Ten ośmiomiesięczny program, zajmujący pierwsze miejsce w Irlandii i dziesiąte miejsce w Europie Zachodniej dla księgowości (Eduniversal 2018), daje absolwentom niebędącym księgowym możliwość szybszego śledzenia kariery, aby zostać wykwalifikowanym księgowym i koncentruje się na podstawach rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej , finanse korporacyjne, audyt, podatki i obszary pokrewne. Program przewiduje znaczne zwolnienia z egzaminów zawodowych organów ds. Rachunkowości. Jest w pełni akredytowany przez ACCA, Chartered Accountants Ireland i CIMA .

accounting

Informacje o programie

W ciągu ośmiu miesięcy studiów absolwenci osiągają:

  • Pełny pakiet zwolnień z egzaminu "Podstawy ACCA", tj. Artykuły od F1 do F9.
  • Pełne zwolnienie CAP 1 z Chartered Accountants Ireland (ACA).
  • Absolwenci uzyskują również zwolnienia z egzaminów C1-C5, E1, P1, F1 i P2 z egzaminów CIMA.

Specjaliści i praktycy z firm księgowych Big-4 łączą się, aby dostarczać moduły oparte na łączu akademickim, który stanowi podstawę całego programu. Ponieważ gospodarka wciąż się rozwija i rośnie, podobnie jak popyt na alt = "specjaliści od księgowości." Mówiący goście z ACCA, CAI (ACA), CIMA i innych instytucji zajmujących się rachunkowością doradzają w sprawie kolejnych kroków w zawodzie księgowego.

Szanse związane ze stażem

Ernst

Moore Stephens Nathans oferuje staże dla dwóch najwyżej postawionych studentów w całym programie. Moore Stephens to 10 najlepszych praktyk księgowych i platynowa firma szkoleniowa dla ACCA. Skuteczni studenci dołączą do zespołu współpracowników i będą z nimi ściśle współpracować, zdobywając bezcenne doświadczenie we wszystkich dziedzinach usług księgowych i podatkowych.

Moore Stephens wierzy w maksymalizację talentów w celu wykorzystania potencjału i sponsoruje nagrody pieniężne w wysokości 250 euro za najwyższych studentów w modułach "Sprawozdawczość finansowa" i "Zaawansowane podatki".

Rekrutacja

Wnioski o kolejne nabory we wrześniu 2019 r. Zostaną otwarte w październiku. Wnioski są sprawdzane na bieżąco, więc zalecamy, aby jak najszybciej zastosować ten popularny program, aby uniknąć rozczarowania.

Kogo szukamy?

Uczniowie Trinity Business School pochodzą z różnych dziedzin studiów licencjackich i przyjeżdżają z różnych miejsc na całym świecie. Nasi ambitni studenci są gotowi rozpocząć udaną i satysfakcjonującą ścieżkę kariery w biznesie, ucząc się nowych umiejętności i wzmacniając istniejące. Zabierają świadomość poza zyskiem, aby uwzględnić wpływ biznesu na całą gospodarkę i społeczeństwo. Oczekujemy, że nasi absolwenci będą "wkładać więcej niż oni" w gospodarkę i społeczeństwo przez cały okres swojej kariery zawodowej.

Wymagania wstępne

  • Stopień z wyróżnieniem pierwszej lub wyższej klasy drugiej lub równoważny. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze swojego dyplomu, prześlij swoje najnowsze transkrypcje. Jeśli Twój odpis nie jest w języku angielskim, proszę również dostarczyć tłumaczenie przysięgłe.
  • Dwóch sędziów akademickich
  • Doświadczenie zawodowe (opcjonalnie)
  • Wynik IELTS lub TOEFL: Non-native speakers będzie potrzebował wyniku IELTS powyżej 6,5, bez pasma poniżej 6; lub wynik egzaminu TOEFL ponad IBT 90. Jeśli stopień podstawowy był w języku angielskim, możesz zignorować to wymaganie.
  • W niektórych przypadkach może być wymagana ocena GMAT

Dyplom studiów podyplomowych w zakresie księgowości

Nasi absolwenci są w doskonałej pozycji, aby rozpocząć swoją karierę w alt = "księgowość i finanse." Dzięki swojej wiedzy i wyjątkom w księgowości alt = możesz szybko śledzić swoją karierę, aby stać się w pełni dyplomowanym księgowym lub zdecydować się na przeniesienie w obszary finanse, ryzyko, inwestycje, audyt i podatki, między innymi. Po uzyskaniu pełnej kwalifikacji absolwenci mogą również założyć własną firmę lub wybrać doradztwo finansowe.

92% wskaźnik zatrudnienia po ukończeniu studiów. *

* Uczniów ankietowanych poszukujących pracy lub poszukujących pracy w 6 miesięcy po zakończeniu programu. Klasa z 2016/17.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja August 27, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
8 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,500 EUR
Studenci z UE: 10 200 €. Studenci spoza UE 15 300 EUR.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Postgraduate Diploma in Accounting