Dyplom drugiego stopnia w zakresie podróży i turystyki

Informacje ogólne

Opis programu

Szansa na wzniesienie się ponad resztę. Czy jesteś gotowy do startu? Zapnij pasy i leć z Redcar & Cleveland College. Oferujemy szereg kursów w zakresie lotnictwa, podróży i turystyki, których celem jest rozwijanie umiejętności, wiedzy i zrozumienia sektora.

Mamy silne powiązania z pracodawcami z lokalnej branży, którzy zapewniają praktyki zawodowe, praktyki i rozmowy gościnne.

Ten kurs naprawdę pomoże Ci rozwinąć karierę. Omówisz umiejętności obsługi klienta, biznes związany z podróżami i turystyką, badanie miejsc wakacyjnych i budowanie praktycznej wiedzy o otaczającym Cię świecie. Sesje będą prowadzone w ramach grupowych i indywidualnych badań, zaproszonych gości i badań.

Kurs oferuje szeroką gamę zajęć praktycznych i teoretycznych prowadzonych w salach lekcyjnych i naszej próbnej kabinie lotniczej. Będziesz także brać udział w sesjach pracy grupowej, praktykach zawodowych, wzbogacaniu i samouczkach.

Po ukończeniu tego kursu możesz rozpocząć szereg zawodów, takich jak: obsługa bagażu, biuro podróży, asystent statku wycieczkowego, przewodnik lub personel pokładowy.

Osoby w wieku 16-18 lat pracujące w pełnym wymiarze godzin, które nie mają oceny 4 / C lub wyższej z matematyki i / lub języka angielskiego, będą uczestniczyć w cotygodniowych sesjach z wyspecjalizowanymi opiekunami, aby pracować nad uzyskaniem odpowiednich kwalifikacji. Jest to naprawdę przydatne, aby wesprzeć Cię na daniu głównym i jest naprawdę cenione przez pracodawców.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Pokaż mniej