Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Nauczyciele TasTAFE ściśle współpracują z przemysłem, aby zapewnić nauczanie odpowiednich, praktycznych umiejętności, które prowadzą

do wyników zatrudnienia. Studenci zdobędą szereg praktycznych umiejętności programowania, tworzenia sieci, bezpieczeństwa cybernetycznego, świadczenia usług, obsługi klienta i rozwoju sieci.

Struktura kursu

Kurs jest połączeniem teoretycznej i praktycznej nauki z wykorzystaniem prawdziwego sprzętu z prawdziwymi klientami. Kurs kładzie duży nacisk na obsługę klienta i techniczne umiejętności IT w branży.

Wyniki zatrudnienia

Absolwenci będą gotowi do podjęcia zatrudnienia w różnych rolach IT, w tym: Specjalista ds. Bezpieczeństwa ICT, Bezpieczeństwo

Administrator, administrator systemu, specjalista ds. Sieci, pracownik wsparcia technicznego w zakresie technologii i technologii. Raporty na temat przyszłego rynku pracy pokazują, że specjalistyczna wiedza w zakresie IT będzie silnie potrzebna w ciągu najbliższych pięciu lat (źródło: joboutlook.gov.au).

Pathway do dalszych badań

TasTAFE 2 lat Pathway umożliwia studentom praktyczne umiejętności na uzupełnienie dalszych badań w tej dziedzinie.

Pomyślne ukończenie Diploma of Networking lub Advanced Diploma of Computer Systems Technology zapewni ci roczny kredyt na Bachelor of Information Technology na University of Tasmania.

Uwaga: uczniowie na Pathway na Uniwersytet Tasmanii będą musieli spełnić wymagania dotyczące języka angielskiego; IELTS (Academic) w wersji 6.0 (bez pasma mniej niż 5,5).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w TasTAFE »

Ostatnia aktualizacja October 10, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
27,000 AUD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa