teorii projektu i wiedzy technicznej, zaczynając stosować tę wiedzę poprzez pracę opartą na projektach. Studenci nauczą się manipulować teoriami i koncepcjami, aby tworzyć silne rozwiązania w środowiskach wewnętrznych. Ten kwartał zapewnia zrozumienie globalnej perspektywy ludzkich osiągnięć w architekturze, projektowaniu wnętrz i sztukach dekoracyjnych oraz ich znaczeniu dla współczesnego życia. Zostaną wprowadzone podstawowe umiejętności techniczne w zakresie projektowania i programów cyfrowych, a do końca kwartału uczniowie będą mogli czerpać i wykorzystywać swoją nową wiedzę i umiejętności do projektów w nadchodzących kwartałach.

W trzecim kwartale przyjrzymy się ludzkim, środowiskowym i "uniwersalnym / bez barier" aspektom projektowania wnętrz i planowania przestrzeni. Studenci będą mieli problem z przestrzennym rozwiązywaniem problemów 3D i odkrywaniem połączeń między wnętrzem a zewnętrznymi przestrzeniami. Kursy badają ekologiczne i zrównoważone czynniki, które wpływają na wybór i projektowanie materiałów i komponentów oraz odkrywają nowe innowacje poprzez praktyczne eksperymenty, niezależne i grupowe badania, wizyty w terenie i wykłady gościnne. Uczniowie zaczynają opracowywać bardziej osobisty i wizualnie poprawny styl wizualnego prezentowania swoich projektów, eksplorując systemy budowlane, komponenty i metody stosowane w konstrukcji drewnianej i budownictwie mieszkaniowym.

Proces programowania jest integralną częścią praktyki projektowania wnętrz, a czwarty kwartał zapoznaje studentów z koncepcjami planowania, meblami i specyfikacjami wykończeń związanymi z projektami komercyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem koncepcji gościnności. Studenci będą tworzyć generowane komputerowo modele 3D i odkrywać techniki renderowania dla projektów koncepcyjnych i rysunków prezentacyjnych. Kursy badają konstrukcję i detale elementów wnętrza, takich jak podłogi, ściany i sufity, a także elementy przemiału, rozwijając wiedzę na temat dokładnego rysowania i projektowania detali. Studenci opracują zaawansowane rysunki świetlne dla przestrzeni komercyjnych, w tym szczegóły i specyfikacje, tworząc kreatywne i funkcjonalne rozwiązania. Nacisk kładziony jest w tym kwartale na stosowanie koncepcji poprzez zastosowanie kryteriów technicznych, specyfikacji, układu i koordynacji systemu budynku.

W piątym kwartale studenci opracowują narzędzia i techniki do badań i stosują przepisy budowlane i przepisy dotyczące projektowania uniwersalnego do wnętrz. Studenci zapoznają się także z aktualnymi zrównoważonymi praktykami i systemami oceny, takimi jak: LEED (przywództwo w projektowaniu energetycznym i środowiskowym, dom pasywny i budynek WELL) oraz jak oceniać i stosować strategie w projektach projektowych. uczniowie efektywniej komunikują się z innymi specjalistami w dziedzinie projektowania, takimi jak architekci, inżynierowie, wykonawcy i urzędnicy budowlani, którzy są partnerami w zintegrowanym procesie projektowania Systemy takie jak systemy budowlane, zrównoważone strategie budowlane, systemy dystrybucji energii, systemy mechaniczne, w tym HVAC i hydraulika, zarządzanie energią, systemy komunikacji danych / głosowych, bezpieczeństwo i akustyka będą badane.Uczniowie będą rozwijać swoje umiejętności w różnych programach CAD używanych obecnie w branży, tworząc pełny zestaw rysunków roboczych. zastosowanie koncepcji w projektowaniu handlu detalicznego i opieki zdrowotnej.

W szóstym kwartale uczniowie skupią się na doskonaleniu i rozwijaniu umiejętności koncepcyjnych, udoskonalaniu schematycznych koncepcji projektowych, przygotowywaniu ostatecznych rysunków i doskonaleniu umiejętności prezentacji wizualnej. Kursy zapoznają się z różnymi teoriami, podejściami i zastosowaniami mebli zastosowanymi w projektach dzisiejszego małego, średniego i dużego biura korporacyjnego. Studenci zapoznają się z praktyką biznesową i zawodową związaną z projektowaniem wnętrz, koncentrując się na umowach, licytacjach, obowiązkach projektanta i etyki zawodowej, a także opłatach zawodowych, rozliczeniach i ubezpieczeniach. W tym kwartale uczniowie rozpoczynają kompilację i przygotowują wstępne portfolio z wiedzą i narzędziami potrzebnymi do ukończenia wysokiej jakości akademickiego i profesjonalnego portfolio w wielu formatach. W ramach mentoringu sponsora Practicum studenci doświadczą pierwszego z dwóch staży zawodowych w zakresie projektowania wnętrz i powiązanych branż, które są istotne dla ich zainteresowań i poziomu umiejętności.

W siódmym kwartale studenci będą poszerzać swoją wiedzę, praktyczne zastosowanie i stosowanie przepisów budowlanych i przepisów dotyczących projektowania uniwersalnego, aby pokazać, że rozumieją odpowiedzialność projektanta wnętrz za projektowanie z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i dobrobycie społeczeństwa. Studenci przygotują przegląd planu i analizę kodu do swojego Final Graduation Project. Studenci podejmą badania badawcze wykorzystujące techniki projektowania opartego na dowodach w celu przygotowania raportu, który będzie podstawą Twojego Ostatecznego Projektu Graduacyjnego, cały czas rozwijając ich umiejętności w zakresie komputerowego wspomagania projektowania 3D poprzez eksplorację dodatkowego oprogramowania 3D do konstruowania i renderowania przestrzeni wewnętrznych . Kursy obejmują to, czego potrzeba, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca na dzisiejszym rynku i umożliwić uczniom stworzenie własnego planu biznesowego i tożsamości firmy. Siódmy kwartał zawiera drugie środowisko praktyki / pracy w firmach, branżach i dostawcach usług w ramach zawodu Interior Design, w celu lepszego zrozumienia zawodu przez studentów.

Znacząca część ostatniego kwartału będzie wdrażać wyniki badań z czwartego kwartału w rozwiązanie projektowe dla końcowego projektu dyplomowego, który zbierze się z obszarami zainteresowań, które studenci chcieliby realizować w architekturze wnętrz. Projekty studenckie będą dotyczyły rzeczywistej i namacalnej potrzeby społeczności, a uczniowie przedstawią ostateczne rozwiązanie społeczności, branży projektowej i pracownikom wydziału.

Uczniowie opracują i skoordynują pełny zestaw rysunków, demonstrując ich zrozumienie montażu poszczególnych części projektu w jednym ostatecznym pakiecie rysunku spójnego. W tym kwartale studenci finalizują również portfolio wnętrz, stronę internetową i media społecznościowe, które pomogą zaprezentować swoje umiejętności potencjalnym pracodawcom po ukończeniu studiów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Centre for Arts and Technology is where you’ll be surrounded by other driven, creative people – just like you. You’ll work on your own, collaborate with a team and at the same time make each other the ... Czytaj więcej

Centre for Arts and Technology is where you’ll be surrounded by other driven, creative people – just like you. You’ll work on your own, collaborate with a team and at the same time make each other the best you can be. You’ll feel you belong here. Pokaż mniej
Kelowna , Surrey + 1 Więcej Mniej