Filter
Dyplom absolwenta
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Absolwent dyplom pomaga rozwijać wiedzę studenta w swojej dziedzinie nauki. Zazwyczaj oferowane po zakończeniu edukacji licencjackich, program ten przygotowuje absolwentów do kariery.

Jaki jest dyplom absolwenta w IT? Program ten przeznaczony jest dla osób, które chcą rozwijać wiedzę i umiejętności związane z najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii komputerowej. Każdy program będzie miał własną ostrość, a kursy mogą obejmować wspólne architektury systemów komputerowych, projektowania baz danych, zarządzanie siecią, Zapis techniczny, infrastruktury przedsiębiorstwa oraz rozwój oprogramowania. Niektóre programy będą musiały skupić zarządzania, w którym studenci będą uczyć się umiejętności komunikacyjne i przywódcze, aby pomóc prowadzenie projektów i zespołów. Kryteria przyjęcia programu mogą obejmować tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej lub licencjat w połączeniu z odpowiednim doświadczeniem zawodowym IT.

Studenci, którzy realizują ten program skorzystają na tym, że będą mieli rozległą wiedzę w zakresie systemów komputerowych, które mogą otworzy wiele możliwości kariery. Istnieje wiele miejsc pracy związanych z komputerami dostępnymi, więc absolwenci powinni mieć trochę problemów ze znalezieniem pracy.

Koszty związane z tym programem różnią się w zależności od szkoły i od wielu czynników, takich jak reputacji i lokalizacji szkoły, czasu trwania programu, jak i koszty urządzeń. Zainteresowani studenci są zachęcani do skontaktować się bezpośrednio do szkół, aby dowiedzieć się o konkretnej czesne.

Istnieje wiele ścieżek kariery ludzie mogą wybierać w zależności od ich wykształcenia ostrości i interesów. Niektóre popularne tytuły pracy obejmują komputerowej i informacyjnej naukowiec, architekta sieci komputerowych, programista, administrator baz danych, programista komputerowy, administrator systemów i specjalista pomocy komputera.role zarządzania mogą obejmować IT Project Manager, analityk systemów, konsultant, dyrektor IT i stratega IT.

Rozpocznij porównanie różnych szkół już teraz. Korzystając z naszej bazy danych, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Technologia informacyjna (IT)

Auckland Institute of Studies

Graduate Diploma in Information Technology (GDIT) spełnia potrzeby studentów, którzy ukończyli studia licencjackie w dziedzinie nieinformatyki i chcą rozwijać swoją wiedz ... [+]

Graduate Diploma in Information Technology (GDIT) spełnia potrzeby studentów, którzy ukończyli studia licencjackie w dziedzinie nieinformatyki i chcą rozwijać swoją wiedzę w danej branży IT lub którzy posiadają tytuł licencjata z informatyki i życzenia aby zwiększyć swoje szanse zawodowe w branży IT poprzez skupienie się na specjalistycznym temacie. Program obejmuje 8 kursów, w tym kursy obowiązkowe i do wyboru z: rozwoju oprogramowania, sieci komputerowych i systemów informatycznych.

Wszyscy studenci GDIT otrzymują własny laptop i otrzymują niezbędne bezpłatne oprogramowanie Microsoft.

Oferty pracy

GDIT jest szanowany ze względu na bardzo wysokie wyniki zatrudnienia w zawodach takich jak programista, analityk systemów, analityk biznesowy, kierownik projektu, obsługa systemów, pomoc techniczna, technik sieciowy, obsługa sprzętu i menedżer IT. Niektórzy absolwenci tworzą własne firmy związane z IT.... [-]

Nowa Zelandia Okland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku