Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Nauki medyczne i biologiczne

Dyplom absolwenta działa przede wszystkim jako przedłużenie licencjat. Oferuje on dodatkowe kursy i szkolenia, tak aby uczniowie będą lepiej przygotowani do wejścia na rynek pracy. Dla wielu studentów, dyplom służy jako przygotowanie do magistra. 

Nauki medyczne i biologiczne jest dziedziną nauki, która skupia się na ciele i wszystkie funkcje z nim związane. Studenci mogą wybrać się na zajęcia, takie jak anatomii, fizjologii, genetyki, immunologii i toksykologii.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej

Absolwent Diploma of Forest Science and Management

Southern Cross University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat March 2019 Australia Lismore + 1 więcej

Graduate Diploma of Forest Science and Management koncentruje się na różnorodności biologicznej lasów, ochronie, zarządzaniu plantacjami i ochronie zlewisk i przygotuje Cię do kariery w zróżnicowanym, wymagającym i globalnym przemyśle. [+]

. Przenieś swój stopień naukowy na nowy poziom dzięki studiom podyplomowym z dziedziny nauk stosowanych, które mają globalny wpływ.Graduate Diploma of Forest Science and Management koncentruje się na różnorodności biologicznej lasów, ochronie, zarządzaniu plantacjami i ochronie zlewisk i przygotuje Cię do kariery w zróżnicowanym, wymagającym i globalnym przemyśle. Ten stopień podnosi twoje podstawowe umiejętności naukowe o kilka stopni, przygotowując cię z wiedzą do rozważenia i zaadresowania zarządzania zasobami w agrobiznesie i rodzimych lasach. Jako absolwent będziesz miał szansę na karierę w zarządzaniu parkiem, rehabilitacji gruntów, leśnictwie plantacyjnym i innych obszarach pracy w lesie. Będziesz mieć również ścieżkę do kontynuowania nauki w Master of Forest Science and Management.Możliwości zawodowe... [-]