Filter
Dyplom absolwenta
Australia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zdecydowana większość studentów zarobić dyplom studiów podyplomowych z powodów zawodowych. Posiadanie dodatkowej certyfikacji, oprócz licencjat, może pomóc uczniom znaleźć większą -paying i bardziej prestiżowych miejsc pracy. Po zakończeniu tego dyplomu, większość studentów mu łatwiej ze znalezieniem zatrudnienia.

Badania Nauki medyczne i biologiczne często przygotowanie studentów do kariery w służbie zdrowia. Czasami programy łączą lekcje biologii człowieka w zajęciach z fizyki, chemii, a nawet geologii, aby pomóc uczniom nauczyć żywe organizmy współpracują ze sobą.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Nauki medyczne i biologiczne, Australia

Southern Cross University

Graduate Diploma of Forest Science and Management koncentruje się na różnorodności biologicznej lasów, ochronie, zarządzaniu plantacjami i ochronie zlewisk i przygotuje C ... [+]

. Przenieś swój stopień naukowy na nowy poziom dzięki studiom podyplomowym z dziedziny nauk stosowanych, które mają globalny wpływ.Graduate Diploma of Forest Science and Management koncentruje się na różnorodności biologicznej lasów, ochronie, zarządzaniu plantacjami i ochronie zlewisk i przygotuje Cię do kariery w zróżnicowanym, wymagającym i globalnym przemyśle. Ten stopień podnosi twoje podstawowe umiejętności naukowe o kilka stopni, przygotowując cię z wiedzą do rozważenia i zaadresowania zarządzania zasobami w agrobiznesie i rodzimych lasach. Jako absolwent będziesz miał szansę na karierę w zarządzaniu parkiem, rehabilitacji gruntów, leśnictwie plantacyjnym i innych obszarach pracy w lesie. Będziesz mieć również ścieżkę do kontynuowania nauki w Master of Forest Science and Management.Możliwości zawodowe... [-]
Australia Lismore
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku