Filter
Dyplom absolwenta
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Absolwent dyplom to rodzaj szkolnictwa wyższego, które studenci mogą realizować po ukończeniu licencjat. Uzyskanie takiego dyplomu jest doskonałym sposobem, aby przygotować się do dalszej wykształceniem wyższym lub przyszłej kariery. Absolwent dyplomy mogą być oferowane w wielu różnych dziedzin i dyscyplin.

Dokładnie to, co jest dyplom absolwent inżynierii? Tego typu program ma na celu pomóc uczniom zastosowania wiedzy matematycznej i ścisłej w dążeniu do rozwiązania rzeczywistych problemów, w tym projektowania i optymalizacji systemów, maszyn, narzędzi i procesów. Te programy magisterskie na ogół zakładają student ukończył pewien poziom studiów pierwszego stopnia i mogą skupić się na zaawansowanych tematów i pojęć. Często dyplom technika może pomóc uczniom uzyskać lepsze zrozumienie danego obszaru lub dziedziny, takich jak inżynieria oprogramowania, inżynierii środowiska, inżynierii i zarządzania, chociaż są bardziej ogólne programy dostępne.

Często studenci, którzy realizują jeden z tych dyplomów będą mogli doskonalić swoje umiejętności techniczne i poznawcze, takie jak umiejętność rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia. Dodatkowo, ten rodzaj dyplomu stanowi solidną podstawę dla dalszych badań zarówno absolwentów lub przyszłej pracy inżynierskiej.

Koszt dyplomu inżynierskiego zazwyczaj zmieniają się z roku na rok i szkoły do ​​szkoły. Pamiętaj, aby skontaktować się z instytucją jesteś zainteresowany wzięciem udziału; może dostarczyć szczegółowych informacji bieżących i finansowych.

Wiele karier są dostępne dla osób z dyplomem absolwenta inżynierii; Ten poziom specjalizacji może być wielką zaletą w zglobalizowanej gospodarce. Uczniowie mogą pracować jako mechanicznym, chemicznym, biologicznym lub inżynierów komputerowych, lub mogą one być w stanie stać naukowcy inżynierii. Mogą skupić się na konkretnym temacie lub pracy na wielu różnych projektach. Dodatkowo, niektórzy uczniowie mogą przejść, aby stać menedżerów inżynierii.

Jeśli chcesz zarobić dyplom inżyniera, w tym miejscu. Wystarczy poszukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Studia inżynieryjne○

University of Stirling

Przygotuj się do bezpośredniego wpisania na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów specjalistycznych i technicznych na University of Stirling . ... [+]

Przygotuj się do bezpośredniego wpisania na studia podyplomowe w zakresie przedmiotów specjalistycznych i technicznych na University of Stirling .

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w Wielkiej Brytanii z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 3 warunkiDaty rozpoczęcia: 2018: Wrzesień; 2019: styczeń, czerwiec, wrzesień; 2020: styczeńOpłaty: od 15,075 £Godziny zajęć: średnio 20 godzin tygodniowoWielkość klasy: 16Czas trwania zajęć:Lekcje angielskiego w tygodniu: 6 godzinZajęcia z modułów zajęć tygodniowo: 14 godzinŚrednia całkowita na tydzień: 20 godzin... [-]
Wielka Brytania Stirling
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
City University of London

Przygotowanie do studiów magisterskich w dziedzinach takich jak informatyka, systemy ludzkie oraz technologia gier komputerowych. Graduate Diploma łączy naukę, intensywne ... [+]

Przygotowanie do studiów magisterskich w dziedzinach takich jak informatyka, systemy ludzkie oraz technologia gier komputerowych.

Dlaczego ubiegać się o program Graduate Diploma? miejsce uczelni dla wszystkich pomyślnych studentów wysokiej jakości program uniwersytecki dostęp do pomocy i obiektów w City, University of London Co to prowadzi?

Kurs ten prowadzi do następujących tytułów magistra w City, University of London:

Inżynieria i matematyka

Magister inżynierii biomedycznej z Healthcare Technology Management Magister inżynierii budownictwa Magister inżynierii lądowej (elektrownie jądrowe) Magister inżynierii Mgr Zarządzania Energią Odnawialną i Zasilaniem Mgr Energii i Technologii Środowiska i Ekonomii Magister Gospodarki Morskiej i Zarządzania Magister zarządzania bezpieczeństwem powietrza (P / T) Magister zarządzania transportem lotniczym (P / T) Magister zarządzania utrzymaniem samolotów (P / T) Mgr Zarządzania Budowlanego MSc Cyber ​​Security Magister Informatyki Mgr Zarządzania Projektami, Finansów i Ryzyka ... [-]
Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Glasgow Caledonian University

Kto powinien ubiegać się o program Graduate Diploma? Dyplom ukończenia studiów magisterskich jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy potrzebują wprowadzenia ... [+]

Kto powinien ubiegać się o program Graduate Diploma?

Dyplom ukończenia studiów magisterskich jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy potrzebują wprowadzenia do przedmiotu w przygotowaniu do studiowania na poziomie podyplomowym lub uaktualnienia kwalifikacji, jeśli studiował trzyletnie dyplom w odpowiednim temacie. Dyplom ukończenia szkoły jest również odpowiedni dla tych, którzy chcą zwiększyć lub uaktualnić swoją wiedzę przedmiotową lub te, które muszą poprawić swoje umiejętności w zakresie nauki języka angielskiego w kontekście wybranego przez nich tematu.

Nagroda

Długość kursu: 3 semestry (9 miesięcy)

Wiek: 17 lat i wyżej... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku