Filter
Dyplom absolwenta
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Absolwent Dyplom przygotowuje uczniów do zaawansowanej praktyki zawodowej w zakresie ich badania, dając dodatkowe szkolenia i wiedzę. Większość programów są dla tych, którzy już posiadają dyplom licencjata, a średni czas zakończenia są od jednego do trzech lat.

Możesz zapytać, co to jest Graduate Diploma in Psychology? Dyplom ten jest przeznaczony do szkolenia wspaniałych lekarzy poprzez rozszerzenie wcześniejszych wiedzy i umiejętności w zakresie kompetencji kluczowych. Studenci zdobędą wiedzę na temat badań psychologicznych i jak ubiegać się, że do prawdziwych problemów. Każdy program będzie się zmieniać, ale kursy mogą obejmować etyki zawodowej, praktyki zawodowej, metod badawczych, psychoterapeutyczne teorii i modeli, praktyki opartej na dowodach, ocenę psychologiczną, a także dzieci i młodzieży psychopatologii.

Studenci, którzy realizują dyplom absolwenta zwykle mają bardziej zaawansowane możliwości kariery niż ci, którzy mają tylko licencjat.Wiedza i umiejętności, które zdobywają od ich interakcji z doświadczonych badaczy i klinicystów będzie również często powodują wyższe wynagrodzenia przy zatrudnieniu.

Czesne i opłaty zaangażowany zdobywając dyplom z psychologii będzie się różnić w zależności od konkretnego programu. Lokalizacja szkoły i długości zajęć są główne czynniki kosztów. Studenci powinni skontaktować szkoły, aby dowiedzieć się, jakie zobowiązania finansowe będą.

Możliwości kariery dla absolwentów z dyplomem absolwenta psychologii są ogromne. Pracodawcy to firmy lokalne, departamenty rządowe, międzynarodowe korporacje, dziecka i rodziny usług, placówki zdrowia, rehabilitacji i agencje działów edukacyjnych. Absolwenci mogą zdecydować się na pracę w zakresie polityki i badań, pracy z młodzieżą, dobrostanu programu i koordynacji, marketingu i reklamy, stosunków przemysłowych, badań konsumenckich i zasobów ludzkich.Mogą one również chcą otworzyć własną praktykę i współpracę z klientami indywidualnymi.

Rozpocznij poszukiwania i porównywania szkół psychologii teraz. Użyj bazy danych online, aby szukać swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

4 Wyniki z Psychologia

Bond University

Graduate Diploma of Psychological Science przygotowuje się do wprowadzenia do kariery w psychologii (czyli tymczasowe rejestracji jako psycholog oprócz dwóch latach treni ... [+]

AKADEMICKIE WYMAGANIA WSTĘPNE

Zakończenie akredytowanym sekwencji trzech lat studiów psychologicznych w Australii lub pomostowej Graduate Diploma of Psychology lub równoważny. Wynik IELTS 7,0 bez zespołu mniejszej niż 6,5. Kandydaci muszą również mieć minimum GPA 2,0 na skali Bond University 4.0 dla wszystkich przedmiotów drugim i trzecim roku psychologii i są oceniane od osiągnięć naukowych.

OPIS PROGRAMU

Graduate Diploma of Psychological Science przygotowuje się do wprowadzenia do kariery w psychologii (czyli tymczasowe rejestracji jako psycholog oprócz dwóch latach treningu nadzorowanego). Program przygotowuje także dla piątego i szóstego roku szkolenia zawodowego.... [-]

Australia Robina
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
36 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Charles Darwin University

Ten kurs jest przeznaczony do potrzeb absolwentów z innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę w psychologii dziedzin pokrewnych lub poprzez zapewnienie im możliwośc ... [+]

Graduate Diploma in Psychology (GDPSYC)

Lokalizacje:

Casuarina Campus Badania zewnętrzne

Ten kurs jest przeznaczony do potrzeb absolwentów z innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę w psychologii i dziedzin pokrewnych, zapewniając im możliwość podjęcia australijski Psychologia Rada Akredytacyjna (APAC) akredytowany licencjackich głównych w psychologii. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą kolejnego wpisu do czwartego roku studiów psychologii. Kariera dostępne dla absolwentów to: praca z młodzieżą, reklamy i marketingu, polityki i badań, badania konsumenckie, stosunki pracy, zasobów ludzkich i koordynacji programów i dobrobytu. Główne pracodawcy to stanie i terytorium i Wspólnoty departamentów rządowych, lokalne firmy i międzynarodowe korporacje, jak i dziecka, rodziny i opieki wieku, edukacyjnych i społeczności lokalnych agencji rehabilitacji.... [-]

Australia Darwin Sydney Melbourne
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kaplan Singapore

W tym programie studenci poznają główne dziedziny psychologii na zaawansowanych poziomach. Obszary obejmują zastosowanie psychologii w celu ułatwienia zmian indywidualnyc ... [+]

Uniwersytet MurdochO

W tym programie studenci poznają główne dziedziny psychologii na zaawansowanych poziomach. Obszary obejmują zastosowanie psychologii w celu ułatwienia zmian indywidualnych, rodzinnych i organizacyjnych, zaawansowanej oceny psychologicznej, przygotowania do ukończenia studiów dyplomowych oraz projektu badawczego.

Graduate Diploma in Psychology pomaga uczniom, którzy chcą spełnić minimalne wymagania dotyczące kwalifikacji do rejestracji, aby pracować jako psycholog. Będą także uprawnione do ubiegania się o przyjęcie do akredytowanego programu studiów magisterskich z psychologii.

Struktura i treść

Program składa się z 4 części 1 projektu i może zostać ukończony za 18 miesięcy.... [-]

Singapur Singapore
Lipiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Nasz Graduate Diploma in Psychology zapewnia drogę do rejestracji w British Psychological Society (BPS) dla absolwentów innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę za ... [+]

Rozpocznij nową, ekscytującą ścieżkę kariery i postaw pierwszy krok w kierunku zostania dyplomowanym psychologiem z naszą Graduate Diploma Psychology. Ten program jest przeznaczony dla absolwentów dyscyplin poza psychologią.

Nasz ambitny program jest wymogiem wstępnym dla większości akredytowanych kursów podyplomowych w tej dziedzinie - w tym obszarów psychologii klinicznej, zdrowia, edukacyjnych, zawodowych i sądowych. Jest akredytowany, aby przyznać uprawnienia do Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) z British Psychological Society (BPS).

Oferujemy szeroką i różnorodną gamę metod nauczania, które szkolą Cię zarówno w teorii, jak i zastosowaniach.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku