Filter
Dyplom absolwenta
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kilka ulic są otwarte dla Ciebie po uzyskaniu stopnia licencjata 's. Można rozpocząć karierę lub inwestować w dalszej edukacji i zarabiać określone kwalifikacje, które mogą ewentualnie zabierze Cię do lepszych rzeczy. Niezależnie od tego, drogę wybierzesz, dyplom absolwent może być doskonałym pomostem między tym etapie i następne.

 

Co to jest Graduate Diploma in Education? Ten program daje studentom specjalistycznej edukacji, których potrzebują, aby dać im przewagę gdziekolwiek obok. Opiera się ona na przywództwa i umiejętności interpersonalnych, które już nauczył i przygotowuje je do sytuacji rzeczywistych. W tych zajęć uczniowie mogą zapoznać się z różnych metod nauczania i opracowania konkretnych umiejętności na sukces na poziomie będą nauczania. Istnieją programy dla każdego pola, od nauczania dzieci z klas zawodowych dla dorosłych. Studenci mogą nawet dostać w ręce doświadczenie w lokalnych szkołach.

 

Oczywiście jak to zmniejsza swoje przejście z jednego życia do drugiego toru i pomaga zdobyć kwalifikacje potrzebne do być uznane jako nauczyciel. To może dostarczyć bardziej specjalistycznej wiedzy na temat swojej dziedzinie wyboru i jak najlepiej współpracować z własnych uczniów.

 

Koszt różni się znacznie od programu. To wszystko zależy od wielu różnych aspektach, ale z tej odmiany, właściwa dla danego przedziału cenowego na pewno nie będzie.

 

Z Graduate Diploma in Education, możesz spodziewać się, aby przygotować się do kariery w nauczaniu. Ostrość może być wszystko, począwszy od matematyki i nauk ścisłych na angielski i pisania. Inne potencjalne kariery obejmują pracę z dziećmi, angażują się w administracji szkolnictwa, lub wchodząc w badaniach edukacyjnych. Umiejętności, uczą się tu będą pomocne w wielu dziedzinach.

 

Zastosowanie jest proste i można zrobić w internecie natychmiast.Podróż do kolejnego etapu w swoim życiu może zacząć już teraz. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

4 Wyniki z Edukacja

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

Praca ... [+]

. Praca [-]
Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Charles Darwin University

Treści nauczania i pedagogiki tego kursu jest do kontekstu przygotowanie studentów do nauczania gimnazjów lub wtórne, lub na początku lub podstawowych lat szkół podstawow ... [+]

Dyplom w nauczaniu i uczeniu (GDTL)

Lokalizacje:

Casuarina Campus Badania zewnętrzne

Treści nauczania i pedagogiki tego kursu jest do kontekstu przygotowanie studentów do nauczania gimnazjów lub wtórne, lub na początku lub podstawowych lat szkół podstawowych. Studenci zamierzający uczyć w pierwszych ustawień dzieciństwa powinny rozważyć Wczesna Bachelor of Learning.

Kurs umożliwia uczniów do rozwijania umiejętności i wiedzy do nauczania we współczesnych szkołach. Jest to w szybkim tempie, intensywny kurs z dużą szansą na praktyczną, doświadczenie klasie. Uczniowie są zachęcani do uznania wpływów środowiskowych, społecznych i kulturalnych na temat nauczania i uczenia się osiągnąć tylko, znaczący, celowe i sprawiedliwych wyników dla wszystkich uczących się. Możliwości kariery dla absolwentów obejmują nauczanie, edukacji i badań.... [-]

Australia Darwin Sydney Melbourne
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Asia e University

Dyplom w edukacji wczesnoszkolnej ust GDipECE) Program jest przeznaczony dla praktykujących nauczycieli wczesnego dzieciństwa, którzy chcą zwiększyć ich akademickich i za ... [+]

Dyplom w edukacji wczesnoszkolnej Dyplom w edukacji wczesnoszkolnej ust GDipECE) Program jest przeznaczony dla praktykujących nauczycieli wczesnego dzieciństwa, którzy chcą zwiększyć ich akademickich i zawodowych wiedzy i umiejętności. Jest skierowany do nauczycieli, którzy chcą zdobyć kwalifikacje w edukacji wczesnoszkolnej, ale nie są w stanie opuścić swoje miejsca pracy.

&nbsp

ZALETY

• Program ten można wykonać w pełni online - ułatwiając Nauczyciele przedszkolni oraz nauczyciele szkół podstawowych, itp.

• Dołącz sesje Practicum nauczania, które skupią się na poprawie umiejętności praktycznych w klasie

&nbsp... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Styczeń 2020
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Zdobądź uznawane na całym świecie kwalifikacje, aby uczyć dzieci w najbardziej krytycznych latach rozwoju i rozwoju. ... [+]

Zdobądź uznawane na całym świecie kwalifikacje, aby uczyć dzieci w najbardziej krytycznych latach rozwoju i rozwoju.

Dyplom absolwenta RMIT w zakresie edukacji (edukacja wczesnoszkolna) rozwinie twoje zrozumienie, w jaki sposób małe dzieci uczą się umiejętności, których potrzebują do życia.

Ten program jest przeznaczony dla tych, którzy mają licencjat i teraz chcą uczyć w dziedzinie wczesnego dzieciństwa.

Co zyskasz dzięki temu programowi

Absolwenci tego programu będą mieli profesjonalne kwalifikacje dydaktyczne, pozwalające im nauczać we wszystkich ustawieniach wczesnego dzieciństwa.

Stopień ten da ci pewność łączenia teorii z praktyką i budowania kreatywności dzieci, rozwiązywania problemów i innowacji poprzez wykorzystanie pojawiających się technologii w projektowaniu programów nauczania.... [-]

Australia Melbourne
Lipiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku