Dyplom podyplomowy w zakresie rachunkowości

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Ten ośmiomiesięczny program, zajmujący 1. miejsce w Irlandii i 10. w Europie Zachodniej w zakresie rachunkowości (Eduniversal 2018), daje absolwentom niebędącym księgowością szansę na przyspieszenie kariery w kierunku uzyskania kwalifikacji wykwalifikowanego księgowego i koncentruje się na podstawach rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej , finanse przedsiębiorstw, audyt, podatki i powiązane obszary. Program zapewnia znaczenie131233_TBSPiccollage.jpg

wyjątki od egzaminów zawodowych organów rachunkowych. Jest w pełni akredytowany przez ACCA, Chartered Accountants Ireland i CIMA .

Informacje o programie

W ciągu ośmiu miesięcy studiów absolwenci osiągają:

  • Pełny pakiet zwolnień z egzaminu "Podstawy ACCA", tj. Artykuły od F1 do F9.
  • Pełne zwolnienie CAP 1 z Chartered Accountants Ireland (ACA).
  • Absolwenci uzyskują również zwolnienia z egzaminów C1-C5, E1, P1, F1 i P2 z egzaminów CIMA.

Specjaliści i praktycy z firm księgowych Big-4 łączą się, aby dostarczać moduły oparte na łączu akademickim, który stanowi podstawę całego programu. Ponieważ gospodarka wciąż się rozwija i rośnie, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów księgowych. Zaproszeni goście z ACCA, CAI (ACA), CIMA i innych instytucji zajmujących się rachunkowością doradzą w sprawie kolejnych kroków w zawodzie księgowego.

Szanse związane ze stażem

Ernst & Young zaoferuje staże dwóm najwyżej ocenionym studentom w całym programie (pod warunkiem, że studenci spełnią kryteria wstępne). Sponsorują nagrody pieniężne w wysokości 250 EUR każda dla studentów zajmujących najwyższe pozycje w modułach „Audyt” i „Ład korporacyjny i etyka”.

Moore Stephens Nathans oferuje staże dla dwóch najwyżej postawionych studentów w całym programie. Moore Stephens to 10 najlepszych praktyk księgowych i platynowa firma szkoleniowa dla ACCA. Skuteczni studenci dołączą do zespołu współpracowników i będą z nimi ściśle współpracować, zdobywając bezcenne doświadczenie we wszystkich dziedzinach usług księgowych i podatkowych.

Moore Stephens wierzy w maksymalizację talentów w celu wykorzystania potencjału i sponsoruje nagrody pieniężne w wysokości 250 euro za najwyższych studentów w modułach "Sprawozdawczość finansowa" i "Zaawansowane podatki".

Rekrutacja

Wnioski o kolejne nabory we wrześniu 2019 r. Zostaną otwarte w październiku. Wnioski są sprawdzane na bieżąco, więc zalecamy, aby jak najszybciej zastosować ten popularny program, aby uniknąć rozczarowania.

Kogo szukamy?

Uczniowie Trinity Business School pochodzą z różnych dziedzin studiów licencjackich i przyjeżdżają z różnych miejsc na całym świecie. Nasi ambitni studenci są gotowi rozpocząć udaną i satysfakcjonującą ścieżkę kariery w biznesie, ucząc się nowych umiejętności i wzmacniając istniejące. Zabierają świadomość poza zyskiem, aby uwzględnić wpływ biznesu na całą gospodarkę i społeczeństwo. Oczekujemy, że nasi absolwenci będą "wkładać więcej niż oni" w gospodarkę i społeczeństwo przez cały okres swojej kariery zawodowej.

Wymagania wstępne

  • Stopień z wyróżnieniem pierwszej lub wyższej klasy drugiej lub równoważny. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze swojego dyplomu, prześlij swoje najnowsze transkrypcje. Jeśli Twój odpis nie jest w języku angielskim, proszę również dostarczyć tłumaczenie przysięgłe.
  • Dwóch sędziów akademickich
  • Doświadczenie zawodowe (opcjonalnie)
  • Wynik IELTS lub TOEFL: Non-native speakers będzie potrzebował wyniku IELTS powyżej 6,5, bez pasma poniżej 6; lub wynik egzaminu TOEFL ponad IBT 90. Jeśli stopień podstawowy był w języku angielskim, możesz zignorować to wymaganie.
  • W niektórych przypadkach może być wymagana ocena GMAT

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie księgowości

Nasi absolwenci są w doskonałej pozycji, aby rozpocząć karierę w księgowości i finansach. Dzięki swojej wiedzy na temat księgowości i zwolnieniom możesz szybko śledzić swoją karierę, aby stać się w pełni dyplomowanym księgowym lub wybrać między innymi: finanse, ryzyko, inwestycje, audyt i podatki. Po uzyskaniu pełnej kwalifikacji absolwenci mogą również założyć własną firmę lub wybrać doradztwo finansowe.

92% wskaźnik zatrudnienia po ukończeniu studiów. *

* Uczniów ankietowanych poszukujących pracy lub poszukujących pracy w 6 miesięcy po zakończeniu programu. Klasa z 2016/17.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global busines ... Czytaj więcej

Trinity Business School is located in the historic and beautiful campus of Trinity, a world renowned university located at the core of Dublin, an international capital city and hub for global business Pokaż mniej