Dyplom Studiów Podyplomowych W Zakresie Nauczania Kwalifikacji W Dalszej Edukacji (TQFE) - Wstępne Usługi

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dyplom Studiów Podyplomowych W Zakresie Nauczania Kwalifikacji W Dalszej Edukacji (TQFE) - Wstępne Usługi

University of Stirling

Przegląd

Ten podyplomowy kurs dyplomowy TQFE opiera się na profesjonalnych standardach dla wykładowców w szkockich kolegiach i jest w pełni akredytowany przez General Teaching Council for Scotland. Kurs wspiera Cię w rozwijaniu zdolności jako profesjonalny pedagog, aby wnieść pozytywny wkład w rozwój nowoczesnego sektora edukacji.

Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w jednym z naszych koledżów partnerskich w całej Szkocji i poprawisz swoje zrozumienie i praktykę zawodową w sektorze FE.

University of Stirling realizuje kurs TQFE od 15 lat. Kurs integruje szereg technik pedagogicznych, które mają na celu zachęcenie cię do zaangażowania się w literaturę akademicką i polityczną oraz do komunikowania się z rówieśnikami w ramach "profesjonalnej społeczności uczącej się". Zarówno sesje face-to-face, jak i różnorodne technologie internetowe są wykorzystywane do realizacji kursu.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 miejsce w Szkocji i 15 najlepszych w Wielkiej Brytanii dla edukacji (The Guardian University Guide 2018)

# 2 Ten kurs jest akredytowany przez General Teaching Council for Scotland

# 3 Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w jednym z naszych partnerskich szkół w całej Szkocji

Profesjonalne akredytacje

Ten kurs jest akredytowany przez General Teaching Council for Scotland.

Miejsca pracy

Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w jednym z naszych partnerskich szkół w całej Szkocji. Miejsce docelowe oparte na pracy zapewnia dla Ciebie bogatą, kontekstową naukę. Wsparcie zapewniają tutorzy uniwersyteccy, a także doświadczony personel college'u, który działa jako mentor, wprowadzając Cię w złożoność nowoczesnej szkoły wyższej.

Szczegóły kursu

Kluczowe zasady leżące u podstaw tego podyplomowego dyplomu TQFE to:

  • rozwijanie świadomości właściwych wartości zawodowych i atrybutów edukatora zawodowego
  • zachęcanie do innowacji w nauczaniu / uczeniu się i szerszej praktyce zawodowej
  • wspieranie rozwoju podejścia "profesjonalnego dochodzenia" w trakcie i poza kursem

Nauczanie

Kurs odbywa się za pomocą kombinacji wykładów, seminariów i materiałów udostępnionych w środowisku nauczania University of Stirling . W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez QS pracownicy z University of Stirling otrzymali 5 na 5 gwiazdek za nauczanie (QS World University Rankings 2018).

Spotkania twarzą w twarz

Uczestnicząc w dydaktyczne dni, uczniowie będą mogli wziąć udział w dużych wykładach grupowych prowadzonych przez pracowników TQFE, a także przy okazji zaproszonych wykładowców gościnnych. Wykłady są okazją do podkreślenia kluczowych koncepcji i zagadnień oraz uzyskania wskazówek dotyczących kluczowych aspektów zadań związanych z oceną. Wykłady są rejestrowane za pomocą uniwersyteckiego systemu "Listen Again" i mogą być łatwo dostępne dla studentów uczęszczających na strony uczelni.

Kluczowe pojęcia wprowadzone za pośrednictwem wykładów są bardziej szczegółowo omawiane podczas seminariów i warsztatów dla małych grup podczas pozostałej części dnia. Podczas seminariów / warsztatów zachęcamy do korzystania z własnego doświadczenia zawodowego i kontekstu oraz dzielenia się pomysłami i wiedzą z rówieśnikami. Okazja do zaangażowania się z rówieśnikami z różnych obszarów tematycznych jest postrzegana jako kluczowy element bezpośredniego kontaktu z uczniami i jest to często podkreślane w opiniach studentów.

online

Canvas, nasze wirtualne środowisko nauczania, jest szeroko stosowane jako istotny element kursu TQFE. Szeroka gama zasobów cyfrowych jest udostępniana online, w tym:

  • nagrania wszystkich wykładów (udostępnione w ciągu 24 godzin od ich "dostarczenia" w kampusie)
  • e-czasopisma i e-booki (udostępniane za pośrednictwem elektronicznych list czytelniczych)
  • Oprócz zasobów "wewnętrznych" uczniowie otrzymują także linki do zasobów cyfrowych, które są dostarczane przez różne organizacje z sektora FE, w tym "Sieć rozwoju uczelni", Education Scotland i General Teaching Council Scotland. Duża różnorodność zasobów odzwierciedla współczesne problemy i trendy oraz pozwala na interakcję zarówno wizualną, jak i fonetyczną.

Nasze wirtualne środowisko nauczania jest również wykorzystywane do wspierania interakcji online między personelem TQFE a uczniami oraz między samymi uczniami. Przestrzenie do dyskusji służą do wspierania każdego modułu, a te przestrzenie zapewniają elastyczną możliwość zaangażowania się w "profesjonalny dialog" w celu wyjaśnienia i pogłębienia zrozumienia kluczowych tematów. Moduł praktyki zawodowej szeroko wykorzystuje te możliwości dyskusji i otrzymuje bardzo pozytywne opinie uczniów.

Oszacowanie

Moduły podstawowe są oceniane za pomocą zadań akademickich, które wymagają powiązania między teorią / koncepcjami a aspektami praktyki zawodowej.

Miejsca docelowe są oceniane jako część modułu Link Practice. Ocena wymaga, abyś utrzymywał dziennik online, pisał raporty o miejscu docelowym i miał raporty napisane na ich temat przez mentorów uczelni.

Miejsca docelowe są organizowane przez University of Stirling dla studentów uczestniczących w kursie przygotowawczym. Aby spełnić wymagania dotyczące stażu, wymagane jest zobowiązanie od dwóch do trzech dni w tygodniu.

Dyrektor kursu

Dr Kevin Brosnan

tqfe@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467719

Opłaty - 2018/2019

  • Za granicą Nie dotyczy
  • Strona główna / UE 1 820 GBP
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 27, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Strona główna / UE: 1 820 GBP - za granicą: nie dotyczy
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą